Sunucu Önerimi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
DiSCoVeRY
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kutsalyol

Sunucu Önerimi

Mesaj gönderen DiSCoVeRY »

Arkadaşlar ben bir sunucuya taşınmak istiyorum. İnsanları güzel olan, Grup Bölgelerine sürekli grup bulunabilen bir Sunucu Arıyorum. Büyücü olarak geleceğim. Büyücümün Yıldırım 2 tılsımı vardır ve birazda olsun fule yakındır. Önerebileceğiniz bir sunucu varsa Yarın o sunucuda olacağım. Şimdiden teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Re: Sunucu Önerimi

Mesaj gönderen mobilsorun »

Beyazköşk'e gel çayımı iç.
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Merhaba DiSCoVeRY,

Şahsen Tılsım sunucusunda bulunuyorum fakat sana Beyazköşk, Teşkilat ve Kuklacı sunucularını öneririm. Neden diye sorarsan; Sunucu seçim ekranında dikkat edersen yazdığım üç sunucu Kalabalık konumda bulunuyor. Yani bu demek oluyor ki en çok oyuncunun bulunduğu üç sunucu bunlar. Üretmek istediğin bir teçhizat için maden bulman gerektiğinde kalabalık bir sunucuda madeni daha rahat bir şekilde bulabilirsin. Fiyat konusunda ben de bir bilgi veremeyeceğim.

İyi forumlar, iyi oyunlar...
Resim
Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen wonka »

TOLGA yazdı:Merhaba DiSCoVeRY,

Şahsen Tılsım sunucusunda bulunuyorum fakat sana Beyazköşk, Teşkilat ve Kuklacı sunucularını öneririm. Neden diye sorarsan; Sunucu seçim ekranında dikkat edersen yazdığım üç sunucu Kalabalık konumda bulunuyor. Yani bu demek oluyor ki en çok oyuncunun bulunduğu üç sunucu bunlar. Üretmek istediğin bir teçhizat için maden bulman gerektiğinde kalabalık bir sunucuda madeni daha rahat bir şekilde bulabilirsin. Fiyat konusunda ben de bir bilgi veremeyeceğim.

O kalabalık tenha ekranı kim bilir kaç ay önce dondu ve düzeltilmiyor çünkü aylardır istisnasız hep aynı eminönü sunucusununda aylarca tenha olmayacağına göre?
WONKA
WANCHOPE
GINSENG
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

wonka yazdı:
TOLGA yazdı:Merhaba DiSCoVeRY,

O kalabalık tenha ekranı kim bilir kaç ay önce dondu ve düzeltilmiyor çünkü aylardır istisnasız hep aynı eminönü sunucusununda aylarca tenha olmayacağına göre?
Aslında doğru olma ihtimali çok yüksek çünkü gündüz 06.56'da oyuna giriş yapacaktım giriş sayfasına geldiğimde yine aynı bu üç sunucu kalabalık diğerleri tenha konumdaydı. Büyük ihtimal dediğiniz gibi bir sorun var.
Resim
Kullanıcı avatarı
MuratABI
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen MuratABI »

Beyaz Köşk yedi yirmidört kalabalıkdır diğerlerini bilmem
MuratABİ

IıKörCeRRaHıI

Balyoz Nazım'ın Torunu.... Son Arz Bükücü

Varlığımızda mutlu olamayanlar yokluğumuzda mutlu olsun ki gidişimiz bir işe yarasın....

Kullanıcı avatarı
BLACKDEWIL
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen BLACKDEWIL »

Kendı sunucumu yanı Kuklacıyı onerırım, Kuklacı sunucusu Lodos ve Arz sayılarının en yakın oldugu ve kesınlıkle Kuklacıdakı klan ve lonca rekabetının hıc bı sunucuda oldugunu sanmıyorum ve buda Kuklacı sunucusunu zevklı bı yer halıne getırıyor , bolge konusunda ıse Arz klanında yogun bır sekılde bolge atılıyor.