Benim pc bu oyunu kaldırırmı?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Refresh
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Guardians Of İstanbul

Re: Benim pc bu oyunu kaldırırmı?

Mesaj gönderen Refresh »

ORHANBEY yazdı:512MB ekran kartı ile bilgisayarının kasacağını düşünüyorum (Eski ATİ ekran kartlarında oyunlarla ilgili sıkıntıları olduğu belli.)

Bazı bölgelerde çıldırabilirsiniz

Kurt Mağara Önü Holun dar yollarında görünmeyen cisimlere takılarak sinir krizi geçirme , OKO esnasında sen 1 vurduğunda karşıdakinin 2 kez vurmuş olması :)

Bknz benim bilgisayar

İntel Core i5 3210m işlemci
8 Gb 1600 Mhz Ram
2 Gb Ati Radeon Hd 7670m Ekran Kartı

Sonuç : 20 kişi yetenek kullansın kasıyor oyun yine :D
Oynarken yollarda takılma ileri tıklayıp gitmeme oyunla alakalı değil mi ? Pc ile mi alakalı ?
Kıyametin göbeğinde, İstanbul'da ya Kıyametin Efendisi olursun ya kölesi!

GuardianS of İstanbuL
Kullanıcı avatarı
ORHANBEY
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Ata

Mesaj gönderen ORHANBEY »

Refresh yazdı:Oynarken yollarda takılma ileri tıklayıp gitmeme oyunla alakalı değil mi ? Pc ile mi alakalı ?
O tamamen bu haritanın kalıbını kim tasarladıysa cisim olmayan yerlerde takılmamızdan ya zevk alıyor ya da farkında olmadılar test te.Ben her takıldığımda (Herhangi cismin olmadığı yerlerde) güzel sözler iletiliyorum.

Geleyim senin soruna şimdi oyun zaten saçma yerlerde donduruyor bide bilgisayarı kastığı zaman çıldırmaması içten bile değil.Ben bunu söylemek istedim :)
Kullanıcı avatarı
Refresh
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Guardians Of İstanbul

Mesaj gönderen Refresh »

ORHANBEY yazdı:
Refresh yazdı:Oynarken yollarda takılma ileri tıklayıp gitmeme oyunla alakalı değil mi ? Pc ile mi alakalı ?
O tamamen bu haritanın kalıbını kim tasarladıysa cisim olmayan yerlerde takılmamızdan ya zevk alıyor ya da farkında olmadılar test te.Ben her takıldığımda (Herhangi cismin olmadığı yerlerde) güzel sözler iletiliyorum.

Geleyim senin soruna şimdi oyun zaten saçma yerlerde donduruyor bide bilgisayarı kastığı zaman çıldırmaması içten bile değil.Ben bunu söylemek istedim :)
Hımm anladım o zaman güzel sözlerimde haklıymışım oyunu tasarlayana yapanlara karşı ;)
Kıyametin göbeğinde, İstanbul'da ya Kıyametin Efendisi olursun ya kölesi!

GuardianS of İstanbuL
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen berkan587 »

Refresh yazdı:
ORHANBEY yazdı:

Hımm anladım o zaman güzel sözlerimde haklıymışım oyunu tasarlayana yapanlara karşı ;)
Büyük holde bazı yerlerde kristal parçaları var,karakterim bazen o kristallere takılıyor bazen ise sorunsuzca geçiyorum.Büyük holde maden çekerken sırf bunlar yüzünden devamlı ölüyorum.Acaba bu sizde de olan bişe mi yoksa sadece bende mi oluyor.

Bide 512 MB Ekran kartı ile oyunun kasacağını yazmışsınız.Fakat ben en yüksek çözünürlük ve grafik ayarları High olduğu halde kasmadan oynuyorum.Oyundaki parlatma efekti vs hepsi açık duruyor.

Ekran Kartım
Resim

İkv Grafik ayarları
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
cCckorcancCc
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Raiders of Anatolia

Mesaj gönderen cCckorcancCc »

arkadaşım benım bılgısayarım intel pentium işlemci 1 gb ram ve varlığıyla yokluğu bir olan bir ekran kartına sahip olduğu hallde kaldırıyo hiç birşşey olmaz full çözünürlük bile oynarsın ;)
Resim
Resim
Resim

Kod: Tümünü seç

https://www.youtube.com/watch?v=k6iM76DweoY
Kullanıcı avatarı
BeSGiDeRiM
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Sentinus
Konum: İstanbul Gaziosmanpaşa'da Veri Tabanı Programcılığı okuyor.

Mesaj gönderen BeSGiDeRiM »

cCckorcancCc yazdı:arkadaşım benım bılgısayarım intel pentium işlemci 1 gb ram ve varlığıyla yokluğu bir olan bir ekran kartına sahip olduğu hallde kaldırıyo hiç birşşey olmaz full çözünürlük bile oynarsın ;)
Varlıgı ile yoklugu bir olan ekran kartı hahahaha ::) :) :) :) :D :D :D :D :D

Mert FURKAN
CaNHaVLi

Kullanıcı avatarı
hasanberk98
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Akifler

Mesaj gönderen hasanberk98 »

ORHANBEY yazdı:512MB ekran kartı ile bilgisayarının kasacağını düşünüyorum (Eski ATİ ekran kartlarında oyunlarla ilgili sıkıntıları olduğu belli.)

Bazı bölgelerde çıldırabilirsiniz

Kurt Mağara Önü Holun dar yollarında görünmeyen cisimlere takılarak sinir krizi geçirme , OKO esnasında sen 1 vurduğunda karşıdakinin 2 kez vurmuş olması :)

Bknz benim bilgisayar

İntel Core i5 3210m işlemci
8 Gb 1600 Mhz Ram
2 Gb Ati Radeon Hd 7670m Ekran Kartı

Sonuç : 20 kişi yetenek kullansın kasıyor oyun yine :D

Abi Sen Olayı Çözmüşsün 3 Mause 2 Klavya Parçaladım Ben Şu İki Maddeye

Kurt Mağara Önü Holun dar yollarında görünmeyen cisimlere takılarak sinir krizi geçirme , OKO esnasında sen 1 vurduğunda karşıdakinin 2 kez vurmuş olması :)[/color]
Resim
Bencede[TIKLAMA]

[DHTUBE=ov4e5o6]ov4e5o6[DHTUBE=]
Kullanıcı avatarı
XxPEERLESSxX
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Kristal

Mesaj gönderen XxPEERLESSxX »