gbm

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

gbm

Mesaj gönderen saglam »

öncelikle selamun aleyküm.büyücüyüm ve sığınak ve migrattan fiziksel eksiğim yok(nucleus yüzük kolye+fevzi cevo nadide asam var.)fizik şu an 975.kıyo asa ve m1 yok.kıyo asa üretmeye çalıştım ama baya uğraştım çevrem falan yok(hatta oyunu 5-6 aydır oynamıyorum bu yüzden.şimdi yeniden başlattım)ejder üretebilirim belki.herneyse yeteneklerimi nasıl vermeliyim?(+5 var)
acilen cevap verirseniz sevinirim...
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
ARON
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Re: gbm

Mesaj gönderen ARON »

Merhaba,

Kasılmak için yetenek dağılımları: 15 Buz Oku - 15 Buz Bilgisi / 15 Elektrik - 15 Elektrik Bilgisi / 15 Direnç Kırma / 1 Konsantrasyon / 1 Meditasyon / 1 Tesla Küresi / 5 Büyü Bozma / 1 Zihin Saldırısı / 15 Kutup Rüzgarı

WS atmak için yetenek dağılımları: 15 Buz Oku - 15 Buz Bilgisi / 15 Elektrik - 15 Elektrik Bilgisi / 15 Direnç Kırma / 1 Konsantrasyon / 1 Meditasyon / 1 Tesla Küresi / 5 Büyü Bozma / 1 Zihin Saldırısı / 15 Kutup Rüzgarı

Grup bölgeleri için yetenek dağılımları :

Sığınaklar :
Kıyamet Asamızı ürettikten sonra Azat Efendi set dizmeye çalışıyoruz. Azat Set + Kıyamet Asa (Yükseltilmemiş) İle Yaklaşık 1000-1100 civarı bir hasarınız olacak.(Yanlış hesaplamış olabilirim.) Bu Hasar İlk giriş İçin Bayağı iyi bir hasar.
Gelelim Sığınaklar Yetenek Dizilimine :

15 Elektrik 15 Bilgisi
15 Buz 15 Bilgisi
15 Direnç Kırma
15 Kutup Rüzgarı
1 Tesla
1 Büyü Bozma
Gerisinide Meditasyona verin.

Aynı yetenekleri Miğrat bölgesinde de kullanabilirsiniz.

Çemberlitaş grup bölgelerin de de genel yetenek kullanımı :

Fiziksel 15 büyü bozma 15 kutup 15 öncelik bunlara verilir.Geri kalan puanları Zihinsel saldırıya meditasyona ve ya tekrar gbm ' ye girip yetenek puanlarınızı sıfırlamak istemiyor iseniz çift yetenek yapabilirsiniz. Elektrik ve Fiziksel gibi.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda;Esvedibihak(49) isimli Savaşçı ve Şifacı karakterlerim bulunmaktadır.Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Zaman insanları değil, daldaki armutları olgunlaştırır.