Oyunun son hali NET !

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Oyunun son hali NET !

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Birileri bir şeyler yapmalı artık !
Forum da bile sadece günde en fazla 10 mesaj atılıyor. (Genel Etkileşim bölümüne)
Eskiden oyunda onlarca araştırılacak şeyler vardı bunlar insanları oyuna bağlıyordu...
Şimdi ise her şey ortada ve ekip iyi değil.
Hayatım boyunca sevebildiğim tek oyunun bitmesini istemiyorum :|
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Re: Oyunun son hali NET !

Mesaj gönderen mobilsorun »

Her güzel $eyin bir sonu vardır ..
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
Kullanıcı avatarı
kordugum
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen kordugum »

Tamam artık açıklıyorum ben mevlüt dinç 2004 te çekirdek kadroyla yaptıgımız bu oyunu bu hale getiren TTnetten hesap sorup oyunumu geri alacağım bunla sınırlı degil kendi başıma yaptıgım karaköyü hemen getirip ayrıca bir degil iki degil üç degil dört degil tam beş aylık bedava stoklarla sınırlı olan plus paketimden dagıtacagım :/
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: R U S
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

5 Kavanoz bal 100 TL.
Kullanıcı avatarı
olypower
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen olypower »

Ttaymmm yazdı:5 Kavanoz bal 100 TL.
:mrgreen: öyle oldu zaar bu mevzu
[→]ukde
[→]Ukde
[→]IIıUKDEıII

⌂ Yıldım Kahpe Dosttan.Aşığım Düşman Mertine..

Resim

İKV Camiaasına'[Uzun bir ara verdi.] (18.07.2015)
Kullanıcı avatarı
ikizler92
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ikizler92 »

edit edit edit
En son ikizler92 tarafından 23 Kas 2014 07:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ikizler92
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen ikizler92 »

7 yıldır oynadıgım güzel oyunum :| o zamanlar 13 yaşındaydım oyuna ilk başladıgım zamanlar şimdi üniversite 2. sınıf ögrenciyim ve 21 yaşıma giricem :) ne anılarım geçti bu oyunda say say bitmez kaç arkadaş kaç dost geldi gitti.
Bi zamanlar bu oyun benim hayatımdı ben bu oyuna hayatımı adamıştım o derece derslerde karakterimi güçlendirmek için kafamda planlar kuruyordum :) asosyal olmustum o soguk kış günlerinde evimde oturup bu oyunu doyasıya oynadıgım çayımı yudumladıgım günler ah ah biliyorum o güzel günler ve çocukluğum asla geri gelmeyecek.

Sanırım artık bu yolun sonu çünkü ne bu oyunun eski ve güzel günleri ne de benim çocuklugum hiç biri geri gelmicek :!: oyunun eski tadını özledim çocuklugumu özledim :| biraz daha yazarsam çocuk gibi ağlarım
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

ikizler92 yazdı:7 yıldır oynadıgım güzel oyunum :| o zamanlar 13 yaşındaydım oyuna ilk başladıgım zamanlar şimdi üniversite 2. sınıf ögrenciyim ve 21 yaşıma giricem :) ne anılarım geçti bu oyunda say say bitmez kaç arkadaş kaç dost geldi gitti.
Bi zamanlar bu oyun benim hayatımdı ben bu oyuna hayatımı adamıştım o derece derslerde karakterimi güçlendirmek için kafamda planlar kuruyordum :) asosyal olmustum o soguk kış günlerinde evimde oturup bu oyunu doyasıya oynadıgım çayımı yudumladıgım günler ah ah biliyorum o güzel günler ve çocukluğum asla geri gelmeyecek.

Sanırım artık bu yolun sonu çünkü ne bu oyunun eski ve güzel günleri ne de benim çocuklugum hiç biri geri gelmicek :!: oyunun eski tadını özledim çocuklugumu özledim :| biraz daha yazarsam çocuk gibi ağlarım
Bende ayni durumdayim 6. Sinifta basladigim o guzel oyunu su topkapi sarayi geldigi gun biraktim pismanmiyim tabiki hayir suan universite 1. Sinifim bakiyorumda biraktigimda oyun nasilsa hala ayni bi arz lodos eklentisi gelmis heralde onun haricinde fos
auril & DoubleLift
Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen wonka »

ikizler92 yazdı:7 yıldır oynadıgım güzel oyunum :| o zamanlar 13 yaşındaydım oyuna ilk başladıgım zamanlar şimdi üniversite 2. sınıf ögrenciyim ve 21 yaşıma giricem :) ne anılarım geçti bu oyunda say say bitmez kaç arkadaş kaç dost geldi gitti.

Her güzel şeyin bir sonu vardır :(
WONKA
WANCHOPE
GINSENG
Kullanıcı avatarı
husban
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Meran
Lonca: Kaybedenler Kulübü

Mesaj gönderen husban »

TOLGARDA yazdı:Birileri bir şeyler yapmalı artık !
Forum da bile sadece günde en fazla 10 mesaj atılıyor. (Genel Etkileşim bölümüne)
Eskiden oyunda onlarca araştırılacak şeyler vardı bunlar insanları oyuna bağlıyordu...
Şimdi ise her şey ortada ve ekip iyi değil.
Hayatım boyunca sevebildiğim tek oyunun bitmesini istemiyorum :|
İKV Ekibinden bişey bekleme (onlar paranın derdinde )
Resim
Resim
Resim
Resim

BEN ELİNDEKİLERİNİN DEĞERİNİ KAYBEDİNCE BİLENLERDEN DEĞİL, DEĞER VERDİĞİ İÇİN KAYBEDENLERDENİM...