Bu Nedir YA !!!!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Re: Bu Nedir YA !!!!

Mesaj gönderen 0LIVERA »

STeLioS yazdı:Madem oyle buyrun hepbirlikte yazı tipini Comic Sans MS yapın. Bakalım aynı sey olacak mı ?
Ne Cok Uzattın Arkadaşım Sende 1075 Sn Bekleyi Ver Nolmus Yani Millet 189 341 556 saniye'dir Güncelleme Bekliyor Nolcak.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
adresbu
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Sanki Sene 2008

Mesaj gönderen adresbu »

STeLioS yazdı:Madem oyle buyrun hepbirlikte yazı tipini Comic Sans MS yapın. Bakalım aynı sey olacak mı ?
Senelerce o yazı tipini kullandım böyle bir sorun yaşamadım . Yanlışlığa veya bilerek başka yerleri kurcuklamış olabilir misin ? :)
"İnsanlar sizi eskisi gibi kullanamadıklarında değiştiğinizi söylerler."
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ARZLODOS »

Ya kardeş amma sorun çıakrdın sonuçta 15 saniye beklyecen ordaki yazı 10 bin küsür olsa ne yazar
sanki görende o kadar saniye beklyor zannedecek. Belliki bir yazı karmasası yada font ların uyumsuzlugu var sonuçta sen 15 saniyeyi yüksetemediğine göre sorunda yok.
A R Z L O D O S
Betbah
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Ne biçim lonca
İletişim:

Mesaj gönderen Betbah »

0LIVERA yazdı:
Ne Cok Uzattın Arkadaşım Sende 1075 Sn Bekleyi Ver Nolmus Yani Millet 189 341 556 saniye'dir Güncelleme Bekliyor Nolcak.
Maya takvimi gibi olmuş senin hesap :)
Kullanıcı avatarı
STeLioS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen STeLioS »

ARZLODOS yazdı:Ya kardeş amma sorun çıakrdın sonuçta 15 saniye beklyecen ordaki yazı 10 bin küsür olsa ne yazar
sanki görende o kadar saniye beklyor zannedecek. Belliki bir yazı karmasası yada font ların uyumsuzlugu var sonuçta sen 15 saniyeyi yüksetemediğine göre sorunda yok.
Kardes 15 sn. bekleyecek olsam zaten hic sorun degil benim icin. 15 sn degilki. Orada kac yazıyosa o kadar bekliyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: R U S
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Yazı tipimi Comic Sans MS olarak kullanıyorum. Senin sorun başka ya da yazı tipini değiştireyim derken başka dosyaları kaydırdın.
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 0LIVERA »

Betbah yazdı:
0LIVERA yazdı:
Herkes Tartıma Yaratmak İçin Ortam Kulluyor Gülmek İsteyen Yok :?

15'sn d2 Olsa 1075 Sn'de Olsa Orda Ne Yazması Gerekiyorsa O Yazmalı ArzveLodos Her Konuya Cok Ters Cevaplar Yazıyorsun Sanane ? Adam Orda Onu Görmek İstemiyor ve Bu En Doğal Hakkı.
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Klan: Lodos
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Kisiselleştirme her online oyunda belirli düzeyde vardır.İKV de yazı tipi ile oynama yetenek simgelerini değiştirme vs. gibi şeyler mevcut.Bunların oynanması ile ama arkadaşınki gibi 15 sn den fazla bekleme muhabbeti olamaz.Başka birşeyde bi sıkıntı var.Eğer kaynağı bulabilirse 15 sn yerine 1 sn içinde de kalkabilir ama oda var :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ARZLODOS »

0LIVERA yazdı:
Betbah yazdı:
0LIVERA yazdı:

15'sn d2 Olsa 1075 Sn'de Olsa Orda Ne Yazması Gerekiyorsa O Yazmalı ArzveLodos Her Konuya Cok Ters Cevaplar Yazıyorsun Sanane ? Adam Orda Onu Görmek İstemiyor ve Bu En Doğal Hakkı.

Sananemi he sananemi sak sak sak
Resim
ben o pcyi satın almak sitiyorum oz man o akdr beklmediğin aşikar her oldugunde o sorun cıkıyorda degil sistem kaynaklı gecici bir hatada olablir 1072 emde ölüncede 1072 saniye sonramı kalkıyorsun hayır abartmanın anlamı yok he emde 15 saniye yazıyor diyosan vıdı vıdıdan başka bişi değil yazarım kardeşim sanamı soracam alla alla.
Font mort zat zut değiştirmekle o hata cıkmaz.
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 0LIVERA »

ARZLODOS yazdı:
0LIVERA yazdı:
Betbah yazdı:
0LIVERA yazdı:

Sananemi he sananemi sak sak sak
Resim
ben o pcyi satın almak sitiyorum oz man o akdr beklmediğin aşikar her oldugunde o sorun cıkıyorda degil sistem kaynaklı gecici bir hatada olablir 1072 emde ölüncede 1072 saniye sonramı kalkıyorsun hayır abartmanın anlamı yok he emde 15 saniye yazıyor diyosan vıdı vıdıdan başka bişi değil yazarım kardeşim sanamı soracam alla alla.
Font mort zat zut değiştirmekle o hata cıkmaz.

Sen Kaç Yaşındasın Şak Şak Şak mı Yapıyorlardı Sana :D

Ne Güldüm Varya Su Yorumuna O Resim Ne Alaka Şak Şak Şak Ne ? :D :D :D

Allah İyiliğini Versin Çocuk.
Yetkili;
ARACHNE yazdı:
Merhaba,

Oyun dosyaları ile oynandığı için bu hatayı almaktasınız.(Yazı tipi vs.) Oyunu sisteminizden tamamen kaldırarak tekrar temiz bir kurulum yapmanızı öneriyoruz. Sorunun devamı halinde Destek/İletişim Formu'ndan bildirim tipini "Oyun Hatası" olarak seçerek ilgili destek birimine bildirim gönderiniz.

Bilginize

Yazmış Sen Daha Ne Atlıyorsun Sanane Demek ki Adamlar Aynı Şeyi Yaşamış İlk Olarak Yazı Tipinden Oluşabilecek Bir Hata Olarak Görmüşler Senin Gibi Her Konuya Atlayıp Saçma Sapan Yorum Yapan Kişimi Anlıcak Hatanın Neyden Olduguğunu

Şak Şak Şak ?
Kilitli