Bu oyunu daracık alanlara mahkum ederek mahvettiniz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
f0f0f0
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: Bu oyunu daracık alanlara mahkum ederek mahvettiniz

Mesaj gönderen f0f0f0 »

ORHANBEY yazdı:
Melankolik yazdı:Bu oyunu, oyuncuları daracık alanlara mahkum ederek mahvettiniz siz
Ve tek başına oyunu oynanmaz hale getirdiniz herkesi birilerine bağımlı ettiniz grup bölgeleri vs. ile
Ah 39 levelken ne çok zevk alırdım bu oyundan hep bir oKo hali vardı arzı da lodosu da eminönünde gezmek zorundaydı ve sürekli çatışmalarla oyun zevkli hale gelirdi. Şimdi bilgisayara karşı oyun oynuyoruz bossmuş mossmuş

+1

Oyunun zevk verdiği kesim var mı merak ediyorum.Tamamen botlara karşı oyun oynuyoruz.Irk ve Maden ikilisi arasına mahkum edildik.Daracık yolda binbir grafik hatası yüzünden olmadık yerlere takılıp üstüne birde şey varmış gibi sersemletmeler artık gına getirdi.Bende 2 aya yakındır aktif olarak girmiyorum.Girdiğimde 30-40dk online kalabiliyorum ondada karşı klandan adam aramakla geçiyor.Eminönü meteor yeraltı ada hatta maden ocakları alanı bile bomboş...

Daracık alanlarda oyun oynamaya iten yönetim anlayışı yakın zamanda yaptıkları hatanın farkına varacaktır (Bırakanların oranıyla belkide farkındadır.) 1 nisanda yapacaklarını söyledikleri indirimleri bile yerine getiremediler.Oyunun gelişimi ? içler acısı.Ses efekti yapmaktan görsel efekt yapmaktan bile gocunuyorlar.Oyun motorunun yetmediğini açıklamak yerine mümkün olan şeyleri yapıyoruz demekle geçiniyorlar.Etkinliğe giremiyoruz diye yakınırken şimdi etkinliğe adam bulamaz hale geldiler.

Sizi ,sizin politikalarınızı , daracık düşüncelerinizi izlemeye devam edeceğim.

(Bu oyunu bırakmam demiştim şimdi başka MMORPG e başladım.Geniş alanda içimi karartmayan şekilde aydınlık ortamda oynuyorum.Para yatırıyorum ve o paranın hakkını da alıyorum)
Merak ettim şu oyunu, sakıncası yoksa PM ile öğrenmek isterim. :)
Eminönü 2007
Sancak 2008-2009, 2012, 2016
Kullanıcı avatarı
ORHANBEY
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Ata

Mesaj gönderen ORHANBEY »

Oyunun adını buraya yazamıyorum malum yönetimin işi gücü böyle şeyleri yasaklamakta oldugundan bir daha uyarı yemeyelim.Özel mesajdan oyunun adını yolladım size
Kullanıcı avatarı
yigitakkus
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen yigitakkus »

oyun gittikçe Suya gideceği yerde çope gidiyor
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Sakin Olun Beyler 59 Seviyeye Az Kaldı... Esas Oyun O Zaman Başlıyor . Şu Okullar tatil Olsun Oyun İnsan Kaynayacak Temmuza Doğru Bekliyorum Yeni Bir Paket :D Veya 59 Seviye :D
Kullanıcı avatarı
vengeance
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen vengeance »

DuMaNisTT yazdı:Sakin Olun Beyler 59 Seviyeye Az Kaldı... Esas Oyun O Zaman Başlıyor . Şu Okullar tatil Olsun Oyun İnsan Kaynayacak Temmuza Doğru Bekliyorum Yeni Bir Paket :D Veya 59 Seviye :D

59 level hiç bir zaman gelmeyecek bu kadar kesin konuşuyorum !
Kullanıcı avatarı
ORHANBEY
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Ata

Mesaj gönderen ORHANBEY »

Oyunu 59 lvl kurtarmayacaktır.Seviye dediğin şey maksimum 1 hafta süren taş çatlasın çok zor olsun 1 ay sürecek bir süreç.Oyundaki bu dar düşüncelerin yıkılması lazım.
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Bence Hepiniz Protesto Olarak Mühürlüde Buluşun Ve hidrada Ölün Çok büyük Ses Getirir :D Veya İflise Kadar Kesin İfliste Ölün. :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
HIStory
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen HIStory »

ORHANBEY yazdı:Oyunun adını buraya yazamıyorum malum yönetimin işi gücü böyle şeyleri yasaklamakta oldugundan bir daha uyarı yemeyelim.Özel mesajdan oyunun adını yolladım size
Şu oyunun ismini rica etsem bende öğrenebilir miyim ? :)
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

HIStory yazdı:
ORHANBEY yazdı:Oyunun adını buraya yazamıyorum malum yönetimin işi gücü böyle şeyleri yasaklamakta oldugundan bir daha uyarı yemeyelim.Özel mesajdan oyunun adını yolladım size
Şu oyunun ismini rica etsem bende öğrenebilir miyim ? :)

oyunun adı süper mario diyorlar
ve soccer 1998 de aynıymış :D