11 Adımda Playstoreden Alışveriş Yapmak (RESİMLİ)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: R U S
İletişim:

11 Adımda Playstoreden Alışveriş Yapmak (RESİMLİ)

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Merhaba arkadaşlar oyunda hala 7979 dan akçe almaya çalışıpta alamayan arkadaşlar var. Hatta girerken çıkan Mobil ödeme yazsına üşenip tıklamayan ve bunun sonucundada maalesef bu konuda bilgi sahibi olamıyorlar. Ben de bu konu hakkında Playstoreden alışveriş yapmayı anlatacak bir konu açmaya karar verdim. Dediklerimi düzgünce uygularsanız hiçbir sorun çıkmadan istediğiniz bir ürünü rahatlıkla alabilirsiniz

1_ Öncelikle alışveriş yapabilmemiz için bir Playstore üyeliği açmamız gerekmekte.

Resim

2_ Ttnet üyesi iseniz yukarıdakini seçeceksiniz değilseniz aşşağıdakini seçeceksiniz. Ben Ttnet üyesi olmadığım için aşşağıdakini seçiyorum.

Resim

3_Üyeliğimizi açtıktan sonra alacağımız ürünü resimdeki gibi sağ üst köşedeki ARA yazan yere giriyoruz.

Resim

4_Alcağımız ürünü yazdıktan sonra çıkan sayfada resimdeki gibi '' HEMEN AL '' butonuna basıyoruz.

Resim

5_Kredi kartından alıcaksak resimdeki gibi kredi kartı butonunu ya da mobil ödeme yolu ile alıcaksak resimdeki gibi Mobil ödeme seçeneğini işaretleyip Ödeme yap butonuna tıklıyoruz.

Resim

6_Ödeme yap butonuna tıkladıktan sonra çıkan sayfada tekrardan Ödeme Yap Butonuna tıklıyoruz.

Resim

7_Karşımıza 3Pay Mobil ödeme bölümü çıkacak. Oraya alışverişi gerçekleştireceğimiz telefon numaramızı başına 0 koymadan yazıyoruz ve DEVAM butonuna tıklıyoruz.

Resim

8_Alışverişi gerçekleştirip telefonumuzdan Kontürümüz kesildiği zaman resimdeki gibi yukarıda Merhaba TTNET Müşterisi yazan yere geliyoruz ve OYUNLARIM bölümüne giriyoruz.

Resim

9_Oyunlarım bölümünde karşımıza böyle bir sayfa çıkacaktır. Bu sayfada yaptığımız alışverişler gösterilmektedir.Buradan resimdeki gibi aldığımız ürünün üzerine gelip Oyun bilgileri yazısına tıklamalıyız.

Resim

10_Aldığımız ürünün kodları anında oyunlarım bölümüne gelmeyecektir. Bu yüzden 1 - 2 dakika sonra oyunlarım bölümünde E-pin ler gözükecektir. Zaten biz oyunlarım bölümüne geldiğimiz zaman 1 - 2 dakika geçmediği zaman oyun bilgileri hazırlanıyor gibisinden bir yazı görürüz bu yüzden beklememiz gerekir.

Resim

11_ Son olarak Epin ve şifremizi alıp İstanbul Kıyamet Vaktinin oyun sitesinden Epin adlı bölüme girip oyunumuza geçirmemiz gerekmektedir.

Resim

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana eğer yapamadığınız bir şey olursa konu altından bana ulaşabilrsiniz.

İyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
napcan066
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak
Lonca: Yok Oluş

Re: 11 Adımda Playstoreden Alışveriş Yapmak (RESİMLİ)

Mesaj gönderen napcan066 »

Aman dikkat, İKV düşmanları yorum yapmadan kaç burdan ! :geek:
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen mobilsorun »

Hiçbir şekilde ilgilenilmeyen oyuna daha fazla para yatıracak için güzel anlatım =D
En son Eviren tarafından 05 Tem 2014 15:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Kişi veya kişileri incetmeye yönelik argo kelimeler kaldırılmış, bu ve bu mesajın devamında ki mesajlarda sarf etmiş olduğunuz argo kelimelerden ötürü forum hesabınız uyarı amaçlı bir günlüğüne uzaklaştırılmıştır. Lütfen forum kurallarını tekrar inceleyin
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
Kullanıcı avatarı
HeilHitler
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen HeilHitler »

mobilsorun yazdı:Hiçbir şekilde ilgilenilmeyen oyuna daha fazla para yatıracak için güzel anlatım =D
ilk defa katılıyorum. :d
En son HeilHitler tarafından 05 Tem 2014 12:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
İki ayaklı hayvanların sıradan sohbetleri kadar kısır ve sıkıcı bir sohbeti sürdürmektense hiç konuşmamak daha iyi.

Arthur Schopenhauer
Kullanıcı avatarı
MuratABI
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen MuratABI »

Bunları herkes biliyor site sorunlu.
MuratABİ

IıKörCeRRaHıI

Balyoz Nazım'ın Torunu.... Son Arz Bükücü

Varlığımızda mutlu olamayanlar yokluğumuzda mutlu olsun ki gidişimiz bir işe yarasın....

Kullanıcı avatarı
napcan066
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak
Lonca: Yok Oluş

Mesaj gönderen napcan066 »

napcan066 yazdı:Aman dikkat, İKV düşmanları yorum yapmadan kaç burdan ! :geek:
mobilsorun yazdı:Hiçbir şekilde ilgilenilmeyen oyuna daha fazla para yatıracak için güzel anlatım =D
Şekil 1 :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
mutlulukmuodane
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen mutlulukmuodane »

eline sağlık
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

MuratABI yazdı:Bunları herkes biliyor site sorunlu.
Bu sabah alışveriş yaptım sitede şuan için sorun yok veya bana denk gelmedi.

Arkadaşlar bu konuyu bilenler için paylaşmadım bilmeyenler için paylaştım kimseden teşekkür beklediğim veya forumda yücelmeye çalışma gibi bir amacım yok ilgili yerlere gitsin.

İyi forumlar.

mutlulukmuodane yazdı:eline sağlık

Rica ederim.
En son Eviren tarafından 05 Tem 2014 15:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İletiler birleştirildi.
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Arkadaşlar bu konuyu bilenler için paylaşmadım bilmeyenler için paylaştım kimseden teşekkür beklediğim veya forumda yücelmeye çalışma gibi bir amacım yok ilgili yerlere gitsin.

İyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

mutlulukmuodane yazdı:eline sağlık

Rica ederim.