Kapanan Telefon Hattımdan Çar Aktarımı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
HuNxHaYLaZ
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Hunx

Kapanan Telefon Hattımdan Çar Aktarımı

Mesaj gönderen HuNxHaYLaZ »

Askerdeyken kullandıgım telefon hattım kapandı tekrar döndügümde hattım eski açık hat olduğu için geri alamadım. Bu durumu askerden izne geldigimde de iletişim destek ekibine yazdım o gün bu gündür yaklaşık 1 seneye yakın bi süredir ara ara bu konuyla ilgili yazı yazıyorum ikv destek ekibine ama bi türlü sonuçlandırılamadım. En son dün destek ekibine yazdıgım yazıda gelen cevap şu tek bir eksik nokta kalmış ''''Eksik bilgi gönderdiğiniz için destek verilememektedir. E-Pin bilgilerine, güvenlik düzeyini en üst seviyede tutmak için gereksinim duyulmaktadır. '' araya askerlik girdi askerden sonra belli bi yükleme yapmadım hesaba epin bilgileri yok hesap kapanır kullanılamaz korkusuyla plus bile yüklemedim bu sorun beni oyundan baya soguttu şimdi plus alıcam yine çekiniyorum çarımı kendi adıma kayıtlı olan hesaba aktarıp ordan kullanmak istiyorum eski GSM numaram tamamen kapalı böyle bir numara yok diyor aradıgımda . Askerlik dönemi ve sonrasında gecen şu 8 ayın sonucunda ben geçmiş epin bilgilerini nerden bulayımda yazayım size, epin bilgilerinin hiç birini saklamadım çünkü böyle bir ihtiyaç yokdu önceden şimdi olmayan birşeyi bulmamı istiyorlar lütfen bu konuya bir çare bulun !!! LatveriA ve Zİfan game mastırlara sesleniyorum ikv destekde bilmedigim bir insana 1 senedir yazıp kim oldugunu dahi bilmeden degişik çevaplar alarak hala sorunumun çözülmemesinden yoruldum lütfen bana yardımcı olun...
Kullanıcı avatarı
HuNxHaYLaZ
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Kapanan Telefon Hattımdan Çar Aktarımı

Yarıdımcı Olacak Kimse Yok Mu ??
Kullanıcı avatarı
ReaLMADRID
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ReaLMADRID »

Kardeş hiçbir destek vermezler haberin olsun.
Kullanıcı avatarı
benmusti
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Anadolu Fırtınaları

Mesaj gönderen benmusti »

Kardes car bilgileri sende ise ve telefondan cektiysen epinleri ben yardimci oluyum bana mesaj at benimde basima geldi
Resim
Kullanıcı avatarı
akrobat7555
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen akrobat7555 »

HuNxHaYLaZ yazdı:Askerdeyken kullandıgım telefon hattım kapandı tekrar döndügümde hattım eski açık hat olduğu için geri alamadım. Bu durumu askerden izne geldigimde de iletişim destek ekibine yazdım o gün bu gündür yaklaşık 1 seneye yakın bi süredir ara ara bu konuyla ilgili yazı yazıyorum ikv destek ekibine ama bi türlü sonuçlandırılamadım. En son dün destek ekibine yazdıgım yazıda gelen cevap şu tek bir eksik nokta kalmış ''''Eksik bilgi gönderdiğiniz için destek verilememektedir. E-Pin bilgilerine, güvenlik düzeyini en üst seviyede tutmak için gereksinim duyulmaktadır. '' araya askerlik girdi askerden sonra belli bi yükleme yapmadım hesaba epin bilgileri yok hesap kapanır kullanılamaz korkusuyla plus bile yüklemedim bu sorun beni oyundan baya soguttu şimdi plus alıcam yine çekiniyorum çarımı kendi adıma kayıtlı olan hesaba aktarıp ordan kullanmak istiyorum eski GSM numaram tamamen kapalı böyle bir numara yok diyor aradıgımda . Askerlik dönemi ve sonrasında gecen şu 8 ayın sonucunda ben geçmiş epin bilgilerini nerden bulayımda yazayım size, epin bilgilerinin hiç birini saklamadım çünkü böyle bir ihtiyaç yokdu önceden şimdi olmayan birşeyi bulmamı istiyorlar lütfen bu konuya bir çare bulun !!! LatveriA ve Zİfan game mastırlara sesleniyorum ikv destekde bilmedigim bir insana 1 senedir yazıp kim oldugunu dahi bilmeden degişik çevaplar alarak hala sorunumun çözülmemesinden yoruldum lütfen bana yardımcı olun...
Senin gibi yapan cok arkadas oldugu için vermezler carları satıyolar sonra gsm numaram kapandı ayaklarına geri cekiyolar alan adamların emeklerine yazık oluyo sen onumu yapmak istiyon bilmiyomda sende onların yaptıgı zarardan etkilenirsn... :?
ScoRRevole
ScoRRevoleI
ScoRRevoleII
ScoRRevoleeI
ScoRRevole
Kullanıcı avatarı
Ablagre
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Ablagre »

Böyle birşey benim başıma da gelmişti. Bir ay civarında bir süre sonrasında sonuçlandırdık. Allah sabır versin sıkıntılı bir süreç. Geçmişe dönük E-PİN kodlarını GSM numaranı desteğe vererek alabilirsin en azından bir kısmını. Yapacağın bu tek şey bu maalesef.
MEISTER
ıMEISTERı
ııMEISTERıı

Akkar Obi--Beyazköşk
Kullanıcı avatarı
HuNxHaYLaZ
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

akrobat7555 yazdı:
HuNxHaYLaZ yazdı:Askerdeyken kullandıgım telefon hattım kapandı tekrar döndügümde hattım eski açık hat olduğu için geri alamadım. Bu durumu askerden izne geldigimde de iletişim destek ekibine yazdım o gün bu gündür yaklaşık 1 seneye yakın bi süredir ara ara bu konuyla ilgili yazı yazıyorum ikv destek ekibine ama bi türlü sonuçlandırılamadım. En son dün destek ekibine yazdıgım yazıda gelen cevap şu tek bir eksik nokta kalmış ''''Eksik bilgi gönderdiğiniz için destek verilememektedir. E-Pin bilgilerine, güvenlik düzeyini en üst seviyede tutmak için gereksinim duyulmaktadır. '' araya askerlik girdi askerden sonra belli bi yükleme yapmadım hesaba epin bilgileri yok hesap kapanır kullanılamaz korkusuyla plus bile yüklemedim bu sorun beni oyundan baya soguttu şimdi plus alıcam yine çekiniyorum çarımı kendi adıma kayıtlı olan hesaba aktarıp ordan kullanmak istiyorum eski GSM numaram tamamen kapalı böyle bir numara yok diyor aradıgımda . Askerlik dönemi ve sonrasında gecen şu 8 ayın sonucunda ben geçmiş epin bilgilerini nerden bulayımda yazayım size, epin bilgilerinin hiç birini saklamadım çünkü böyle bir ihtiyaç yokdu önceden şimdi olmayan birşeyi bulmamı istiyorlar lütfen bu konuya bir çare bulun !!! LatveriA ve Zİfan game mastırlara sesleniyorum ikv destekde bilmedigim bir insana 1 senedir yazıp kim oldugunu dahi bilmeden degişik çevaplar alarak hala sorunumun çözülmemesinden yoruldum lütfen bana yardımcı olun...
Senin gibi yapan cok arkadas oldugu için vermezler carları satıyolar sonra gsm numaram kapandı ayaklarına geri cekiyolar alan adamların emeklerine yazık oluyo sen onumu yapmak istiyon bilmiyomda sende onların yaptıgı zarardan etkilenirsn... :?
1 senedir ben bu çarı almaya çalışıyorum ama hep bi sorun çıkarıyorlar sunucumdaki insanlara sorsunlar şüpheleri varsa ama otomatik bir msj atıyorlar şu eksik bu şöyle bu böyle sürekli sallamasyon kimin yazdıgını bile bilmiyoruz benim bu yazımı okuyan yöneticilerde var neden bu işe bi çare bulmuyorlar hala anlamıyorum. sattıgım hesabı çalıcak olsam kendimi ortaya atıp göze batmayamı çalışırım cep numaramı verıyorum onu bile aramıyorlar
Kullanıcı avatarı
akrobat7555
Cin Avcısı
Cin Avcısı

HuNxHaYLaZ yazdı:
akrobat7555 yazdı:
1 senedir ben bu çarı almaya çalışıyorum ama hep bi sorun çıkarıyorlar sunucumdaki insanlara sorsunlar şüpheleri varsa ama otomatik bir msj atıyorlar şu eksik bu şöyle bu böyle sürekli sallamasyon kimin yazdıgını bile bilmiyoruz benim bu yazımı okuyan yöneticilerde var neden bu işe bi çare bulmuyorlar hala anlamıyorum. sattıgım hesabı çalıcak olsam kendimi ortaya atıp göze batmayamı çalışırım cep numaramı verıyorum onu bile aramıyorlar
Tamam anladımda bunu anlayacak bi yönetici lazım be kardesş sence var mı böyle biri bak cevrene :D :D
ScoRRevole
ScoRRevoleI
ScoRRevoleII
ScoRRevoleeI
ScoRRevole
Kullanıcı avatarı
HuNxHaYLaZ
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

İllaki Vardır Bunu Anlayacak Bir Yönetici Destege Sürekli Yazıyorum Ama Bi Sonuç Alamadım Hala Burda Benim SOrunumu Görüpde Bu Konuya El Atıcak Bir Allahın Kulu Yönetici Vardır Heralde Şu Kadir Gecesi !!! :cry: :cry:
Kullanıcı avatarı
akrobat7555
Cin Avcısı
Cin Avcısı

HuNxHaYLaZ yazdı:İllaki Vardır Bunu Anlayacak Bir Yönetici Destege Sürekli Yazıyorum Ama Bi Sonuç Alamadım Hala Burda Benim SOrunumu Görüpde Bu Konuya El Atıcak Bir Allahın Kulu Yönetici Vardır Heralde Şu Kadir Gecesi !!! :cry: :cry:
Oyun Hatasından bütün kp ve sanım gitti 1 ay oldu geri dönülmedi actıgım konularda yardımcı olacaz dediler ama beklyoz bende tılsımda oynuyom senin tılsımda nick ne özele yaz :D :D
ScoRRevole
ScoRRevoleI
ScoRRevoleII
ScoRRevoleeI
ScoRRevole