İKV Android telefonlardan oynama

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
baba0809
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Tuğra

İKV Android telefonlardan oynama

Mesaj gönderen baba0809 »

MERHABA arkadaşlar iyi seyirler bol itemler ve bol eğlenceler izlediğiniz için şimdiden teşekkürler
En son KRABBY tarafından 09 Şub 2014 01:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Link düzenlendi.
baba0809
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: İKV Android telefonlardan oynama

Arkadaşlar K.bakmayın ilk kayıt videom ve ilk forum konum hatalarım için k.bakmayın linki bile yapamadım :D o dereceyim
Kullanıcı avatarı
VANE
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen VANE »

baba0809 yazdı:Arkadaşlar K.bakmayın ilk kayıt videom ve ilk forum konum hatalarım için k.bakmayın linki bile yapamadım :D o dereceyim

oha kardeşim nasıl yaptın bunu anlatıver bizlere :D
baba0809
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Kolay fakat şuan müsait değilim hocam yarın uzun uzun bi daha video çekicem ilk deneyim :D
Kullanıcı avatarı
Lestrange
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen Lestrange »

Öncelikle Merhaba;

Emeğin için çok teşekkürler bir şeyler yapmaya çalışmışsın, ancak bu sistemi daha önce bizzat denedim :) ancak sistemin bazı dezavantajları var bunlar;

1. Yalnızca Android sistemli bir telefon yeterli olmuyor! (Farklı bir bilgisayar şart)
  2. Bahsettiğin Alpemix ve Teamviewer gibi programların lisansını almadığın sürece süre kısıtlamasına uğruyorsun! (Belli bir süre kullanabilirsin)
  3. İnternet bağlantının ve donanımların çok iyi olması gerekir! (Bağlantı kopması yaşamamak için)
  4. Hepsinden önemlisi grup bölgesi atmak imkansız gibi bir şey! (Oyuncu sayısı ve efekt arttıkça oynanılmaz hal alıyor)
[/color]

[/b]
Emekli İKV Oyuncusu...
xDaNGeRxTRoJeNx - Eminönü
Saffet Yılmaz
Kullanıcı avatarı
VANE
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen VANE »

baba0809 yazdı:Kolay fakat şuan müsait değilim hocam yarın uzun uzun bi daha video çekicem ilk deneyim :D
teamviewer ile pc ye bağlanıyorsun ve bağlandığın pcyi telefonuna bağladığın mouse+klavye ile senkronize ediyorsun. yanlış mı ? :D
Kullanıcı avatarı
Lestrange
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen Lestrange »

VANE yazdı:teamviewer ile pc ye bağlanıyorsun ve bağlandığın pcyi telefonuna bağladığın mouse+klavye ile senkronize ediyorsun. yanlış mı ? :D
Android sistemlerde klavye mouse desteği var zaten :)
Emekli İKV Oyuncusu...
xDaNGeRxTRoJeNx - Eminönü
Saffet Yılmaz
Kullanıcı avatarı
VANE
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen VANE »

IIxDRaCuLaxII yazdı:
VANE yazdı:teamviewer ile pc ye bağlanıyorsun ve bağlandığın pcyi telefonuna bağladığın mouse+klavye ile senkronize ediyorsun. yanlış mı ? :D
Android sistemlerde klavye mouse desteği var zaten :)
evet işte o çoklu aparatlar ile yapıyor o aparatın usb çıkışınıda Z1 e bağlıyor.
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ARZLODOS »

Yanında kocaman bir pc varken ne diye eziyet cekiyonki da.
O sistem için bir ubs bağlantısı yada ağ bağlantısı sart iyi oynayabilmen için yani buda demkki pcnin en az 1,5 m yada ağ kablosunun uzunlugu kadar olmasıdır. Hatta biraz daha ileri gidersen internetin olduyu her yerden sadece mesaj penceresinden mesaj yazablrsin ama oynama biraz sorunlu olur. Sonuçta bir pc gerekiyor.

Remaın ayarlarından siyah beyaz yaaprsan oynayablirsin efekleri yok edersin ama diyelim ankarada bir pc var istanbuldan ankaradaki pcnin o team ile acablirsin kapalı olsa ile yani kapalı olan bir pcyi acarsan oyuna girersin carı sancağa oturtup klandan slm yazablirsin. ama uzaktaken oyunu oynayamıyon. zorlanıyorsun. menu penceresinindeki yazıalrı rahat okuyabilmen için ekranına bağlı yazı stilini secersen pcden çok rahat okuyablirisn ugraşmak alzım.
En son ARZLODOS tarafından 09 Şub 2014 01:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
A R Z L O D O S
baba0809
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Doğrudur. Ama kenan ve junonu denedim hatta okuldan eve bağlandım hiç bir sorun çıkmadı bağlantıyı 2 saat sonra bir uyarı veriyor fakat kesilme gibi bir olayla karşılaşmadım. Denediğim telefonlar ve netim sağlam sen bu konuda sıkıntı yaşamış olabilirsin.