110 taneden 1 tane düşmüyor.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
KiNGFiSH
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: RoA

Re: 110 taneden 1 tane düşmüyor.

Mesaj gönderen KiNGFiSH »

1 Aylık sarraf alıp+lonca sarraf artırıcı ile birlikte ilk gün 4 jadeit , 2. gün 15 jadeit çektikten sonra bir daha sarraf madeni bile çekmedim 28 günlük artırıcı boşa gitti.
uNSpokeeN

Yüzmebilenbalık
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

DuMaNisTT yazdı:
turkoxHAMSTER yazdı:
DuMaNisTT yazdı:
Buyucukrall yazdı:%60 arttırıcı (1 haftalık) ile 1 haftada 38 tane gano 25 menekşe 19 adetde akik çektim online saatim gün içinde 5 saati geçmedi çarına bi gusül aldır :D

38 GANO mu ? Piyasası 2 - 3 M Civarı mı Eminönünde ?
15 dk da bi tane çıkıyor 15*38 = 570 dk Yapar Arttırıcıyı Göz Önünde Bulundurarak Hadi Yuvarlak Hesap 550 Diyelim . 550 / 60 = 9,5 saat Civarı Yapar Bu sadece GANO Hesaplaması Diğerlerini de Hesaplarsak Sen YA Yalan Söylüyorsun, Ya da Sunucuya Göre GANO Çıkma İhtimali Düşük.

Oyunda 1 tane mi mantar madeni var :roll:
1 Mantar Madeni Üzerinden Değil ** 38 Gano Üzerinden Hesaplandı . Adada 8 tane Mantar Varsa Bunların ard arda çekilip ard arda Gano Çıkma İhtimali Yok .
Hadi öyle olsun.9,5-10 saat gano çekmiş.Geriye 25 saat kalıyor.25 saatte de geri kalanını çekebilir.Kendimden biliyorum 1 haftada ne kadar maden çekilebileceğini.
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

turkoxHAMSTER yazdı:
DuMaNisTT yazdı:
Buyucukrall yazdı:%60 arttırıcı (1 haftalık) ile 1 haftada 38 tane gano 25 menekşe 19 adetde akik çektim online saatim gün içinde 5 saati geçmedi çarına bi gusül aldır :D

38 GANO mu ? Piyasası 2 - 3 M Civarı mı Eminönünde ?
15 dk da bi tane çıkıyor 15*38 = 570 dk Yapar Arttırıcıyı Göz Önünde Bulundurarak Hadi Yuvarlak Hesap 550 Diyelim . 550 / 60 = 9,5 saat Civarı Yapar Bu sadece GANO Hesaplaması Diğerlerini de Hesaplarsak Sen YA Yalan Söylüyorsun, Ya da Sunucuya Göre GANO Çıkma İhtimali Düşük.

Oyunda 1 tane mi mantar madeni var :roll:
Ben eğer maden çekiyorsam Menekşe elmas lazımsa Eminönü ve Meteor Bölgesi Ganoderma lazımsa hem Meteor Bölgesi hemde Sivri Ada yı çekerim :) eğer yonca lazımsa Sivri Ada ve Yeraltı :) topkapı denen kısa yol sayesinde 15 dakikada 2 bölgeyi temizleyebiliyorum :D