Zifan bakar mısın

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Zifan bakar mısın

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Etkinlikleri genelde yönlendiren kişi olduğunuz için yazıyorum size. GM lerimizin hangi sunucuda hangi klanın daha çok mensubu bulunduğunu artık bildiğini sanıyorum. Düello gibi etkinlikler yapılırken her iki klandan eşit sayıda grub alınıyor kendi sunucum adına konuşuyorum bir lodos grubu 2 defa alana girebilme şansını yakalarken benim grubum ve benim gibi bir kaç grub alana giremiyor dahi ve bunca hazırlık boşa oluyor.Eşitlik demek adalet demek değildir ve sizden adelet bekliyoruz bir daha ki etkinliklerde sunucudaki klan üyesi durumunu göz önüne alıp grub sayısını ona göre belirlerseniz daha çok kişiyi memnun edeceğinizi tahmin ediyorum
Resim
Resim
Resim
Resim
Zifan
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı

Re: Zifan bakar mısın

Mesaj gönderen Zifan »

Selam Barbarosxhizir,
Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.Değişen klan dengelerinden sonra, sunuculardaki klan taraflarının çoğunluğuna göre tur sayıları belirlenmektedir. Misal Meran sunucusunda Arz klanına azınlıktan ötürü 2 tur düzenlenirken, Lodos klanına 3 tur düello düzenlenmektedir ve kurallar gereği alternatif takım varsa, aynı grup savaşamamaktadır.
Diğer sunucularında etkinlik saatleri gözetilerek 4 ya da 5 ya da daha fazla tur yapılmamaktadır.Önümüzdeki etkinliklerde bu durum dikkate alınarak, etkinlik saatleri erkene çekilip,tur sayıları çoğaltılabilir.
İyi eğlenceler dileriz.
Kilitli