BOYLE GAFFAR KESİMİ GORULMEMİŞTİR

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Re: BOYLE GAFFAR KESİMİ GORULMEMİŞTİR

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

NE Oluo la burada
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Sparineus »

Gecesini gündüzüne katıp tuvalete gitmeyip çay bile içmeyen örgütümüz yepyeni bir bilgi daha edindi.
:arrow: Dün akşam saatlerinde ''örparsı,iksir parası'' olarak metinde bahsi geçen bu kelimelerin orta çağ döneminde ki simyacılardan kalan bir terim olduğunu keşfeden örgüt araştırmacılarımız,bu terimin ''Zarara girmek,iflas etmek'' anlamında kullanıldığını farketti.Henüz başkanımızdan resmi bir açıklama gelmemekle birlikte ortaya atılan en güçlü iddialardan biri olan bu terim şifresi aslında tüm metinde bulunuyor.Yeni bir açıklamaya kadar efenim,
Esen Kalın!
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Lamazi yazdı:BİR GURBA GIRDİM TEMBEL ROSUN HATRINA TANKIN İŞİ VARDI HERAL YADA COKYORULMUS HELE BİRDE MAH BERİ VARDI DÜŞMAN BAŞİNA YARAPBBİM BİZMİ GAFARI KESTİK OMU BİZİ KESTİ VERDGİMİZ ÖRPARSI VE İKSİR PARASI BOYUMUZ GEC KES TİK AMA BİRDE BANA SORUN
Paleografik ve Filoloji Biliminden Bir Grupla Bu Metni İnceledik Bizi Önce Orta Çağ Sonra Paleotik Döneme Kadar Götürdü..Sonuçlar Şaşırtıcıydı..
"Tembel ROS" İsmi Bizi Kızılderili Bir ailenin Yanına Götürdü Bu Aile Bu Çetenin Kara Kutusu Dillerini Anlamaya Çalıştık Ve UK! Selam Demekmiş.(Araştırılıyor)
"Tankın İşi" Bir Darbe Şifresi Olduğunu Bunu Roma Tarihinde Truvadan Kaçan Romelliusun Kullandığı Bir Şifre Olarak Öğrendik..
"Mahberi" Diye Bahsedilenin Örgüt Lideri Olduğu Kanaatine Vardık..Bu Örgüt Liderinin Soyu II.Berllius a Dayanıyor.
"Örparası" Kendi Aralarında Kullandıkları Ayrı Bir Şifre İşlerini Hallettikten Sonra Aldıkları Paraya Verilen Ad

Anlaşılan O ki Gladio'ya Hizmet Eden Kökeni Roma'ya Kadar Dayanan Bir Örgütle Karşı Karşıyayız..Allah'tan Rıza Baba ve Ekibi Olay Yerine Yakın.
ikvmerdocu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ikvmerdocu »

Rıza baba ve ekibi yaklaşık 10 kişilik ekibiyle 327 adet teröriste düzenlediği baskın sonucu hiçbir yaralı terörist bırakmadığı için sorgulama yapamadık.Ancak uzmanlarımız şifreleri çözüp başka dillerle karşılaştırıp telrar bir araya getirmeyi düşünmekte.
Bir sonraki haberimize kadar Esen Kalın,
IKV HABER
Kullanıcı avatarı
maRbLey
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen maRbLey »

Lamazi yazdı:BİR GURBA GIRDİM TEMBEL ROSUN HATRINA TANKIN İŞİ VARDI HERAL YADA COKYORULMUS HELE BİRDE MAH BERİ VARDI DÜŞMAN BAŞİNA YARAPBBİM BİZMİ GAFARI KESTİK OMU BİZİ KESTİ VERDGİMİZ ÖRPARSI VE İKSİR PARASI BOYUMUZ GEC KES TİK AMA BİRDE BANA SORUN
şu an gülmekten ölüyorum biliyo musun hüsnü
Ray malifalitiko
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

ikvmerdocu yazdı:Rıza baba ve ekibi yaklaşık 10 kişilik ekibiyle 327 adet teröriste düzenlediği baskın sonucu hiçbir yaralı terörist bırakmadığı için sorgulama yapamadık.Ancak uzmanlarımız şifreleri çözüp başka dillerle karşılaştırıp telrar bir araya getirmeyi düşünmekte.
Bir sonraki haberimize kadar Esen Kalın,
IKV HABER
10 kisiyle 327 teröristi nasil öldürmüş. Bak şu Rıza Baba' da ki marifete sen. Paleotik Malootik cağ dememiş. Yakmış , yıkmış,yutmuş ortalığı.
Ayrıca sen de yazında şifre kullanmışsın. "telrar" kelimesi araştırmaya alındı. :-) :-)
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Telrar = İcad Edilen İlk Cep Telefona Sıkıştırılmış Rar. Dosyası Olduğunu VE Bu Telefonun Zaman Yolculuğu Yapma Özelliği Olduğunu M.ö 1478 Yılına Bir Dinazorun Sindirim Sistemine Yolculuk Etmesiyle son Buluyor Ne Kadar Acı Verici Bir Durum....
ikvmerdocu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ikvmerdocu »

Örgütümüzün yöneticisi olarak konuşuyorum arkadaşlar benim suikastle hiçbir alakam yoktur telrar söylüyorum hiçbir alakam yoktur.
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Sparineus »

ikvmerdocu yazdı:Örgütümüzün yöneticisi olarak konuşuyorum arkadaşlar benim suikastle hiçbir alakam yoktur telrar söylüyorum hiçbir alakam yoktur.
Mesajınızı aldım baskanim.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
kedikiz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen kedikiz »

O zaman rar'lı(sıkıştırılmış) dosyaya neden şifre koydunuz. Demek ki gizli bir şeyler var.
Zaten telefonu kata kulliye getirip dinozorun midesine yolladiniz.
Aldigim son haberlere göre telefon 3310 telefonu gibi sağlam bir telefonmuş. Araştırmalarıma göre telefona bir zarar gelmediğini düşünüyorum. Dinozorun mide salgilarina dayanabilecek kapasitede imiş telefon.
Gerekli arkeolojik çalışmalara bugün itibari ile başladık. Telefona ve şifreli dosyalara ulaşıp şifresini kıracağız.