5-6 ayda değişen şey.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Re: 5-6 ayda değişen şey.

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Chatlaqs yazdı:5 6 aylık birşey değil Çemberlitaş + Hol gelince oyun bitti ;)
aynen haklı arkadaşımız.
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

DuMaNisTT yazdı:
Chatlaqs yazdı:5 6 aylık birşey değil Çemberlitaş + Hol gelince oyun bitti ;)
aynen haklı arkadaşımız.

zaten çemberli taş ve hol oyunu bitirdi tılsım sistemi gelince oyun tamamen bitti bırakmış bir oyuncu olarak bugün formu takip edeyim dedim.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Erdemxxx1
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Erdemxxx1 »

TabipYarbay yazdı:oyuna yenilik gelmediginden ve ayni seyleri yapmaktan soguduk butun karekterlerimiz ful eksiksiz istedigimiz tilsimlarada sahibiz ve oyun sarmiyor artik bu aralikta fuar bekliyorduk ne yazikki oda olmadi oyun kendi haline birakilmis resmen bi kac etkinlik cinin disinda ilgilenen de yok boylede olunca oyuncular dahada azalir.
Kardeşim haklısın fakat değinmek istediğim bir nokta var.3 yıl sonra ikvye tekrar 1 levelden basladım ve gördüğüm bazı düşük level arkadaşların oyuna yeni başladığını farkettim yani az da olsa oyuna yeni gelen user sayısı var.fakat oyunda eski yardımlaşma yok özelliklede senin gibi full+ full olan arkadaşların bazılarının bir yerleri 3 metre havadan gittiği için attığımız pmye bile cevap yazma zahmeti göstermiyorlar. :x bu arkadaşlar insanı oyundan soğutuyor yeminle.oyuna yeni başlayan arkadaşlara yardım eli uzatırsak oyunu daha zevkli hale getirebilir ve oyundaki user sayısında artım sağlayabiliriz. ;)
GEÇMİŞİNE SAHİP ÇIKMAYANIN GELECEĞİ DE OLMAZ.

• Jaqenhghar
  • QcasTRo
Kullanıcı avatarı
HeaDSHoT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Endless Dream

Mesaj gönderen HeaDSHoT »

Erdemxxx1 yazdı:
TabipYarbay yazdı:oyuna yenilik gelmediginden ve ayni seyleri yapmaktan soguduk butun karekterlerimiz ful eksiksiz istedigimiz tilsimlarada sahibiz ve oyun sarmiyor artik bu aralikta fuar bekliyorduk ne yazikki oda olmadi oyun kendi haline birakilmis resmen bi kac etkinlik cinin disinda ilgilenen de yok boylede olunca oyuncular dahada azalir.
Kardeşim haklısın fakat değinmek istediğim bir nokta var.3 yıl sonra ikvye tekrar 1 levelden basladım ve gördüğüm bazı düşük level arkadaşların oyuna yeni başladığını farkettim yani az da olsa oyuna yeni gelen user sayısı var.fakat oyunda eski yardımlaşma yok özelliklede senin gibi full+ full olan arkadaşların bazılarının bir yerleri 3 metre havadan gittiği için attığımız pmye bile cevap yazma zahmeti göstermiyorlar. :x bu arkadaşlar insanı oyundan soğutuyor yeminle.oyuna yeni başlayan arkadaşlara yardım eli uzatırsak oyunu daha zevkli hale getirebilir ve oyundaki user sayısında artım sağlayabiliriz. ;)
Valar Morghulius ;)
Göster
Resim
Resim
Resim
# Üşüyoruz Alicik reyiz :( #
Winter is coming for IKV.
Kullanıcı avatarı
TabipYarbay
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Lonca: Kabile

Mesaj gönderen TabipYarbay »

Dostum biz oyuna yenilik gelmediginden gidisatin kotuye gitiginden bahsediyoruz siz diyorsunuzki yeni basliyanlara yardimci olmuyorsunuz falan filan. 2.cisi benden yardim isteyen her arkadasimiza elimden geldigi kadar yardimci olmaya calisiyoruz iyi forumlar.
Carpie Diem
Kullanıcı avatarı
iskar43
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen iskar43 »

Oyun ne zaman çöküş dönemine girdi ? .. Bence ilk migrat-sığınakdan yani grup bölgelerinden başladı.Çünkü grup bölgeleri adındanda anlaşılacağı gibi bi grup bölgesi haliyle grupla girilen bir bölge.Çevresi olan tanıdığı olan bu bölgelere giriyo item düşürüyo güçleniyordu.tabi oyundan zevk alıyordu. oyunda bişi kazanamayanlar ne yapsın bi süre sonra sıkılıyo bırakıyor oyunu.Grup bölgeleri gelmeden önce Her İKV oyuncusu bi şekilde tek başına Yeraltında item kasabiliyo düşürdüğünüde ihtiyacı varsa kendisi yoksa satıyodu.O zaman oyun devam ediyordu. AMA ŞİMDİ ÇT BÖLGESİNE BİLE M1 TILSIMI+2000 HASARLI BÜYÜCÜLER ALIYORLAR.. ÇİZMEYE ÇALIŞAN ADAM ÇİZEMEDEN OYUNU BIRAKIYO.....
5 -6 ay önce okullar yaz tatilinde idi. Yazın oyuncu kitlesi azda olsa bi artış yaşanıyo...ONLİNE OYUN BU BİZ GİDERİZ ONLAR GELİR.. bu oyun böle devam eder.
xİSKARx ııİSKARıı KıLLtoLiVe KıLLtoLiVee TheNoBLeS

Bir Zamanlar(beta) :: xxmafyaisoxx Fianxmafyaiso
Kullanıcı avatarı
azade
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak
Lonca: Anadolu Nefesi

Mesaj gönderen azade »

Hol gelmeden evvel bilenler bilir Sancakta Eminönüde ciddi savaşlar olurdu. Gecenin geç saatlerinde bile olurdu. Bir çok kişi alacağını almış sırf savaşmak için oyuna girerdi lodosuyla arzıyla. Hol gelmesiyle etrafımdaki nerdeyse herkes bıraktı. Keza lodos klanda da ciddi düşüş yaşandı. Şu an girip baksanız eski oyuncu sayısının yüzde 10 ununu bulamazsınız.
Yenikayra->AnyOneStopMe
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen GWYNBLEIDD »

HeaDSHoT yazdı:Valar Morghulius ;)
Valar Dohaeris.
Oyunun gidişatını kötüye götüren faktörlerin eklentilerden değil oyunculardan doğduğunu düşünüyorum. Eklenti beğenmeyip üstüne ekleme isteyen zihniyet nasıl bir zihniyettir ona anlam veremiyorum.