OYUNA EKLENMESİ GEREKEN EN ÖNEMLİ 3 YENİLİK...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Aslanbambam
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: mahşer

Re: OYUNA EKLENMESİ GEREKEN EN ÖNEMLİ 3 YENİLİK...

Mesaj gönderen Aslanbambam »

elbet gelir :lol: :lol:
Yusuf
Kullanıcı avatarı
BeLmanDo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen BeLmanDo »

Bekleyin gelir yaz tatili bitince :D
:flag_tr:Bir düşün başların üstünde kağanlık tuğunu,
Ruh duyar orda ölürken bile Türk olduğunu...
:flag_tr: IIXxBÖRKLÜxXII

Yoğunbakım

Maddex
Kullanıcı avatarı
karanlikprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: I Ergenekon I

Mesaj gönderen karanlikprens »

DUYARLI OLUN VE MADDELER HALİNDE SIRALANMIŞ TURKUAZ YAZIYI İKV/DESTEK ÖNERİ VE İSTEK FORMU İLE GÖNDERİN ARKADAŞLAR... :!: :!: :!: :!: :!:
KaRa~KaRaBeLa~KaRaBüYüCü~KaRaŞiFa~ÇıLGıNTüRK~BLaCKTRoUBLe~İhSaN®

Resim

TÜRK sesinin geldiği, TÜRK yüreğinin çarptığı her yer bizim toprağımızdır… C★ {-ERGENEKON-} C★
Kullanıcı avatarı
karanlikprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

karanlikprens yazdı:Merhaba arkadaşlar, İKV nin gidişi hiç hoşuma gitmemeye başladı... Burdan yola çıkarak sizlerden talebim oyunu düzelmesini isteyen arkadaşlarımız var ise oyunda mutlak düzelmesi gereken olaylar var bunları maddeler halinde yazıyorum;

1-LAG SORUNUNUN SUNUCULARA RESET ATILARAK DEĞİL, SERVER ALT YAPISI GÜÇLENDİRİLEREK GİRİLMESİ...( AMAÇ: BUNUN İÇİN AMAÇ OLMASINA GEREK VAR MI ?)

2-KASA BÜYÜTÜCÜ(DÜKKANA GELEBİLİR),ALIŞVERİŞLERDE 200 MİLYONDAN DAHA FAZLA KOYULMASI VEYA PARA DEĞERİNCE KAĞITLARIN ÇIKARILMASI ÖRNEĞİN 10 M-50 M-100 M-500 M vb. ( AMAÇ:TILSIM/EPE/BULUŞMA GİBİ NADİDE VE ŞAHESER SAYILAN İTEMLERİN SATILMASINDA HIRSIZLIKLARIN ÖNLENMESİ...KESİNLİKLE BONO DEĞİL ONA BENZER PARA KAĞITLARI BONOLARIN ESKİ OYUNCULAR İÇİN MANEVİ DEĞERLERİ VAR)

3-ER MEYDANLARINA GELMESİ GEREKEN YENİLİKLER, ÖRNEĞİN;ÖDÜL ER MEYDANINDAN EŞYA YERİNE DEĞERLİ MADENLERDEN DÜŞÜRME İMKANI... HİDROJEN/ATEŞ BOYASI/KÖŞK MADALYONU/GALATA SEMBOLU/XENOTİM/ÖRÜMCEK SALGISI/PETİT KLOROTOKSİN/SÜRÜNGEN PULU/TAŞ KANAT DERİSİ/LİKİT KRİSTAL... KP ER MEYDANLARINA GELEBİLECEK YENİLİK İSE KP VERİLİŞİ AYNI KALIP KAZANAN KLAN MENSUTLARINA 500 BİN KADAR CÜZİ BİR EK OYUN PARASI VERİLMESİ... ( AMAÇ: BU SAYEDE UZUN ZAMANDIR KULLANILMAYAN ER MEYDANLARINA İLGİ %500 ARTACAKTIR VE ÇEMBERLİTAŞA GİREMEYEN YENİ ARKADAŞLARIN MALZEME BULMALARINDA BİR NEBZEDE OLSA FAYDA SAĞLAYACAKTIR)

ARKADAŞLAR BU OLAYLAR İKV DE BANA GÖRE ÖNE ÇIKAN ETKENLER EĞER Kİ SİZDE BANA KATILIYORSANIZ EL ELE VERİN VE İKV/DESTEK EKİBİNİ YOĞUN BİR BASKI ALTINA ALIN... BKZ. ---> İKV/DESTEK ---> ÖNERİ/İSTEK FORMU...

NOT: Belki bu konuyu teşvikten dolayı ceza alabilirim, ama bu sayede İKV ve İKV oyuncuları kazanacağını düşünmekteyim... Saygılar...

Yönetimden bazılarının işine gelmedi sanırım bu duyurumuz ki diğer sunucu kanallarından paylaşımım kaldırılmış tabi canım kim okuyacak desteğe o kadar mail gelirse demi... ! AYRICA KAFANIZA GÖRE YAZILARIMIZI SİLMEYİN NEYMİŞ FORUM SEVİYESİYMİŞ ÇOK MU UMRUMDA SİZİN FORUM SEVİYENİZ ? BEN Mİ DEDİM GETİRİN FORUM SEVİYESİ DİYE BU YÜZDEN Mİ YAZILARIMI SİLİYORSUNUZ FORUM DEĞİL Mİ KARDEŞİM BURASI İSTEDİĞİM GİBİ YORUM YAPARIM KURAL DIŞI BİŞEY YAZIYORSAM DA FORUM ÜYELİĞİMİ KAPATIRSINIZ OLUR BİTER NASIL Bİ ZİHNİYET NASIL Bİ ANLAYIŞTIR ANLAMIYORUM... GİRMİYORUM FORUMA DA ALIN SİZİN OLSUN TEPE TEPE KULLANIN...

Resim

TÜRK sesinin geldiği, TÜRK yüreğinin çarptığı her yer bizim toprağımızdır… C★ {-ERGENEKON-} C★
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen GWYNBLEIDD »

karanlikprens yazdı: Yönetimden bazılarının işine gelmedi sanırım bu duyurumuz ki diğer sunucu kanallarından paylaşımım kaldırılmış tabi canım kim okuyacak desteğe o kadar mail gelirse demi... ! AYRICA KAFANIZA GÖRE YAZILARIMIZI SİLMEYİN NEYMİŞ FORUM SEVİYESİYMİŞ ÇOK MU UMRUMDA SİZİN FORUM SEVİYENİZ ? BEN Mİ DEDİM GETİRİN FORUM SEVİYESİ DİYE BU YÜZDEN Mİ YAZILARIMI SİLİYORSUNUZ FORUM DEĞİL Mİ KARDEŞİM BURASI İSTEDİĞİM GİBİ YORUM YAPARIM KURAL DIŞI BİŞEY YAZIYORSAM DA FORUM ÜYELİĞİMİ KAPATIRSINIZ OLUR BİTER NASIL Bİ ZİHNİYET NASIL Bİ ANLAYIŞTIR ANLAMIYORUM... GİRMİYORUM FORUMA DA ALIN SİZİN OLSUN TEPE TEPE KULLANIN...
Bütün konulara gülücük atmanda ki amaç neydi? Kendi adıma konuşayım, boşu boşuna forum kirliliği yapıyorsun.
Kullanıcı avatarı
firaridadas
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Voice of Voiceless

Mesaj gönderen firaridadas »

karanlikprens yazdı: Yönetimden bazılarının işine gelmedi sanırım bu duyurumuz ki diğer sunucu kanallarından paylaşımım kaldırılmış tabi canım kim okuyacak desteğe o kadar mail gelirse demi... ! AYRICA KAFANIZA GÖRE YAZILARIMIZI SİLMEYİN NEYMİŞ FORUM SEVİYESİYMİŞ ÇOK MU UMRUMDA SİZİN FORUM SEVİYENİZ ? BEN Mİ DEDİM GETİRİN FORUM SEVİYESİ DİYE BU YÜZDEN Mİ YAZILARIMI SİLİYORSUNUZ FORUM DEĞİL Mİ KARDEŞİM BURASI İSTEDİĞİM GİBİ YORUM YAPARIM KURAL DIŞI BİŞEY YAZIYORSAM DA FORUM ÜYELİĞİMİ KAPATIRSINIZ OLUR BİTER NASIL Bİ ZİHNİYET NASIL Bİ ANLAYIŞTIR ANLAMIYORUM... GİRMİYORUM FORUMA DA ALIN SİZİN OLSUN TEPE TEPE KULLANIN...
Kardeşim sakin ol öfkeyle kalkan zararla oturur :!:
Lahkesis
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Mesaj gönderen Lahkesis »

firaridadas yazdı:
Selamlar,

Forumumuzda yer alan Genel Etkileşim kanalı, diğer kanallara göre daha fazla ziyaret edildiğinden dolayı aynı konuyu tüm kanallara açmanız durumunda açtığınız aynı içerikteki bu konular silinmiştir. Belirttiğim gibi zaten bu konuyu Genel Etkileşim'de de açmış bulunmaktasınız. Diğer kanallara kıyasla çok daha sık ziyaret edilen ve konuları incelenen bu kanalda mevcut konunuz bulunuyorken diğer kanallara da aynı konuyu açarak forum genelini huzuri yere kirletip, sonrasında da bu konular siliniyor diye "birilerinin zoruna gitti" yorumunu yapmak tuhaf bir davranış. Aynı içeriği barındıran bu konularda zaten bir sakınca görülseydi, konunuz Genel Etkileşim'den de silinirdi ve forumlarımızda yayınlanmasına izin verilmezdi. Bunu düşünmeyerekten hedef olarak bizlere çatmanız doğru değil.

Aynı konu hakkında farklı farklı kanallarda konuyu açmanıza inanın gerek yok. Genel Etkileşim'de sadece 1 konu açarak da diğer oyuncularımızın fikir ve görüşlerini dile getirmesini sağlayabilirsiniz. Zaten burada bulunan bir konunun, misal veriyorum Eminönü Sunucusu Genel Sohbet kanalında daha fazla ziyaret edilip, daha fazla yorum yazılacağını düşünmek oldukça mantıksız olur öyle değil mi?

Konunun gidişatına ve kullanılan üsluba bağlı olarak müdahalede bulunulabileceğinin altını çizmek isterim. Metin içerisinde alıntıdaki gibi sürekli büyük harf kullanmak, bağırmak anlamını içerdiğinden dolayı bu konuda hassasiyet göstermenizi rica ediyorum.

Keyifli forumlar.
Kullanıcı avatarı
karanlikprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Lahkesis yazdı:
firaridadas yazdı:
Selamlar,

Forumumuzda yer alan Genel Etkileşim kanalı, diğer kanallara göre daha fazla ziyaret edildiğinden dolayı aynı konuyu tüm kanallara açmanız durumunda açtığınız aynı içerikteki bu konular silinmiştir. Belirttiğim gibi zaten bu konuyu Genel Etkileşim'de de açmış bulunmaktasınız. Diğer kanallara kıyasla çok daha sık ziyaret edilen ve konuları incelenen bu kanalda mevcut konunuz bulunuyorken diğer kanallara da aynı konuyu açarak forum genelini huzuri yere kirletip, sonrasında da bu konular siliniyor diye "birilerinin zoruna gitti" yorumunu yapmak tuhaf bir davranış. Aynı içeriği barındıran bu konularda zaten bir sakınca görülseydi, konunuz Genel Etkileşim'den de silinirdi ve forumlarımızda yayınlanmasına izin verilmezdi. Bunu düşünmeyerekten hedef olarak bizlere çatmanız doğru değil.

Aynı konu hakkında farklı farklı kanallarda konuyu açmanıza inanın gerek yok. Genel Etkileşim'de sadece 1 konu açarak da diğer oyuncularımızın fikir ve görüşlerini dile getirmesini sağlayabilirsiniz. Zaten burada bulunan bir konunun, misal veriyorum Eminönü Sunucusu Genel Sohbet kanalında daha fazla ziyaret edilip, daha fazla yorum yazılacağını düşünmek oldukça mantıksız olur öyle değil mi?

Konunun gidişatına ve kullanılan üsluba bağlı olarak müdahalede bulunulabileceğinin altını çizmek isterim. Metin içerisinde alıntıdaki gibi sürekli büyük harf kullanmak, bağırmak anlamını içerdiğinden dolayı bu konuda hassasiyet göstermenizi rica ediyorum.

Keyifli forumlar.

EVET BAĞIRDIM NE GÜZEL ANLAMIŞSINIZ BUNU...! AYRICA FORUM DA GÖREVLİSİNİZ DEĞİL Mİ ? O ZAMAN KURDUĞUNUZ ŞU CÜMLE DİKKATİMİ ÇEKTİ
"Zaten burada bulunan bir konunun, misal veriyorum Eminönü Sunucusu Genel Sohbet kanalında daha fazla ziyaret edilip, daha fazla yorum yazılacağını düşünmek oldukça mantıksız olur öyle değil mi ?" EĞER SİZ ÇOĞU OYUNCUNUN KENDİ SUNUCU KANALINDAN BAŞKA BİR YERİ UMURSAMADIĞININ BİLİNCİNDE OLSAYDINIZ DİĞER SUNUCU GENEL ETKİLEŞİMLERİNDEN AYNI KONUYU KALDIRILMAZDI... ZATEN HER ŞEYİ SİZ BİLİYORSUNUZ, BİZ OYUNCULAR HİÇ BİR ŞEY BİLMİYORUZ. HEP SİZ HAKLISINIZ BİZLER HEP HAKSIZIZ 6,5 SENE Mİ VERDİM BU OYUNA BİRAZ OYUNCULARA ÖNEM VERİLMELİ SÖZLERİNE, İSTEKLERİNE NEYSE NASILSA KİLİTLEYECEKSİN BU KONUYU İŞİNİZE GELMEYECEK YİNE EN İYİ BİLDİĞİNİZ ŞEY CEZA ZATEN HAK YEMEK... ALIN FORMUNUZDA SİZİN OLSUN GİRMİYORUM DAHA ... :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: ZATEN BU ÜLKEDE DEMOKRASİ ARAYAN ANINDA CEZALANDIRILIR... :!: :!: :!:

Resim

Kullanıcı avatarı
ReaL
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen ReaL »

Bu arkadaş fazla dertlenmiş galiba.
HerkeS KeNdiNe BİrİNİ ÖrNeK aLır aMa beN Kendİmi

AkYıLdiZxMaYsTrO büyücü