İkv Aşırı İşlemci Kullanımı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
cihankaraca
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: KYK

İkv Aşırı İşlemci Kullanımı

Mesaj gönderen cihankaraca »

Merhaba

Ne Zaman Bilgisayarımda Oyunu Açsam İşlemci Kullanımım %50 ile %90 Arası Artıyor Hele Skype Açarsam Bilgisayarım Tam Anlamıyla Çileye Dönüşüyordu Bende İncelemelere Başladım.

Windows 7 64 Bit Ultimate İşletim Sisteminde 6 Gb Ram 2.13 Ghz Çift Çekirdek İşlemci Varken İşlemci Kullanımı Sadece Oyun Açık İken istanbul.exe *32 Olarak %60 Civarında Görünüyor

Windows Xp 32 Bit İşletşm sisteminde 3 Gb Ram 1.8 Ghz Çift Çekirdek E2160 İşlemci Varken İşlemci Kullanımı Sadece Oyun İçin istanbul.exe Olarak %50 Civarı Görünüyor

Bunun Sebebi Nedir Sorduğum Başka Oyuncularda da Aynı Problem Var Bilgisayar Yeni İken Bunu Farketmiyordum 3 Senelik Makine Sistemler Aynı Ama Zamanla PC Aynı Performansı vermiyor Bunu Kabul Ediyorum Fakat Bu İstanbul.exe Aşırı İşlemci Yiyor Bunun Sebebi Nedir.? Açıklaya Bilecek Biri Var mı ?

İşte Resim Görev Yöneticisi
Resim
İnsanlar hile ve üç kağıtçılıkta o kadar ustalaşmışlar ki, şeytanın bu konudaki şöhreti unutulup gitmiş.
Kullanıcı avatarı
Sonxavatar
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı

Re: İkv Aşırı İşlemci Kullanımı

Mesaj gönderen Sonxavatar »

Pc 8 senelik işletim sistemi fazlavdegil unuttum yelden yaziyorum . Sanırsam 512 gb ekran kartı 1gb ram vvar. Sadece bolge atlarken kasiyor. O pcle alakası yok laptop yeni onda da kasiyor. Sorun ikv de.

Sebebi online ağ üzerinden olmasıdır. Yani sunucu diğer oyunlara nazaran farklı
Kullanıcı avatarı
CRACK26
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen CRACK26 »

uçak gibi bir pc de hazırlasan alabileceğin verim aynı. sorun oyunda ve oyunun grafik motorunun çok eski olmasından kaynaklanıyor.
Bedeli kadar eder mi ?
Ederi kadar değer mi ?
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

kesinlikle sorun ikv de 2gb ekran kartı 8 gb ram 1 trebayt hafıza var pc girerken ucak kalkıyor gibi ses cıkarıyor fan hatta büyük holde kendiliğinden kapandığı oluyor pc.
Resim
Resim
Resim
Resim