Yeni bir server şart..

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TURKEY
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: Bizfarklı Clan
İletişim:

Yeni bir server şart..

Mesaj gönderen TURKEY »

Oyuncuların 0 dan başlayabileceği..
Imerthan / Siberyus
lortcush
İskele Babası
İskele Babası

Re: Yeni bir server şart..

Mesaj gönderen lortcush »

kesinlikle katılmaktayım hatta bu konuyu ben aççaktım tabi arkadaş hiç detaylı bi anlatım yapmamış ben neden şart olduğunu ve yeni serverle nelerin kazanılacağını söylemek isterim

Oyun için yararları
1.Yeni oyuncular kazanabilir bu sayede oyun neden yeni oyuncu kazanır onuda söyleyeyim şuanki serverlerin hepsi eski ve yeni oyuncular bu serverle girince kendi seviyelerinde birini bulmaları çok ama çok zor özellikle grup görevlerinde bu yüzzden sıkıntı çekmekteler ve belli bir süre sonrada oyunu bırakırlar ama yeni server açılırsa herkez eşit olacağından dolayı oyuna daha iyi adapte olurlar
2.Yeni server yeni oyuncu ve para demektir yeni oyuncular hem oyuna paralarıylada gelir parada yatırırlar buda oyunun gelişmesi için yararlı olur
Oyuncular için yararlar
1.Yeniden seviye atlamak için ve mücadele etmek için yarışırlar adeta buda oyunun heyecanını elbette arttırır
2.Kaybedilen yardımlaşma duygusu yeniden kazanılabilir 2. maddeye itraz gelebilir tabi herkez için demiyorum bunu bazı oyuncular var gerçekten yardım sever ama bu yardımsever kişilerde oyunda fazla bi büyük topluluk değil malesef

daha eklencek çok şey vardır tabi ama şimdilik bukadar yeter
Kullanıcı avatarı
GecePaNeL
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Casper

Mesaj gönderen GecePaNeL »

bende şunu not olarak geçeyim o zaman :D karakter aktarma geldiği için yine aynı olur. bir süre o sunucuya karakter aktarma yapılmıcak başka türlü olmaz :)
lortcush
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen lortcush »

oda doğru yeni server açılsada 49 dolar hemn :D
Kullanıcı avatarı
Sakirpasali
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Fast Lane

Mesaj gönderen Sakirpasali »

Yeni server açılırsa itemsizler dolar servere. İtem dizenlerde haliyle isyan eder biz boşunmı dizdik diye.
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen berkan587 »

Oyunda şaheser eşyası olmayan oyuncular Grup bölgesi dahi atamıyorlar,yeni server açılsa orda da giremezler.En kolayından şu Grup bölgelerine Kolay/Zor seçeneği eklenmeli zor moddan düşen eşya ile kolay moddan düşer eşyalar farklı olmalıdır.En azından şaheseri olmayan oyuncularda oyundan sıkılmamış olurlar.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Hengames
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ultimatom

Mesaj gönderen Hengames »

Sakirpasali yazdı:Yeni server açılırsa itemsizler dolar servere. İtem dizenlerde haliyle isyan eder biz boşunmı dizdik diye.
Hiç bir alakası yok paşa keyfi isteyenler gelir sadece. Şahsen bende isterdim yeni sunucu açılmasını.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tertip
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tek Yumruk

Mesaj gönderen Tertip »

Yeni sunucu fikrine şahsen olumlu bakıyorum. Yönetim açısından maliyetli olabilir fakat oyuncuların isteklerini göz ardı etmemeleri gerekir. Oyunumuz için ekmek kapısı olacak nitelikte transfere kapalı bir sunucu fena olmazdı. Neticede her iki tarafta kazanacak (Bana göre en zevkli bölge olan sığınakların önünü dolu görmeyi özledik :))
Resim
Kullanıcı avatarı
XxxChesTeRxxX
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Lonca: ...

Mesaj gönderen XxxChesTeRxxX »

Eminönü Hariç bütün sunucular Tenha ve kalabalık olarak gözüküyor. Bence yeni sunucuya gerek yok şuan.
Kullanıcı avatarı
ORHANBEY
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Sancak
Lonca: Ata

Mesaj gönderen ORHANBEY »

Oyunda adam mı kaldı mevcut sunucuları birleştirmezlerse sevin bence. Oyunun gidişi gidiş değil ..