Ygs Sınavı .... :(

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Timeofdeath
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Ygs Sınavı .... :(

Mesaj gönderen Timeofdeath »

Bilindiği üzere yarın YGS sınavı var. Üzerimizde ki stresi kralı gelse anlatamaz o derece yani girenler bilir. :lol: Bende burdan yarın girecek arkadaşlara gönülden Allah yardım etsin diyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Ama şuda var yani çalışmayıpta Dua ile kazananı şimdiye kadar görmedim görmemde pek mümkün değil heralde neyse tekrardan yarın sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum. İyi forumlar. 8-)
Kullanıcı avatarı
SoulKitchen
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: HÜR

Re: Ygs Sınavı .... :(

Mesaj gönderen SoulKitchen »

Senin de dediğin üzere sadece dua ile bu iş olmaz. İlk önce çalışmak daha sonra tevekkül etmek gerek. Kısacası önce tedbir sonra tevekkül. :)
Yarın sınava girecek arkadaşlara da başarılar diliyorum. Umarım istedikleri puanları alırlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Respected
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Respected »

Dua ile yürümez bu işler. Sen üstüne düşeni yaparsan, gerekli konulara hakim olursan zaten böyle bir şeye ihtiyacın yoktur. Sınava girecek olan herkese başarılar.
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
AFRODIZYAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Karargah

Mesaj gönderen AFRODIZYAK »

Sınava girecek herkese başarılar dilerim.İnşallah ilk ve son YGS'miz olur.
xAFRODİZYAKx
Kullanıcı avatarı
Arizonaa
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Büyük Selçuklular

Mesaj gönderen Arizonaa »

Respected yazdı:Dua ile yürümez bu işler. Sen üstüne düşeni yaparsan, gerekli konulara hakim olursan zaten böyle bir şeye ihtiyacın yoktur. Sınava girecek olan herkese başarılar.
Allah Çalışmayanı sevmez. Zenginliği istediğime, İlimi İsteyene veririm buyuruyor. İstemekte öyle sabahtan akşama IKV de vakit geçirmekle olmaz ilk önce adam gibi çalışıp geri kalan her şey için Allaha güvenmeli ... Sınav günü apantisti patlayan arkadaşım var.
Arizonaa - Şahüzzaman - TAVAL- Lomanşifa

Bıraktı 31.03.2013
Kullanıcı avatarı
IIxHaDeSxII
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen IIxHaDeSxII »

arkadaşlar bu sınavı gözünüzde büyütmeyin kazansanızda kaybetsenızde hayat sizin ıcın daha yeni başlıyor ve herşeyi bir sınava baglamayın üniversiteye geçince farklı olcagını fılan düşünmeyin
Hades adlı çarım çalınmıstır.
Kullanıcı avatarı
Respected
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen Respected »

Arizonaa yazdı:
Respected yazdı:Dua ile yürümez bu işler. Sen üstüne düşeni yaparsan, gerekli konulara hakim olursan zaten böyle bir şeye ihtiyacın yoktur. Sınava girecek olan herkese başarılar.
Allah Çalışmayanı sevmez. Zenginliği istediğime, İlimi İsteyene veririm buyuruyor. İstemekte öyle sabahtan akşama IKV de vakit geçirmekle olmaz ilk önce adam gibi çalışıp geri kalan her şey için Allaha güvenmeli ... Sınav günü apantisti patlayan arkadaşım var.
Bana göre sadece tesadüf kardeşim. Düşünce biçimi... Buna saygı duyarım.
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
VatanKIRIM
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen VatanKIRIM »

Timeofdeath yazdı:Bilindiği üzere yarın YGS sınavı var. Üzerimizde ki stresi kralı gelse anlatamaz o derece yani girenler bilir. :lol: Bende burdan yarın girecek arkadaşlara gönülden Allah yardım etsin diyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Ama şuda var yani çalışmayıpta Dua ile kazananı şimdiye kadar görmedim görmemde pek mümkün değil heralde neyse tekrardan yarın sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum. İyi forumlar. 8-)
M2.5 Okunmuş Küp Şeker tavsiye ediyorum Anneanne nefesi üflenmiş gibi
Resim
T A T A R
İstanbul - São Paulo
2012 FanArt Çizgi Roman Üçüncüsü
Kullanıcı avatarı
xFahrenheitx
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen xFahrenheitx »

ODTÜ' den İnşaat Mühendisi olursun ilkokul mezunu Ali AĞAOĞLU senin projelerine "Bu değil", "Bu hiç değil" diyerek burun kıvırır.Sistem Fatal Eror!

Herkese başarılar. :)
CHIVALROUS
Kullanıcı avatarı
VforVendetta1
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VforVendetta1 »

Respected yazdı:
Arizonaa yazdı:
Bana göre sadece tesadüf kardeşim. Düşünce biçimi... Buna saygı duyarım.
Bencede haklısın Ünal abi çalışma çalışma son gece dua et Allah yardım eder :D nasıl bir mantık ya :D Kim dua yardımıyla kazanmış ki
Mustafa Kemal Atatürk Yiğit Gülsen