Kissless te ne olabilir?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
RocKBoysS
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Sonuna Kadar

Re: Kissless te ne olabilir?

Mesaj gönderen RocKBoysS »

ACUN yazdı: 14 Mar 2013 10:52 Bir kissless tir gidiyor.Nedir bu kissless kimdir az çok biliyoruz.isim önemli değil ama aklıma yeni bir boss geleceği fikri doğuyor.Bu yeni boss nasıl bir özellikte olabilir.

Bu başlık altında tahmin yada hayallerimizi paylaşmayı düşündüm.
İlk olarak kendim başlıyorum...

Tek başına bir boss olarak ve 2 büyü 2 şifa 2 savaşçı girdiğimizi düşünürsek.
100 canda kesime başlıyoruz.
90 candan sonra tank hariç 1 kişiye zihin atıyor.(Zihin süresi boyunca yetenek kullanılamıyor ve bu etki bozulamaz).
74 candan sonra depremler ve kaoslar başlıyor.
50 candan sonra dk kırmaya başlıyor.
10 candan sonra kendine 60 sn de bir kutup açıyor ve gruptan 1 kişiyi başlangıca ışınlıyor.(5 kişi kesiliyor yani)

düşüncelerinizi bekliyorum.İyi oyunlar...
Bu arkadaşı ikv kadrosuna alın 7 güncelleme için işinize yarayabilir.
Hayaller hayaller

İyi ForumLar...
Şehzade - Şehzadee - Gitaristanbul (BEYAZKÖŞK)

Şeehzade - Gitaristanbulblue (EMİNÖNÜ)
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen kargasa14 »

boşa dalga geçmişsiniz. kissless gelse ahanda yetenekleri bunlar olacak. ikv de başka yetenek mi var. bütün bosların yetenekleri aynı. kissless in yetenekleride bir iki değişiklik şey falan da olsa bunlar gibi olacak. tabi zahmet edip developer lar yeni birşeyler yazmaya niyetlenirlerse orasını bilemem.
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
Kullanıcı avatarı
WooDoo
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen WooDoo »

AZAR AZAR HEPSİNDEN OLSUN ORTAYA OLSUN :grinning: :grinning:
Kullanıcı avatarı
MeLankoLkBanyemS
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen MeLankoLkBanyemS »

ACUN yazdı: 14 Mar 2013 10:52 Bir kissless tir gidiyor.Nedir bu kissless kimdir az çok biliyoruz.isim önemli değil ama aklıma yeni bir boss geleceği fikri doğuyor.Bu yeni boss nasıl bir özellikte olabilir.

90 candan sonra tank hariç 1 kişiye zihin atıyor.(Zihin süresi boyunca yetenek kullanılamıyor ve bu etki bozulamaz).
10 candan sonra kendine 60 sn de bir kutup açıyor ve gruptan 1 kişiyi başlangıca ışınlıyor.(5 kişi kesiliyor yani)

Biraz Gaffar Bey, biraz Semiha, biraz Stuart Efendi ve iyi olan herşey. Çemberlitaş Girls :D Sen Çemberlitaş'a uyarlamışsın tamamen
BatuIV
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Estergon Ailesi

Mesaj gönderen BatuIV »

Şahsen Kissless isimli bossun tam olarakta böyle olmasını bekliyorum, hatta abartalım, arada öyle dirençler açsın ki dk3 kırsan bile sadece belli yetenek işlesin ki büyücüler çeşitli olsun. Atıyorum 70 candan sonra fizikle kırsan bile kendine bb yapsın, zırh kırılamasın sadece elek, ateş ve buz işlesin. 40 candan sonrada direnç açsın kendine ama dk ile kırsak bile buz ateş veya elekten sadece biri işlesin. Dk3 ile kırsak bile atıyorum buzla vurmamız gerekirken elek atarsak kendine bb yapsın, işlemesin. Demek istediğin can aralığına göre sadece belli bir büyü işlesin. Hem yetenek çeşitliliği artar hem oyundaki işe yaramayan dediğimiz tılsımlar değerlenir... Kissless e met23 yerine, kissless e 1 er tane fizik elek buz demek oyuna güzel şeyler getirir :)
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

kargasa14 yazdı: 17 Oca 2018 10:25 boşa dalga geçmişsiniz. kissless gelse ahanda yetenekleri bunlar olacak. ikv de başka yetenek mi var. bütün bosların yetenekleri aynı. kissless in yetenekleride bir iki değişiklik şey falan da olsa bunlar gibi olacak. tabi zahmet edip developer lar yeni birşeyler yazmaya niyetlenirlerse orasını bilemem.
Yeni yetenek karaköyde yok ama illa ki gelecek kisless karaköyden sonra gelirse yetenekleri kesin farklı olur yada olması lazım , seviye 59 a çıkıyor yetenek 40 da bitiyor mantıksız yani .
WooDoo yazdı: 17 Oca 2018 11:23 AZAR AZAR HEPSİNDEN OLSUN ORTAYA OLSUN :grinning: :grinning:
Yanına ikramda olsun mu rasgele ne varsa ':)
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Kullanıcı avatarı
ahsu6344
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ahsu6344 »

bişey eksik kissles depar atarsa tank durdurma kullanır.kissles kaçarsa kutuptan herkes pert.o yüzden kutup rüzgarı önemli.cok basit teknigi var 1 kutupçu gerekli kisless SİZİİİ TISLIYACAM PEMBE RENGİN GRİ İNSANI.kissless MİYAVVV diyince kutup açmak gerek yoksa grup pert :thinking: :scream: :fearful: :eyes: :zipper_mouth: :astonished: :sleepy:
Resim

İntikamxxx --Asiasi--İntikamxşifa--İntikamxasiasi

YERYÜZÜNDE İNTİKAM OLDUGU SÜRECE ASİLER ÖLMEZ
BatuIV
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Estergon Ailesi

Mesaj gönderen BatuIV »

ahsu6344 yazdı: 18 Oca 2018 18:35 bişey eksik kissles depar atarsa tank durdurma kullanır.kissles kaçarsa kutuptan herkes pert.o yüzden kutup rüzgarı önemli.cok basit teknigi var 1 kutupçu gerekli kisless SİZİİİ TISLIYACAM PEMBE RENGİN GRİ İNSANI.kissless MİYAVVV diyince kutup açmak gerek yoksa grup pert :thinking: :scream: :fearful: :eyes: :zipper_mouth: :astonished: :sleepy:
Arkadaşın dediğini anlayana Teşkilatta M1 vericem
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
İletişim:

Mesaj gönderen SERDARBEY »

Kissles olabilir
Kullanıcı avatarı