GameX fuarından üzücü izlenimler...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Re: GameX fuarından üzücü izlenimler...

Mesaj gönderen mobilsorun »

Beğenmeyen arkadaşlar neden hala buradalar ??

GİTSİNLER O ADALET DOLU OYUN FORUMLARINDA YAZSINLAR.
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
Kullanıcı avatarı
KARAHAMZALI
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen KARAHAMZALI »

fuarda her sene ikv ile ilgili bir yenilik tanıtılırdı 4 gözle her sene fuar beklerdik bu sene yenilik yoktu 1 sene boş geçti bana göre burdan boş olacağı belliydi heyecan yoktu...

iyi oyunlar

(kendi görüşümü belirttim alıntı yapıp cevap vermek zorunda değilsiniz)
Kullanıcı avatarı
SedaT03
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen SedaT03 »

6 senenin emeği den dolayı burdayız ama oyunda değiliz.
ZAFERE GİDEN YOLDA ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR...
Kullanıcı avatarı
HollyShit
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen HollyShit »

III. Derece tılsımlardan memnun kalmayan arkadaşlar tılsımlarını bana verip kendileri 1.5 2T'ye kendisi üretebilir.
Hiçbir şey başladığı gibi bitmez hayatta.
Ya hedeflediklerimiz ya biz biteriz daima.
Bir şeyi bıkmadan istemek,
Daima kazanmak için bir çabadır insana.
Kullanıcı avatarı
masivaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen masivaa »

Resim
Resim

Niceler sultandı, kraldı, şahtı,
Benimle değişti talihi, bahtı,
Yerle bir eyledim tac ile tahtı,
Akıl almaz hünerlerim var benim...

2006 - 2011
Kullanıcı avatarı
halo903
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen halo903 »

bloodthirsty yazdı:
LinkiNParkK yazdı:Durmadan şu soruyu soruyorum kendime : Neden hâlâ ikv ye sahip çıkıyorum(z) ?
oyunun yöneticileri sahip çıkmadığı için sahip çıkmıyoruz
+1
Kullanıcı avatarı
PRIAPOS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Asil Kardeşler

Mesaj gönderen PRIAPOS »

Ankarada olmadığı sürece gidemem zaten :)
IIaLoNeAnqeLII

GöKTüRK
Kullanıcı avatarı
PRIAPOS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Asil Kardeşler

Mesaj gönderen PRIAPOS »

Ankarada olmadığı sürece gidemem zaten :)
IIaLoNeAnqeLII

GöKTüRK
Kullanıcı avatarı
XxXszrXxX
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Meran
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen XxXszrXxX »

mobilsorun yazdı:Beğenmeyen arkadaşlar neden hala buradalar ??

Öncelikle Merhablar,

Yorum yapmayacaktım esasen, bütün izlenimleri bizzat fuar alanında bulunan bir kaç arkadaşımdan dinleyip, oyunun gerçekten umutsuz bir dereye düştüğünü ve kurtarılamayacak bir noktada olduğunu belirtmiştim. Fakat insanların burada bu sorunları dile getirmesinin ve bir şeylerin iyileştirilmesi adına dikkat çekme çabasını bu denli saçma bir düşünce ile çürütmeye çalışan bu ahmak herifi görünce kendimi yorum yapmaktan alı koyamadım.

Be beyin fakiri, be ürolojik bölgesi ile beyni yer değiştirmiş saf insan. Sen bu oyunun şuan neresini beğeniyorsun? Sen Betacı kavramının bir adım önde fark yarattığı dönemde oyunda mıydın? Sen baltalar ile vs atıldığı, banka önünde adım atacak yer kalmadığı, oyuncuların banka önünde lag oluyor yürüyemiyoruz diye şikayet ettiği dönemi gördün mü? Sen yöneticilerin oyunda olduğu, erişilmez gibi görünmediğ, bizzat sıradan bir oyuncu olarak Yöneticilerle vs atıldığı dönemi gördün mü?

Tekrar söylüyorum beyin fakiri arkadaşım, herkes oyunun iyileştirilmesi adına burada. Kimse oyunun körü körüne karanlıkta olduğunu savunmuyor, insanlar sadece dikkat çekme çabasında. Bu insanlar IKV'ye gönül verdi çünkü Türk yapımı bir online oyundu. Bu yüzden desteklerini bir an olsun üstlerinden çekmediler. Gerek her ay plus aldılar, gerek yüzlerce TL dökerek akçe aldılar. Fakat bu paralar 2 -3 kendini bilmez soytarının fuarda hayasızca soyunma-giyinme, zıplama, bağırma çağırma etkinliği yaparak oyunu rezil etmesi için verilmedi. Bu paralar daha kıymetli-keyifli bir oyun zevki elde etmek adına, daha ileriye daha ileriye taşınsın diye verildi. Ne kadar yazıktır ki gelinen nokta ortada.
Biz yine sahip çıkmaya çalışıyoruz oyuna, biz yine forumda hunharca yazılar yazarak birilerinin dikkatini çekme çabasındayız. Şahsi görüşüm oyun dönülmez bir noktada, ama yinede yazmaktan ve mücadele etmekten vazgeçmiş değilim.

Joygame'nin İstanbul temalı bir oyun arayışında olduğuna dair bir duyum aldım. Açıkcası bütün umutlarım o yönde, olur ya böylesine profesyonel bir oyun firması bu oyunu satın alırsa gerçek kurtuluş ve oyun zevki o vakit bizimle olacak. Son olarak, tatminsizliklerini dile getirerek daha kaliteli bir oyun zevki isteyen bu insanlar bir yere gitmiyor, yorum yapmayı öğrenene kadar sen kabuğuna çekilsen çok daha iyi olur. :?:
Jr. Java Dev. - Haziran 2oo7

..Sonunda "Aslansın" Diyorlar, Madalyalar Veriyorlar Gizli Gizli !
@SezerADATEPE
Meran
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen mobilsorun »

XxXszrXxX yazdı:
mobilsorun yazdı:Beğenmeyen arkadaşlar neden hala buradalar ??

Öncelikle Merhablar,

Yorum yapmayacaktım esasen, bütün izlenimleri bizzat fuar alanında bulunan bir kaç arkadaşımdan dinleyip, oyunun gerçekten umutsuz bir dereye düştüğünü ve kurtarılamayacak bir noktada olduğunu belirtmiştim. Fakat insanların burada bu sorunları dile getirmesinin ve bir şeylerin iyileştirilmesi adına dikkat çekme çabasını bu denli saçma bir düşünce ile çürütmeye çalışan bu ahmak herifi görünce kendimi yorum yapmaktan alı koyamadım.

Be beyin fakiri, be ürolojik bölgesi ile beyni yer değiştirmiş saf insan. Sen bu oyunun şuan neresini beğeniyorsun? Sen Betacı kavramının bir adım önde fark yarattığı dönemde oyunda mıydın? Sen baltalar ile vs atıldığı, banka önünde adım atacak yer kalmadığı, oyuncuların banka önünde lag oluyor yürüyemiyoruz diye şikayet ettiği dönemi gördün mü? Sen yöneticilerin oyunda olduğu, erişilmez gibi görünmediğ, bizzat sıradan bir oyuncu olarak Yöneticilerle vs atıldığı dönemi gördün mü?

Tekrar söylüyorum beyin fakiri arkadaşım, herkes oyunun iyileştirilmesi adına burada. Kimse oyunun körü körüne karanlıkta olduğunu savunmuyor, insanlar sadece dikkat çekme çabasında. Bu insanlar IKV'ye gönül verdi çünkü Türk yapımı bir online oyundu. Bu yüzden desteklerini bir an olsun üstlerinden çekmediler. Gerek her ay plus aldılar, gerek yüzlerce TL dökerek akçe aldılar. Fakat bu paralar 2 -3 kendini bilmez soytarının fuarda hayasızca soyunma-giyinme, zıplama, bağırma çağırma etkinliği yaparak oyunu rezil etmesi için verilmedi. Bu paralar daha kıymetli-keyifli bir oyun zevki elde etmek adına, daha ileriye daha ileriye taşınsın diye verildi. Ne kadar yazıktır ki gelinen nokta ortada.
Biz yine sahip çıkmaya çalışıyoruz oyuna, biz yine forumda hunharca yazılar yazarak birilerinin dikkatini çekme çabasındayız. Şahsi görüşüm oyun dönülmez bir noktada, ama yinede yazmaktan ve mücadele etmekten vazgeçmiş değilim.

Joygame'nin İstanbul temalı bir oyun arayışında olduğuna dair bir duyum aldım. Açıkcası bütün umutlarım o yönde, olur ya böylesine profesyonel bir oyun firması bu oyunu satın alırsa gerçek kurtuluş ve oyun zevki o vakit bizimle olacak. Son olarak, tatminsizliklerini dile getirerek daha kaliteli bir oyun zevki isteyen bu insanlar bir yere gitmiyor, yorum yapmayı öğrenene kadar sen kabuğuna çekilsen çok daha iyi olur. :?:
Bana yorum yapmayı bilmiyorsun diyorsun ama sen bana hakaret ederek iyi bir yorum yaptığını mı sanıyorsun ukala deyyüs.

Bu oyunu beğenmeyenler sürekli bu tarz mesajlar atarlarsa bende hadi artık gidin o beğendiğiniz oyunu diye karşılık veririm buna sen ve senin gibi dangalak herifler karışamaz.

O beta dönemi ıvır zıvırını geç 6 senedir bu oyunu oynuyorum.Tılsım sunucusunda başladım senin görüp göremeyeceğin kadar bilgi ve tecrübeye sahibim.Kulaktan duyduğun eski handan ws'leri baltayla ws'ler falan bunlarla gelip burada ötme.

Senin gibi salaklar olduğu sürece bu oyun ttnet'in elinde çürür.Kafa yapısı gelişmemiş mahlukat.
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..