Huzursuzluğum Görevi Tartışma

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Huzursuzluğum Görevi Tartışma

Mesaj gönderen turkneferi »

kargasa14 yazdı: 23 Oca 2018 11:45
turkneferi yazdı: 23 Oca 2018 10:41 Huzursuzluğum görevini kablosuz eski telefon veriyor. Bu zamana kadar telefondan emir alıp yaptığımız işler için duyduğumuz bir huzursuzluk olduğunu düşünüyorum.Bence en büyük sebebi ise gaffarı öldürmemiz.
aynen benim düşüncelerimi yazmışsın. yaptıklarımızdan dolayı bir pişmanlık ve huzursuzluk yaşıyoruz. olay bundan ibaret. bir yerlerde görev başlangıcı olur mu, yaptıklarımızı telafi etmek için bir yolun başlangıcı mı? bunu karaköy gelince göreceğiz. yada gezgin şehire mi kalacak bilemeyiz.
Bence gezgin şehire kalacak. Telefonun başındakinin patronu ölünce biter.
Resim
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

turkneferi yazdı: 23 Oca 2018 12:19
kargasa14 yazdı: 23 Oca 2018 11:45
turkneferi yazdı: 23 Oca 2018 10:41 Huzursuzluğum görevini kablosuz eski telefon veriyor. Bu zamana kadar telefondan emir alıp yaptığımız işler için duyduğumuz bir huzursuzluk olduğunu düşünüyorum.Bence en büyük sebebi ise gaffarı öldürmemiz.
aynen benim düşüncelerimi yazmışsın. yaptıklarımızdan dolayı bir pişmanlık ve huzursuzluk yaşıyoruz. olay bundan ibaret. bir yerlerde görev başlangıcı olur mu, yaptıklarımızı telafi etmek için bir yolun başlangıcı mı? bunu karaköy gelince göreceğiz. yada gezgin şehire mi kalacak bilemeyiz.
Bence gezgin şehire kalacak. Telefonun başındakinin patronu ölünce biter.
Telefonun başında kimse yoktu.Telefon "kablosuz"du yani duyduğumuz sesler kendi beynimizin bir oyunuydu.Bu ses bizim karanlık tarafımız gibi bir şey.Ve "Senin kendi kendimize "senin için benden başka varoluş yok" diyoruz.Peki nedir bu varoluş ?
Erg ile bir canavara dönüşmek.
Kullanıcı avatarı
HellBlazer
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen HellBlazer »

karakterimizin yaptıklarından dolayı içinde yaşadığı çatışma ve vicdan muhasebesi onu huzursuz ediyor. nasıl huzuru bulur bilemem. namaza mı başlasa acaba :grinning:
Kullanıcı avatarı
Sora
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Sora »

vay be konuyu ben açmışım hatırlamıyorum hiç :D
Konularım

İstanbul Kıyamet Vakti - Hikaye Özet Konusu

Ne Diyor Bu Domuz? - İnceleme

Oyun Görevleri ve Hikaye Özeti (1'den 49'a) - İKV

Yarın ufuk, grimsi pembe olur belki... Pembemsi griden iyidir her şekilde.