Suç duyurusu!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
HeilHitler
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Re: Suç duyurusu!

Mesaj gönderen HeilHitler »

TURKEY yazdı:Sırf kim çaldıysa ellllllllllerine sağğğğğğlık demek için giriş yaptım. Çalan adamın alnından öpüyorum helal olsun. Adam en doğru şeyi yapmış şifreni verdiysen o itemleri tılsımları vs. çalmaktan başka seçeneği yoktu zaten. Umarım haksız bulunursun ve hiç birşey alamazsın umarımmm.. Çalan arkadaş eğer bunu gördüysen vs. lütfen bak lütfen diyorum ne olur verme geri hiç bir şeyi..

Ayrıca bu eşyaları çaldıran arkadaş sana sadece şunu söylemek istiyorum:

Bir insana cep telefonunu bir gün kullanıcam diye ister sende verirsin kayıplara karışır.. Bu hırsızlıktır.. Ama lanet forumun her yerinde üstüne basa basa resmen zorlaya zorlaya "Bak güzel kardeşim sen sen ol kimseye şifreni verme!" tarzı ikazlara rağmen şifreni verirsen ben çalan adama helal olsun kardeşim demekten başka bir şey diyemem..

Özet: KİM ÇALDIYSA ALNINDAN ÖPÜYORUM HELAL OLSUN BRO..
Ben de sana cevap yazmak için giriş yaptım.

Arkadaş burada haklı veya haksız onu geçelim şimdi. Sen de bu durumda olsaydın - haklı veya haksız olacak şekilde - bu tarz girişimlerde bulunurdun. Çünkü bir şey başına gelmeden o şey sanki başına gelmiş gibi hissedip de davranışlarını ve ruhsal durumunu ona göre yorumlayamaz, ayarlayamazsın. Kendi kişiliğini insanlara göstermek yerine keşke bunu karşıdaki kişinin ruhsal durumunu düşünerek biraz daha düzgün bir dil ile ifade etseydin. Her neyse, beni de anlamanı bekliyorum. Sonuçta algı zekalarımız farklı.
İki ayaklı hayvanların sıradan sohbetleri kadar kısır ve sıkıcı bir sohbeti sürdürmektense hiç konuşmamak daha iyi.

Arthur Schopenhauer
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kervanı
İletişim:

Mesaj gönderen Herakles »

LatveriA yazdı:Selamlar,

Arkadaşlar lütfen konu seyrini değiştirerek tartışmaya yönelmeyelim. Hesap paylaşımlarında asla bulunmamanızı her ne kadar defalarca dile getirsek de bu gibi olaylar yaşanıyor ve güvendiğiniz bir insandan, samimiyetinize bu şekilde karşılık verilmesi oldukça üzücü bir durum.

Şikayet talebinin lehine sonuçlanması dileğiyle Herakles.
Saygılarımla
Teşekkürler Onur
Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Celikbey
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Celikbey »

Adam yukarıda bize hırsız iması yapıyor cevap yazınca siliniyor adaletli bir yönetim tarzınız yoksa bırakın gidin forum yöneticileri!!
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: R U S
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Umarım eşyalarını alırsın , hırsız da cezasını.
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Ttaymmm yazdı:Umarım eşyalarını alırsın , hırsız da cezasını.
Umarım, teşekkürler Ttaymmm
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Ablagre
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Ablagre »

Zor bir durum. Ne kadar sanal bir ortam da olsa emek verdiğin bir şeyin senden izinsiz alınması çok üzücü. Umarım olumlu bir sonuç alırsın, ayrıca bu olay 2 tılsım için bu işi yapan arkadaş için yüz kızartıcı elbette.
MEISTER
ıMEISTERı
ııMEISTERıı

Akkar Obi--Beyazköşk
Kullanıcı avatarı
kordugum
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen kordugum »

Hehehe :lol: :lol: :lol: Adam tatmin ediyor kendini her iletinin altına teşekkür ederim yazmalar :Dne garip insanlar var
Kullanıcı avatarı
ReaLMADRID
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ReaLMADRID »

Bunu yapan kişinin bu konuyu okuduğu da kesin. Umarım hakkını alırsın.
Kullanıcı avatarı
yumurtakafa
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen yumurtakafa »

Valla aynı olay benimde başıma geldi ben hiç uğraşmadım direk oyunu sildim lanet okudum dahada oynamam dedim Allahından bulsun dedim şuanda başka bir online oyun oynuyorum bu lanet oyunu bıraktığım içinde mutluyum 2 3 adam gibi adamdan başka sunucularda kimse yok bi laf vardır çok severim ' herkes potansiyel bir hırsızdır ' sonuçta insanın nefsi var.

Fakat sen en iyisini yapmışsın hakkını ara ki dahada böyle hırsızlıklar yaşanmasın yada yapacaklar yapacakken 2 kere düşünsün diye olay ikvden geçti zaten ikv yi şuan kimse diriltemez yeni oyunlara bakalım.Biraz uzun yazdım ama şu hani bir kişiye samimice dost olduğunu düşünürsün ya ama seni arkandan vurur çok kötü bişey biraz zor geçiyor etkisi Allah sabır versin ne diyim.

Kalın Sağlıcakla İKV halkı başka bir oyunda görüşmek üzere....
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

ReaLMADRID yazdı: Bunu yapan kişinin bu konuyu okuduğu da kesin. Umarım hakkını alırsın.
Ablagre yazdı:Zor bir durum. Ne kadar sanal bir ortam da olsa emek verdiğin bir şeyin senden izinsiz alınması çok üzücü. Umarım olumlu bir sonuç alırsın, ayrıca bu olay 2 tılsım için bu işi yapan arkadaş için yüz kızartıcı elbette.
Teşekkürler arkadaşlar.
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK