Bu oyunu daracık alanlara mahkum ederek mahvettiniz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Melankolik
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Sancak
Lonca: Rulers Ofthe World

Bu oyunu daracık alanlara mahkum ederek mahvettiniz

Mesaj gönderen Melankolik »

Bu oyunu, oyuncuları daracık alanlara mahkum ederek mahvettiniz siz
Ve tek başına oyunu oynanmaz hale getirdiniz herkesi birilerine bağımlı ettiniz grup bölgeleri vs. ile
Ah 39 levelken ne çok zevk alırdım bu oyundan hep bir oKo hali vardı arzı da lodosu da eminönünde gezmek zorundaydı ve sürekli çatışmalarla oyun zevkli hale gelirdi. Şimdi bilgisayara karşı oyun oynuyoruz bossmuş mossmuş
ROWxKRAL Rowxferro RowxMaHFeR ROWxKRALİÇE
Resim
Carpe Diem
Kullanıcı avatarı
xKaFamBeauTifuLx
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Young Crew

Re: Bu oyunu daracık alanlara mahkum ederek mahvettiniz

Mesaj gönderen xKaFamBeauTifuLx »

sürekli oko halinde idi diyorsn nereye kadar gidebilirdi o şekilde sence çarı 39 level yapan çift set dizip kp kasardı peki nereye kadar ? bu zamana kadar 39 kalsaydı emin ol ikv kalmazdı herkes zengin olup maden vs para etmezdi herkesde aynı itemler vs. berbat oyun olurdu
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Yer Yetmiyor
Kullanıcı avatarı
Melankolik
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Level artmasaydı demedim, daracık alanlara sıkıştırmasalardı dedim.
Geniş geniş haritalarda bağımsız bir şekilde oyunumuzu oynayabilseydik.
Bunu demek istiyorum.
Resim
Carpe Diem
Kullanıcı avatarı
Melankolik
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

yemin ediyorum 1 senedir oyuna girmiyordum 1 girdim eminönünde şansa bala arz lodos çatışması vardı 2 meteorit atayım dedim dondu oyun hareket edemedim yine
Resim
Carpe Diem
Kullanıcı avatarı
123berkay123
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 123berkay123 »

xKaFamBeauTifuLx yazdı:sürekli oko halinde idi diyorsn nereye kadar gidebilirdi o şekilde sence çarı 39 level yapan çift set dizip kp kasardı peki nereye kadar ? bu zamana kadar 39 kalsaydı emin ol ikv kalmazdı herkes zengin olup maden vs para etmezdi herkesde aynı itemler vs. berbat oyun olurdu

Kardeş Herkes Aynı İtem de olur demişsin de, şu an herkes aynı itemleri takmıyo mu? En fazla 1 Yıl Sonra (Oyun Devam Ederse)Herkes Aynı İtemde Olcak Sonra Kp fln Dediğin Hali Alıcak.
Kullanıcı avatarı
vengeance
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen vengeance »

İtemlerin görünümünde değişiklikler olmalı ve efsunları başka oyunlarda olduğu gibi birbirinden farklı olmalı
Kullanıcı avatarı
AnyoneStopMe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Anadolu Nefesi

Mesaj gönderen AnyoneStopMe »

Özelliklede son gelen eklenti üzerine çevremdeki bircok kisi oyuna girmez oldu. Bu nedenle oyuna ara verdim. Kendi adıma şunu söyleyebilirimki bu oyunda klan savaşlarından daha eglenceli birsey yok. Bir oyunu bilgisayara karsı oynamaktan cok daha eglenceli.
Kullanıcı avatarı
ORHANBEY
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Ata

Mesaj gönderen ORHANBEY »

Melankolik yazdı:Bu oyunu, oyuncuları daracık alanlara mahkum ederek mahvettiniz siz
Ve tek başına oyunu oynanmaz hale getirdiniz herkesi birilerine bağımlı ettiniz grup bölgeleri vs. ile
Ah 39 levelken ne çok zevk alırdım bu oyundan hep bir oKo hali vardı arzı da lodosu da eminönünde gezmek zorundaydı ve sürekli çatışmalarla oyun zevkli hale gelirdi. Şimdi bilgisayara karşı oyun oynuyoruz bossmuş mossmuş

+1

Oyunun zevk verdiği kesim var mı merak ediyorum.Tamamen botlara karşı oyun oynuyoruz.Irk ve Maden ikilisi arasına mahkum edildik.Daracık yolda binbir grafik hatası yüzünden olmadık yerlere takılıp üstüne birde şey varmış gibi sersemletmeler artık gına getirdi.Bende 2 aya yakındır aktif olarak girmiyorum.Girdiğimde 30-40dk online kalabiliyorum ondada karşı klandan adam aramakla geçiyor.Eminönü meteor yeraltı ada hatta maden ocakları alanı bile bomboş...

Daracık alanlarda oyun oynamaya iten yönetim anlayışı yakın zamanda yaptıkları hatanın farkına varacaktır (Bırakanların oranıyla belkide farkındadır.) 1 nisanda yapacaklarını söyledikleri indirimleri bile yerine getiremediler.Oyunun gelişimi ? içler acısı.Ses efekti yapmaktan görsel efekt yapmaktan bile gocunuyorlar.Oyun motorunun yetmediğini açıklamak yerine mümkün olan şeyleri yapıyoruz demekle geçiniyorlar.Etkinliğe giremiyoruz diye yakınırken şimdi etkinliğe adam bulamaz hale geldiler.

Sizi ,sizin politikalarınızı , daracık düşüncelerinizi izlemeye devam edeceğim.

(Bu oyunu bırakmam demiştim şimdi başka MMORPG e başladım.Geniş alanda içimi karartmayan şekilde aydınlık ortamda oynuyorum.Para yatırıyorum ve o paranın hakkını da alıyorum)
Kullanıcı avatarı
MaVeRicK
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Şimdilik Yok :)

Mesaj gönderen MaVeRicK »

ORHANBEY yazdı:
Melankolik yazdı:Bu oyunu, oyuncuları daracık alanlara mahkum ederek mahvettiniz siz

+1

Oyunun zevk verdiği kesim var mı merak ediyorum.Tamamen botlara karşı oyun oynuyoruz.Irk ve Maden ikilisi arasına mahkum edildik.Daracık yolda binbir grafik hatası yüzünden olmadık yerlere takılıp üstüne birde şey varmış gibi sersemletmeler artık gına getirdi.Bende 2 aya yakındır aktif olarak girmiyorum.Girdiğimde 30-40dk online kalabiliyorum ondada karşı klandan adam aramakla geçiyor.Eminönü meteor yeraltı ada hatta maden ocakları alanı bile bomboş...

Daracık alanlarda oyun oynamaya iten yönetim anlayışı yakın zamanda yaptıkları hatanın farkına varacaktır (Bırakanların oranıyla belkide farkındadır.) 1 nisanda yapacaklarını söyledikleri indirimleri bile yerine getiremediler.Oyunun gelişimi ? içler acısı.Ses efekti yapmaktan görsel efekt yapmaktan bile gocunuyorlar.Oyun motorunun yetmediğini açıklamak yerine mümkün olan şeyleri yapıyoruz demekle geçiniyorlar.Etkinliğe giremiyoruz diye yakınırken şimdi etkinliğe adam bulamaz hale geldiler.

Sizi ,sizin politikalarınızı , daracık düşüncelerinizi izlemeye devam edeceğim.

(Bu oyunu bırakmam demiştim şimdi başka MMORPG e başladım.Geniş alanda içimi karartmayan şekilde aydınlık ortamda oynuyorum.Para yatırıyorum ve o paranın hakkını da alıyorum)

adı nedir oyunun ?
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Scalgar
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Scalgar »

Eskiden Tılsım sunucusunda 2 klan vardı şimdi sadece arzlar var çoğunluk grup bölgeleri için oraya geçiyor zaten oyunu batıranlarda bu grup bölgeleri hadi tamam sığınak miğrat bile fazlaydı ama çemberlitaştan sonra oyundan %40 dan fazla bırakma gözlemledim ki buna bende dahilim..
Nothing