Yıldırım 1(1)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Yıldırım 1(1)

Mesaj gönderen zorsavas5 »

Merhabalar yıldırım 1(1) tılsımı tek başına kasan bir büyücü için kullanışlımıdır ? Çünkü açıklamada 3 elektirk etkisi diyor. Bir büyücünün elektirk etkisi bırakma ihtimali her vuruş başına %75'tir Burdan yola çıkarak sizce bu tılsım tek tabacalar için :) kullanışlımıdır ?
Kullanıcı avatarı
essizlordd
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: H A N

Re: Yıldırım 1(1)

Mesaj gönderen essizlordd »

Bence asla değil bendede bar aynısı pişman oldum aldığıma 3 elek yükü birikmesi için tesla lazım tel yıldırım skili 2 tane bırakıyor tesla olmalı ben 35lv tim hiçbir işe tarafığını görmedim bana kalırsa alma aldıysanda 40lv olana kadar takma derim. İyi forumlar
ıIGRaYTECHIı.ıIBLUETECHIı .Graytechh. Graytechhh.
İsimleri Haricinde Karakterim Yoktur... Benzer İsimde Altında '' H Ü R '' Yazmayan Karakterlerin Vereceği Rahatsızlığı Kabul Etmem.
Kullanıcı avatarı
ikizler92
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ikizler92 »

Merhaba kısa ve öz bir yorum yapmak istiyorum.Bahsettiğin tılsım yanın da elektrkçi büyücü veya büyücüler oldugunda işe yarar yani bir nevi grubça takılanlar için ideal bir tılsımdır.Tek başına 3 adet elektrk etkisi bırakman yanında elektrkçi arkadaşlarınla bırakmandan daha zordur.Yani özetle tek başına pek işe yaramayacak bir tılsımdır.Hiç bir işe yaramaz da demiyorum ama pek işini görmez grub tılsımı için idealdir..
Kullanıcı avatarı
venomtr
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen venomtr »

Şuana kadar oyuna yeni başlayan ve büyücü kullanan arkadaşların iyi olarak tanımladığı fakat bir işe yaramayan bir tılsımdır. :D
Rüzgarın artistliği , fırtına başlayana kadardır !

< Anadolu Fırtınaları >