Huzursuzluğum Görevi Tartışma

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
VoLKaNNuRi
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: New World Order

Re: Huzursuzluğum Görevi Tartışma

Mesaj gönderen VoLKaNNuRi »

Evet İKV oyun camiasının EN BÜYÜK SORUNU, PROBLEMİ ile karşı karşıyayız. Bütün sorunlar halledilmişken* tek ve en zor olan sorun budur. Huzursuzluktan uyuyamıyorum. O kadar büyük bir sorun ki bu görev anlatamam... Oyunu oynama amacım sırf bu görevi çözmek. :D :D
Ya yeni eklenti ile gelecek görevlerin bağlantısını sağlayan, KÖPRÜ görevi gören bir görev işte niye bu kadar kurcalayıp merak ediyorsunuz :D
Oyundaki en büyük sıkıntı ne 1 level çar açıp küfür edenler, ne de bu saçma sapan görev. Tek sorun YENİ EKLENTİNİN gelmemesi. Bizler sadece bunun için baskı veya protesto yapmamız gerekirken, böyle basit şeylerle zaman kaybediyoruz.
Kullanıcı avatarı
Kptm1234
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: GazapVeBiz

Mesaj gönderen Kptm1234 »

Mezomorto Sağol dostum senin güzelliğin. :)
Ben oyunun çok yakında büyük bir sürpriz yapacağını düşünüyorum.
Bu görev çok şey anlatıyor dediğim gibi. Karaköy ün çoktandır hazır olduğunu Tangrıss için uğraştıklarını düşünüyorum başından beridir.
Kalfa Eminönü
Kullanıcı avatarı
Mezomorto
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Mezomorto »

Kptm1234 yazdı:
Bu görev çok şey anlatıyor dediğim gibi. Karaköy ün çoktandır hazır olduğunu Tangrıss için uğraştıklarını düşünüyorum başından beridir.
Valla ben ne olur bilmiyorum da ümidimi kestim artık öyle oynuyorum oyunu :D
Nefer!
Unutulmayacağını mı düşünüyorsun? 
Asla emin olamazsın...
Bir yağmur sonrası bedeninin var olacağından ve yarından!

EMİNÖNÜ
[*]Mezomorto
[*]Skyglycheon
[*]Susamuru
Kullanıcı avatarı
Ostankino
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ittihat Ve Terakki
İletişim:

Mesaj gönderen Ostankino »

Kptm1234 yazdı: 19 Ağu 2014 14:42
Nefer imiz kafasında bulunan her soru işaretini dostu bildiği Arzuhalciye bildirdiğini hatırlar.
Arzuhalci ye vardığında uzun bir konuşmadan sonra Tangriss a girmenin yolunu öğrenir.
Miğrat ta bulunan kapı kilitli olduğundan Hol bölgesine yola çıkar.
Kadim şehri bulduğunda bir çok şey görür.Domuz ondan gördüklerini anlatmasını ister.
Nefer imiz bunu reddeder Domuz un çıkarcı biri olduğunu ve onun çıkarları için her şeyi yapacağını
bilmektedir.Gördükleri çok tehlikelidir ve sonunda karar verir Arzuhalci dostuna bu konuyu bildirir.
Uzun bir konuşma ve yolculuklardan sonra bildiklerini bir kısmını Klanına ve Teşkilata bildirir.
Teşkilata Agah beyin isteği üzerine yeniden katılır.Bunun üzerine Karaköy yolu da açılmış olur Neferimize.
Klan savaşları bir kez daha tetiklenmiştir Kadim şehir güç için önüne geleni yakıp yıkan insanlar ile dolmuştur.
Neferimiz bu sefer 2 DÜZ 1 TERS demiştir kendi kendine.

Mecburdum.Klanı karşıma almak istemezdim er yada geç öğrenilecekti.
Yazık çok yazık...

Bu görev çok şey anlatıyor aslında. :geek:
vay arkadaş.
Senior Software Engineer
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Öncelikle Huzursuzluğum görevi Arzuhalci ile başladığımız gizemli yolculuğun içindeki bir görev. Ben bu görevin doğrudan Karaköy ile bağlantısı olduğunu sanmıyorum çünkü fareadam görev zincirimiz 8 lvlde Işık ile başlayıp, son pakette Büyük Hol'deki gizitli hain görevleri ile devam etti. Yani Karaköy'ün kapıları bize Işık ile başladığımız görev zinciri ile açılacak.

Hatırlarsanız Meteor Bölgesi geldiğinde bu bölgeye Komutan-İstihbarat-Mebure aracılığı ile girmiş ve görevlere başlamıştık. 36 lvlde Arzuhalci'deki "Uzun Zaman Sonra" adlı görev ile gizemli yolculuğa devam etmiştik. Yani her bölge geldiğinde önce temel görevleri yapıp belli bir seviyeden sonra Arzuhalci ile gizemli yolculuğumuza devam ediyoruz. Karaköy Bölgesi'nde de bu şekilde olacaktır. Yani 50-53 lvl arası bölgede temel görevleri yapıp 53. seviyeden itibaren Arzuhalci görevlerine devam edeceğiz gibi düşünebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ASALAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: HİTAP

Mesaj gönderen ASALAK »

Kptm1234 yazdı: 19 Ağu 2014 22:28
Yönetim ekibin de mi çalışıyorsun,yoksa nerulla bir akrabalığın mı var ? :grin: :grin: :grin:

Senin de çok yakından yıllar sürmüş be gardaşım :grin: :grin: :grin:
Kullanıcı avatarı
Kptm1234
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: GazapVeBiz

Mesaj gönderen Kptm1234 »

Ne sallamışım be yıllar yıllar az bir şey tutmuş ama neyse şimdilik Karaköy de fare adamlarla OYUN OYNAYACAĞIZ zaman kaybı yazık :D
Kalfa Eminönü
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen turkneferi »

Huzursuzluğum görevini kablosuz eski telefon veriyor. Bu zamana kadar telefondan emir alıp yaptığımız işler için duyduğumuz bir huzursuzluk olduğunu düşünüyorum.Bence en büyük sebebi ise gaffarı öldürmemiz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Boribars
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Jitem

Mesaj gönderen Boribars »

Yasemin ile konuşmamızı isteyecek bir görev silsilesinin başlangıcıdır. B-)
DuMaNiSTT / Boribars ve Niceleri...
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen kargasa14 »

turkneferi yazdı: 23 Oca 2018 10:41 Huzursuzluğum görevini kablosuz eski telefon veriyor. Bu zamana kadar telefondan emir alıp yaptığımız işler için duyduğumuz bir huzursuzluk olduğunu düşünüyorum.Bence en büyük sebebi ise gaffarı öldürmemiz.
aynen benim düşüncelerimi yazmışsın. yaptıklarımızdan dolayı bir pişmanlık ve huzursuzluk yaşıyoruz. olay bundan ibaret. bir yerlerde görev başlangıcı olur mu, yaptıklarımızı telafi etmek için bir yolun başlangıcı mı? bunu karaköy gelince göreceğiz. yada gezgin şehire mi kalacak bilemeyiz.
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz