Suç duyurusu!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Kafkasbey
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Legend Of TayFa
İletişim:

Re: Suç duyurusu!

Mesaj gönderen Kafkasbey »

Öncelikle geçmiş olsun, doğru olanı yapmışsın. Umarım en çabuk şekilde sonuçlanarak hakkın olan iade edilir. Ülkemizde adalet biraz geç yerini bulsa da mutlaka bulur, buna güven. Davanın daima takipçisi ol. Hukuki süreç dahilinde tüm kurum ve kişiler üzerine düşeni eksiksiz yerine getirmek zorunda olduklarından gerekli tüm deliller de toplanacaktır.

Unutmayın hırsızlığın büyüğü küçüğü yoktur.

Keşke bütün oyuncularımız senin kadar bilinçli olsa... O zaman bu hırsızlık vb. olayların büyük ölçüde önüne geçilebilir.
xxXXTaYFaLaRXXxx
Göster
KaFKaSBeYy

AşKTaveSaVaŞTA

Tayfaxhekimbaşı

Kod: Tümünü seç

LEGEND OF TAYFA WEB SAYFASI
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kervanı
İletişim:

Mesaj gönderen Herakles »

Kafkasbey yazdı:Öncelikle geçmiş olsun, doğru olanı yapmışsın. Umarım en çabuk şekilde sonuçlanarak hakkın olan iade edilir. Ülkemizde adalet biraz geç yerini bulsa da mutlaka bulur, buna güven. Davanın daima takipçisi ol. Hukuki süreç dahilinde tüm kurum ve kişiler üzerine düşeni eksiksiz yerine getirmek zorunda olduklarından gerekli tüm deliller de toplanacaktır.

Unutmayın hırsızlığın büyüğü küçüğü yoktur.

Keşke bütün oyuncularımız senin kadar bilinçli olsa... O zaman bu hırsızlık vb. olayların büyük ölçüde önüne geçilebilir.
Yorumunuz için teşekkür ederim. Her ne kadar bazı kişiler bana; "bir sonuç alamazsın" deseler de sizin gibiler sayesinde moralim hep yüksek kalıyor. Mahkemede ne olacağını kimse bilemez ama İKV'de ki bütün emek hırsızlarına bir ders çıkarmak için gerekli tüm çabayı sarf edeceğimden herkes emin olabilir.
Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
parliamentxxx
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen parliamentxxx »

Kusura bakmada kendini avutuyorsun 1 yil olmus senin kci kiytirik y2nin pesinemi dusecekler herkes anlasin artik bilmediginiz program kimseye tanimadiginiza sifre vermiyecen bu kadar basit yok savciymis yok davaymis koca devlet senin m2.5 gozlugunun pesine dusecen 5 yil surmezse adam degilim
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Sparineus »

Birazcık korku mu sezdim ben ?
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Dostlar Kervanı
İletişim:

Mesaj gönderen Herakles »

parliamentxxx yazdı:Kusura bakmada kendini avutuyorsun 1 yil olmus senin kci kiytirik y2nin pesinemi dusecekler herkes anlasin artik bilmediginiz program kimseye tanimadiginiza sifre vermiyecen bu kadar basit yok savciymis yok davaymis koca devlet senin m2.5 gozlugunun pesine dusecen 5 yil surmezse adam degilim
Bu iletiyi henüz görüyorum. Cevap vermeden geçemeyeceğim.
Öncelikle işin içinde emek var. Ben onca zamanımı ve paramı oyuna yatırıp belirli bir mertebeye ulaştım. Yaptığım ufak bir hata (birine güvenmek) nedeniyle bütün varım yoğum çalındı. Önemli olan oyun olması değil, önemli olan benim bu oyun için verdiğim emektir. Sen "koca devlet senin m2.5 gözlüğünün peşine mi düşecek..." diye yazmışsın. Sadece işin içinde gözlük yok, ifade tutanağını okumamışsın sanırım. Bu arada devlet "Siber suçlarla mücadele" bölümünü de boşu boşuna oluşturmamış herhalde, değil mi? Sanal ortamda mağdur olanlar bu bölüme müracaat edip haklarını arayabilir.
Ben bunu zamana bırakmışım, adaletin er ya da geç tecelli edeceğini umuyorum.
Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
KURT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen KURT »

"Suç senin, niye kendi isteğinle verdin" diyenler var...

Hırsızda hiç mi suç yok?
Börü
Kıpçak
Kullanıcı avatarı
Sora
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Sora »

1-) Yoldan geçen birisi sizden ''Annemi arayacağımda telefonunu verirmisin 2 dk.'' derse bile veremem demezsiniz heralde. Kaldı ki bu yakın bir arkadaşınız olsa vermemeniz büyük ayıp olurdu. Saçmalamayın.

2-) Dostum sana bişey söylemek istiyorum. Gidip şikayette bulunduğun bölüme bi tekrar sorabilirsin. Hani ne zaman sonuçlanır? Herşey ilerliyormu? vs. Bende bu konuyu merakla takip ediyorum. Amaç y2 değil. Hani bi duysak suçlunun ceza, uyarı aldığını. Bizde bu konularda senin gibi duyarlı olup şikayette bulunuruz.
Konularım

İstanbul Kıyamet Vakti - Hikaye Özet Konusu

Ne Diyor Bu Domuz? - İnceleme

Oyun Görevleri ve Hikaye Özeti (1'den 49'a) - İKV

Yarın ufuk, grimsi pembe olur belki... Pembemsi griden iyidir her şekilde.
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi

Mesaj gönderen Auril »

5 yıl içinde karar verilmezse dava düşer geçmiş olsun bu arada suç senin o ufak dediğin hata seni haklı yapmaz kardeşim
Kullanıcı avatarı
PARJISUNG
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Thelodos Of Ottoman

Mesaj gönderen PARJISUNG »

Sahi ne oldu. Var mı bir gelişme?
Naomi
EhmekAraSISucuk
PARKJİSUNG
Bear :?:
Kullanıcı avatarı
bendensairolmaz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen bendensairolmaz »

merhaba .

Bosuna acilmis bir dava bence ne kadarda hakli oldan maddeler okusan o okudugun maddeler yerine Oyuna baslarken sifrenizi kimseyle paylasmayiniz kismini uygulasaydin . Gelelim senin dava meselene sana olacaklari soyliyim.

Srn o kisiyi verdigin an o sahid bir sekilde bunu inkar edecektir. Bundan sonra savci oyunla iletisime gecip o kisinin IP sinden artik ne zaman calindiysa item vs aktarildigi hesabi sececek daha sonra o hesaba girenlerin IP sini IKV ekibinden isteyecek bir IP havuzundan tespit min 6 ay ki egerki o hesaba birden cok kisi giriyorsa o zaman vay haline. Daha sonra benim tahminim 5 yili gecer ve dava duserde hadi diyelim ki tespit etti. O oyuncu senin bilgilerini bildigi icin sana ifadesinde o esyalar benimdi geri aldim demesi seni bitirir cunku senin olduguna dair bir kanitin yok sonucta tasinabilir malzemeler . Ve bundan sonra olacaklar devleti bunca ay sene bosu bosuna ugrastirdigin icin o savci sana tazminat davasi acar 3 5 kurus oder sonra oyunu birakirsin. Yanlis anlama dediklerimi ama olacak olanlar bunlar. Senin bahsettigin o siber sux vesaire seyler oyun patformunu pek kaplamaz . Sosyal paylasim siteleri hackleme durumlarinda goruntu alirsin gider koyarsin savcinin onune o bile en az 1 sene surerde neyse bu kadar kaptirmayin kendinizi . Herseyin otesinde yukardaki arkadaslarda yazmislar hicbir savci senin bu davani one alipta kafa patlatmaz isi oyun yonetimi bitirir ki boyle bir yonetim varmi orasida belirsiz :)

Iyi forumlar...
Resim