Mevlüt Dinç

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
UgLyKiLL
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Lonca: UGLY
İletişim:

Re: Mevlüt Dinç

Mesaj gönderen UgLyKiLL »

saglam yazdı:Biliyorum forumda saçma saçma konularım var ama Mevlüt Dinç geri gelsin.Neden bıraktı Sobee'yi ?O gittiğinden beri yenilik yok farkettiyseniz(farketmediyseniz ölün). :cry: :cry: :cry: :cry:

aynen
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

mobilsorun yazdı:Batan gemiyi ilk terkeden akıllı =D
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
ilhamiSAHAN
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ilhamiSAHAN »

Bilmiyorum belki saçma diyebilirsiniz ama şuna dikkat edin (teşbihte hata olmaz) Mevlüt Dinç buradayken ben oyunda bi sorunu oldugunda Mevlüt Dinç ..... diye küfür eden birsürü insan tanıyorum. Ve buraya yazı yazan sadece bu konu degil genel olarak Mevlüt Dinç gitti hiçbişey yapmıyosunuz diyenlerin yüzde 90'ı bu az önce bahsettiğim bi sorunu oldugunda Mevlüt Dinç'e küfür edenlerden oluşuyor. Muhsin Yazıcıoğlu öldükten sonra haberlerde iyi adamdı vatanseverdi çalışıyordu denilmeye başlandı ve herkes keşke ölmeseydi deyip halbuki 3 gün öncesine kadar tanımayanlar gibi Mevlüt Dinç diyor birçogunuz. Bende tutamadım kendimi söyleyim dedim.
ALDATICILAR SIZI ALLAH ILE ALDATMASIN... (Fatr 5)
Kullanıcı avatarı
antinKUNTIN
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen antinKUNTIN »

Biz gideni kral yapan bir milletiz. Madem bu kadar çok seviyordu İKVyi ve camiasını da neden kendi kariyeri için şirketi devretti? Sahibi olduğu şirketi neden sattı? Gidene değil, kalana sahip çıkmamız lazım. Kendi kariyerleri için zamanında çocuğumuz dedikleri İKV yi yeterli aşamaya getirmeden bırakan kişilerin peşinden ağlamak polyannacılık oynamaktır.
İyi miyim? Bu tamamen benim problemim.
Kullanıcı avatarı
ilhamiSAHAN
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen ilhamiSAHAN »

antinKUNTIN yazdı:Biz gideni kral yapan bir milletiz. Madem bu kadar çok seviyordu İKVyi ve camiasını da neden kendi kariyeri için şirketi devretti? Sahibi olduğu şirketi neden sattı? Gidene değil, kalana sahip çıkmamız lazım. Kendi kariyerleri için zamanında çocuğumuz dedikleri İKV yi yeterli aşamaya getirmeden bırakan kişilerin peşinden ağlamak polyannacılık oynamaktır.

../alkış yumuşak konuşmayı tercih etmiştim ama buda güzel olmuş :)
ALDATICILAR SIZI ALLAH ILE ALDATMASIN... (Fatr 5)
Kullanıcı avatarı
LEPRECHAUN
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Deva

Mesaj gönderen LEPRECHAUN »

ilhamiSAHAN yazdı:
antinKUNTIN yazdı:Biz gideni kral yapan bir milletiz. Madem bu kadar çok seviyordu İKVyi ve camiasını da neden kendi kariyeri için şirketi devretti? Sahibi olduğu şirketi neden sattı? Gidene değil, kalana sahip çıkmamız lazım. Kendi kariyerleri için zamanında çocuğumuz dedikleri İKV yi yeterli aşamaya getirmeden bırakan kişilerin peşinden ağlamak polyannacılık oynamaktır.

../alkış yumuşak konuşmayı tercih etmiştim ama buda güzel olmuş :)
Içimde susturdugum sözcükleri söyledin öyle ki cefakar ıkv severleri bu ayrılan kişilerin oluşturdukları projeleri de derseklemeyecektir.
Geçmişte olduğu gibi şimdi de var olan durumun üstesinden geleceğiz oyunu bu düzeye indirgeyen onlardı bunu unutmayın belki hayırlısı bu olmuştur.
Kullanıcı avatarı
xdaRkness
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen xdaRkness »

Benim hala anlamakta güçlük çektiğim bir şey var yorumlara baktımda sanki İkv çok kötü bir oyun arkadaşlar oyunu yerden yere attınız oyun şuandada bence yeterince iyi elin pasaklı yabancıların oyununu oynayacağıma mis gibi TÜRK Oyunu oynarım.
________________________________________________________________________________________________________

Justice Light...
C++ & C# & Pyhthon Developer

Sony Vegas Editor