ADUKET FİRARDA !

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Seker60
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gündüz Ve Gece

ADUKET FİRARDA !

Mesaj gönderen Seker60 »

Resim Resim

Resim
Resim

Resim Resim

Resim Resim

Resim Resim

Resim Resim

HER ŞEY ORTADA ! M1 BB 3 HİÇ BİR TILSIMIMIZ OLMAKSIZIN 5-1 YENDİK . 49 WS siydi.
Kendine çok güvenen ADUKET ' in namı yerlerde.
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Re: ADUKET FİRARDA !

Mesaj gönderen mobilsorun »

Bravo artık dünya daha yaşanabilir bir hale geldi. Teşekkürler ..
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
ikvmerdocu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ikvmerdocu »

Aduket aduket yapamamış :S
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Elite

Mesaj gönderen acarrr »

Öncelikle merhaba arkadaşlar arkadasın fotoğraflarında dıkkat ettıysenız oynama var gibi oldu ekran paylaş dedım aşkımın selasına skypede karakterınden hıc f4 atmadan paylaşmadı dırek kufurleşme oldu yemedıgınden zaten :) Sonra oyuna realdekı arkadası Sefa Öztürk geldi skypede aynı kafede oynuyan arkadasına ekran paylaşarak vs attım :) ve o hem foto aldı hem loncadaşımda vardı hakem olarak 2 kısı hakemdı bende gereklı acıklamayı sunucumuzun sayfasında yanı bu link de yaptım.
viewtopic.php?f=31&t=125688

Yani demek istediğim şu sen ellerin fotolarını eksık eksık atmışsın. bizim 0.0 ken kural el mıktar konuşmalarını atarsın dıye bekledım ne yazıkkı bılerek almamışsın sebebınde şu bunu zaten 4.1 yenıyorum öndeyım ıstedıgım gıbı kafama göre kural mıktar korum kesersem 1 t bıle olsa ödemek zorunda kalır dıye

UZUN LAFIN KISASI ARKADAŞLAR VSYI TEKRAR ATTIK AŞKIMIN REALDEKI ARKADASIDA IZLEDI SKYPEDE EKRAN PAYLAŞTIK 5.2 AŞKIMIN SELASI BANA YENİLMİŞTİR. Dinime küfür eden müslüman olsa diycek lafım :) Linkde yukarıda zaten gırer bakarsınız. Yenı türemeler bile büyücü vscisi olmuş haberım yok buda sana 5.2 ıyı bı ders olsun gene ıstedıgın her zaman skypede ekran paylaşarak bıle ws atarım fark etmez 8-)
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen acarrr »

ikvmerdocu yazdı:Aduket aduket yapamamış :S
ADUKET aduketı lınkde yaptı kardeşim :D
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
CaFFeiN55
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen CaFFeiN55 »

ADUKET diğer karakter nicklerini imzanda görünce hatırladım şimdi seni :) . Sen Beyazköşk de vs atıyordun bir ara. Kimse çekemiyordu tabi ki. Taki köşk de sunucu sampiyonasında büyücü sampiyonu siz olana kadar Şimdi tılsım da oynuyorsun sanırım. Linki incelediğimde rakibinin reeldekı arkadaşının sana hakemlik etmesi senın açından çok iyi bir avantaj olmuş + oda ikv oynuyormuş incelediğime göre Ekran paylaşmışsın skypede . Skypede ekran paylaşmakla kalmayıp gördüğü halde fotoğraflarını çekmişsin telefonunla ve onları hakeme atmışsın. Bide şunuda fark ettim senin yazdığını görünce o yazı dikkatimi çekti. ws sözde 5 el diyo sana 1 0 yada 0 0 iken skor kural el miktar bahsı yapmıyor. Gereken açıklığı herşeyi linkte gördüm. Beyaz köşk de karakter nickimi sana vermem desem yalan olmaz heralde :) çünkü senin ile zamanında tartışmamız olmuştu kötü düşüncelerle beni hatırlamanı istemem :)
ikvmerdocu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ikvmerdocu »

Aduket fena aduket yapmış
satiriasis
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: M K A

Mesaj gönderen satiriasis »

Fotoğraflarda oynama yok gibi duruyor.

Fotoğrafı belli başlı programlar ile shop yapma şansınız vardır. Yaparsanız da oynanmış veya oynanmamış olduğu anlaşılır..Bunu anlamanın yollarından birisi de ; resimi farklı kayıt edip kendi bilgisayarımıza indiririz. Sağ tıklayıp birlikte aç diyerek not defterinde açarız.

Ctrl + f kombinasyonunu uygulayarak arama anahtarı olarak " photo , shop ,vs. vs " diye arayabilirsiniz..
SoĞuKNeFeS [ KEMALİZM ]
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen acarrr »

satiriasis yazdı:Fotoğraflarda oynama yok gibi duruyor.

Fotoğrafı belli başlı programlar ile shop yapma şansınız vardır. Yaparsanız da oynanmış veya oynanmamış olduğu anlaşılır..Bunu anlamanın yollarından birisi de ; resimi farklı kayıt edip kendi bilgisayarımıza indiririz. Sağ tıklayıp birlikte aç diyerek not defterinde açarız.

Ctrl + f kombinasyonunu uygulayarak arama anahtarı olarak " photo , shop ,vs. vs " diye arayabilirsiniz..
fotografları geçtım skypede ılk ekran paylaşıp goruntulerı gosterdıgınde bı kaç fazla foto gosterdı yanlışlıkla :) vede tılsım vardı 2 adet major bızde reeldekı arkadası ıle askımınselasına bastan skypede ekran paylasarak vs atma teklıf ettık durum 5.2 yenildi bana . Sancak sunucusunda bıle yapanlara denk geldım gercegı ıle bıle ayırt edılmıyor :)
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee