Eminönü ve Beyaz Köşk Sunucuları'nın Ekonomisi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
EddieMurphy
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Eminönü ve Beyaz Köşk Sunucuları'nın Ekonomisi

Mesaj gönderen EddieMurphy »

Oyuna dönmek gibi bir düşünce var aklımda, bu yüzden söz konusu sunuculardaki ekonomi hakkında bilgi verebilir misiniz?

Çemberlitaş eşyaları(teker teker söyleyin lütfen) reçeteleriyle beraber ne kadara gelir?
Tılsımlar, reçeteleri ile beraber kaça gelir?
Eminönü, Labirent, Ada, Yeraltı ve Meteor bölgelerinde bulunan hangi çöp, saf ve nadide madenlere talep vardır ve bu madenlerin fiyatları nelerdir?

Konuyla alakası yok ama hole girebilmek için Büyücülerden Şifacılardan ve Savaşçılardan istenilen özellikler nelerdir?

Teşekkürler, iyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
bakana24
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Büyük Britanya Krallığı

Re: Eminönü ve Beyaz Köşk Sunucuları'nın Ekonomisi

Mesaj gönderen bakana24 »

M1 350M Y2 350M BB3 600-650M KIYAMET ASA MAX 120M DİĞERLERİNİN COGUNUN MAX TUTARI 50M hol için nefes alan bir şifa her iki klan içinde yeterli fakat lodosta daha sağlamı varsa onu alırlar arzda bir tek sen olursun zati savaşçı ya gelecek olursak sars 15 olsun can 35 k olsun lodoslarda tercih edilir
Fakat hol için tanka lüzum olmıcak zamanlara giriyoruz. Bi şey kasacaksan şifa kas. BEYAZ KÖŞK
Gök Gibi mavi,
Deniz gibi beyaz,
Yıldırım gibi Hızlı ve Gri
Kalp gibi Duraksız Ama Geceleri Sessiz,
Güneş Gibi Güçlü,Atom gibi Parçacıklı Sevdim.
Fakat Ben Dünya'ya Sevmek için değil Ölmek için geldim.
yasamakoldurur
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen yasamakoldurur »

Eminönü ve Beyazköşkte oyuna sakın başlamayın sancağa filan gidin eminönüde her türlü cins insan var yaş ortalaması 11 beyazköşkte aynı o yüzden kimseye tavsiye etmiyorum.Kuklacıyada gidebilirsiniz eminönüde oyun oynanmaz abi zıvanadan çıkmış ne kadar cins varsa bizim sunucuya gelmiş
EddieMurphy
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Şu ana kadar ne Büyük Hol'e ne de Çemberlitaş'a girmişliğim yok. Büyük Hol için lonca şartı aranıyor mu? Çünkü; lonca lisansı gibi paralı ürünleri mobil ödeme sistemi kaldırıldığından dolayı temin edebilmem kolay olmayacaktır.
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Kurtuluş

Mesaj gönderen Symbian »

EddieMurphy yazdı:Şu ana kadar ne Büyük Hol'e ne de Çemberlitaş'a girmişliğim yok. Büyük Hol için lonca şartı aranıyor mu? Çünkü; lonca lisansı gibi paralı ürünleri mobil ödeme sistemi kaldırıldığından dolayı temin edebilmem kolay olmayacaktır.
Playstore mobil ödeme sistemiyle kolaylıkla akçe çekebilirsin.
EddieMurphy
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Symbian yazdı:
EddieMurphy yazdı:Şu ana kadar ne Büyük Hol'e ne de Çemberlitaş'a girmişliğim yok. Büyük Hol için lonca şartı aranıyor mu? Çünkü; lonca lisansı gibi paralı ürünleri mobil ödeme sistemi kaldırıldığından dolayı temin edebilmem kolay olmayacaktır.
Playstore mobil ödeme sistemiyle kolaylıkla akçe çekebilirsin.
Playstore mobil ödeme sistemi olmasına karşın SWTOR, LOTRO gibi oyunlara bile para yatırmadığımı hesaba katarak, İKV'ye para yatırıp yatırmayacağım konusunda şüpheliyim. Zaten öğrenci adam olduğum için paramı dikkatli kullanmam gerek üniversite öğrencisi olanlar ne demek istediğimi gayet iyi bilir. Ancak, yine de beni aydınlattığın için çok teşekkür ederim.