Singleplayer ikv

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
EklentiPaketi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Singleplayer ikv

Mesaj gönderen EklentiPaketi »

Acaba oyun kapansa etse resmi yahut gayrı resmi olarak birileri oyunun tek kişilik modunu yapabilir mi? Şöyle güç dengeleri hasarlar,can barları elden geçirilse de mekanlar yaratıklar birebir kopyalansa? Var mı anlayan?
Kullanıcı avatarı
Kptm1234
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: GazapVeBiz

Re: Singleplayer ikv

Mesaj gönderen Kptm1234 »

Oyunun kapanacağını düşünen oyuncular yönetim bunu görmeli. :)

Birileri bir şeylerin ters gittiğini düşünüyorsa bunun doğruluk payı yüksektir bence.
Gerekli ilgi gösterilir ise gelişimler devam edecektir düşüncesi çok büyük saçmalık.
Siz bir adım atarsanız karşınızdaki ya geri çekilir yada size yönelir.
İKV genç aşıklar gibi yerinde sayıklıyor,demem o ki bu ilişki bu şekilde yürümez. :)
Kalfa Eminönü
Kullanıcı avatarı
kordugum
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen kordugum »

Kptm1234 yazdı:
Oyunun kapanacağını düşünen oyuncular yönetim bunu görmeli. :)

Birileri bir şeylerin ters gittiğini düşünüyorsa bunun doğruluk payı yüksektir bence.
Gerekli ilgi gösterilir ise gelişimler devam edecektir düşüncesi çok büyük saçmalık.
Siz bir adım atarsanız karşınızdaki ya geri çekilir yada size yönelir.
İKV genç aşıklar gibi yerinde sayıklıyor,demem o ki bu ilişki bu şekilde yürümez. :)
Oyuncular uyumaya devam ettiği sürece hiç bir değişmeyecek tamamen oyuncu kitlesiyle alakalı arz talep meselesi
EklentiPaketi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen EklentiPaketi »

Karşılaştırmak ne kadar doğru olur bilmem ama kngiht online son genişlemesini sanırım 5 sene önce almış ama hala aktif. Belki ikv nin kapanma ihtimali hakkında yanılıyoruzdur. Hiç değilse insanlara bunun güvencesini verseler ne kaybederler ki
Kullanıcı avatarı
Detay
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Detay »

kordugum yazdı: Oyuncular uyumaya devam ettiği sürece hiç bir değişmeyecek tamamen oyuncu kitlesiyle alakalı arz talep meselesi
Al işte. Ne yapsın oyuncular ? Ne isteniyor yani ? Yok plus alınmasın, akçe çekilmesin, oyuna girilmesin gibi şeyler mi yapılmasını düşünüyorsun ? Eğer öyleyse böyle şeylerin asla olmayacağını, olamayacağını bilin. Yaparım diyorsanız da yapın. Ama oyunun bu hâlini oyunculara bağlamaktan vazgeçin lütfen. Aylardır yapılan tek duyurular playstore, indirim gibi gereksiz şeyler. Ki bunlar bile 2 3 ayda bir denk geliyor. Yapılan boş vaatleri saymıyorum bile.
Antegar-detay
Kullanıcı avatarı
kordugum
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen kordugum »

Detay yazdı:
kordugum yazdı: Oyuncular uyumaya devam ettiği sürece hiç bir değişmeyecek tamamen oyuncu kitlesiyle alakalı arz talep meselesi
Al işte. Ne yapsın oyuncular ? Ne isteniyor yani ? Yok plus alınmasın, akçe çekilmesin, oyuna girilmesin gibi şeyler mi yapılmasını düşünüyorsun ? Eğer öyleyse böyle şeylerin asla olmayacağını, olamayacağını bilin. Yaparım diyorsanız da yapın. Ama oyunun bu hâlini oyunculara bağlamaktan vazgeçin lütfen. Aylardır yapılan tek duyurular playstore, indirim gibi gereksiz şeyler. Ki bunlar bile 2 3 ayda bir denk geliyor. Yapılan boş vaatleri saymıyorum bile.
yahu tabi böyle bir şey olmaz bu oyuncu kitlesiyle hiç bir şey olmaz durduk yere boş tartışma yaratan 12 yaşındaki veletlerle dolu oyun forumda oyun adına bir şey istedigimiz zaman ona bile hiç bir kimsenin sallamaması ben yönetimi savunmuyorum baştaki adamlar bırakıp gidince nerull sunucularla birlikte ortada kaldı bundan sonra bizim bir şey yapmamız lazım örn:yedek forum kaç defa gündeme getirdik bir kişi sallamadıda ben işle uğraşırım diyen tek bir kişi yok artık kapansın oyunda bizde kurtulağğk
TUGAYBABACAN
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen TUGAYBABACAN »

Oyunun kapanması söz konusu deil fakat suan oyunu 3 yönetici idare ediyor.ilerde neden olmasın tek kişi de ola BİLİR
TUGAY BABACAN
Kullanıcı avatarı
Typeous
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Typeous »

Arkadaşlar madem bu kadar mutsuzsunuz bu oyunu oynarken, madem memnun etmiyor sizi neden bırakmıyorsunuz? Oyunun kapanacağını düşünmüyorum, TTNET boşuna satın almamıştır herhalde ölü yatırım yapmaz.

Detay yorumlarını okuyorum, bazılarında iyi noktalara değiniyorsun bazılarında da şimdi olduğu gibi saçmalıyorsun. Ya akıl var mantık var oyun para tuzağı deniliyor kapanacak deniliyor dengesizlik var deniliyor ama akçesini çekiyorsunuz illegal yollardan hesaplara para saçıyorsunuz. İşler tıkırında gidiyor neden zahmet etsinler oyunu kökten değiştirmeye? Göz doldurmaya 1-2 gözlük gelir ne bileyim yeni tılsım gelir ama bu gidişatla büyük bölgeler köklü değişiklikler beklemeyin.

Hem şikayet ediyorsunuz hem de alışveriş yapmaya devam ediyorsunuz. Bu bakkalın sütü kesik tarihi geçmiş deyip de ertesi gün aynı bakkaldan alışveriş yapmak gibi bir şey sizin yaptığınız. Forumda oyun böyle kötü şöyle berbat diyorsunuz ama bir şirket sizden ayda tonlarca para kazanıyor ve bunu hiçbir şey yapmadan kazanıyor. Sen bırakırsın o bırakır zaten bir avuç olan oyuncu sayısını da kaybederler ancak o zaman ya oyun kapanır ya da bu oyun üzerine çalışmaya başlarlar.
Tyger! Tyger! burning bright 
In the forests of the night, 
What immortal hand or eye 
Dare frame thy fearful symmetry?
Kullanıcı avatarı
Kptm1234
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos
Lonca: GazapVeBiz

Mesaj gönderen Kptm1234 »

Typeous yazdı:Arkadaşlar madem bu kadar mutsuzsunuz bu oyunu oynarken, madem memnun etmiyor sizi neden bırakmıyorsunuz? Oyunun kapanacağını düşünmüyorum, TTNET boşuna satın almamıştır herhalde ölü yatırım yapmaz.

Detay yorumlarını okuyorum, bazılarında iyi noktalara değiniyorsun bazılarında da şimdi olduğu gibi saçmalıyorsun. Ya akıl var mantık var oyun para tuzağı deniliyor kapanacak deniliyor dengesizlik var deniliyor ama akçesini çekiyorsunuz illegal yollardan hesaplara para saçıyorsunuz. İşler tıkırında gidiyor neden zahmet etsinler oyunu kökten değiştirmeye? Göz doldurmaya 1-2 gözlük gelir ne bileyim yeni tılsım gelir ama bu gidişatla büyük bölgeler köklü değişiklikler beklemeyin.

Hem şikayet ediyorsunuz hem de alışveriş yapmaya devam ediyorsunuz. Bu bakkalın sütü kesik tarihi geçmiş deyip de ertesi gün aynı bakkaldan alışveriş yapmak gibi bir şey sizin yaptığınız. Forumda oyun böyle kötü şöyle berbat diyorsunuz ama bir şirket sizden ayda tonlarca para kazanıyor ve bunu hiçbir şey yapmadan kazanıyor. Sen bırakırsın o bırakır zaten bir avuç olan oyuncu sayısını da kaybederler ancak o zaman ya oyun kapanır ya da bu oyun üzerine çalışmaya başlarlar.
Ya da diye bir şey yok para gelmiyorsa hiçbir şey ilerlemez.Bana açıkla para kazanamadıkları bir işi neden yapsınlar? TTNET neden bununla uğraşsın ? Sence TTNET in gözünde oyuncuların değeri var mı ? Olay sadece parada bitiyor.Benim düşüncemi soracak olursanız aralık ayında bir şeyler olmaz ise milleti oyaladıkları bellidir.
Boş boş yok onu yapmayın yok bunu yapmayın demekle olmuyor.
TTNET şu oyunu gözden çıkartsa ne kaybeder ? HİÇBİR ŞEY.Ben oyunu bırakırsam ne kaybederim ? HİÇBİR ŞEY.
Kalfa Eminönü
Kullanıcı avatarı
Detay
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Detay »

Typeous yazdı:Arkadaşlar madem bu kadar mutsuzsunuz bu oyunu oynarken, madem memnun etmiyor sizi neden bırakmıyorsunuz? Oyunun kapanacağını düşünmüyorum, TTNET boşuna satın almamıştır herhalde ölü yatırım yapmaz.

Ben oyuna uzun zamandır girmiyorum, ki girdiğim zamanda bile çok alışveriş yapan birisi değilim. Benim anlatmak istediğim şu, para akıyor her türlü, buna ben de karşıyım ama bunu durdurmak kolay değil. Hele bunu başka bir oyuncunun kontrol etmeye çalışması hiç değil. Oyuncu sayısı eskiye göre az ama genel olarak hâlâ oyuncu var. Diyorum, eğer yaparım diyorsanız yapın ama forumda böyle böyle yapalım demekle olmuyor malesef.

Ayrıca, açtığım her konuda söylüyorum ki benim oyunla hiçbir derdim yok. Ben yönetimin suskunluğu ve konuştuğunda sadece indirim ve para ağırlıklı ve her şey toz pembeymiş gibi konuşmasından şikayetçiyim. Umarım anlatabilmişimdir.
Antegar-detay