Kritik Hata

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
veym2
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Re: Kritik Hata

Mesaj gönderen veym2 »

SavASK yazdı:Merhaba,

Sürekli olarak kritik hata alan arkadaşlar oyunu sisteminizden tamamen kaldırıp daha sonra tekrar kurmayı deneyebilirsiniz
olmuyo öyle denedim
Kullanıcı avatarı
Orti
Developer
Developer
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Sobee
İletişim:

Mesaj gönderen Orti »

TURKIYEIMPARATOR yazdı:=>
Resim

Karakterinizle oyuna girdiğimizde herhangi bir hata ile karşılaşmadık. Oyunu sisteminizden tamamen kaldırarak güncel yükleme dosyaları ile oyunu tekrar yüklemenizi öneririm. Sorunun tekrarı halinde sorun yaşadığınız karakter adlarını ve sunucu bilgilerinizi belirttiğiniz takdirde tekrardan inceleme yapılacaktır.
GeCeDuSu
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Gecenin Aydınlığı

Mesaj gönderen GeCeDuSu »

Orti yazdı: Karakterinizle oyuna girdiğimizde herhangi bir hata ile karşılaşmadık. Oyunu sisteminizden tamamen kaldırarak güncel yükleme dosyaları ile oyunu tekrar yüklemenizi öneririm. Sorunun tekrarı halinde sorun yaşadığınız karakter adlarını ve sunucu bilgilerinizi belirttiğiniz takdirde tekrardan inceleme yapılacaktır.

Aynı hatayı ben de alıyorum. başka pc de denedim aynı, oyunu kaldırıp tekrar kurdum aynı. Format bile attım yine aynı :) Benim karakterime arkadaşım giriyor onda olmuyor, Sirkeci Garı'na konan NPCye yaklaşınca - ki kendisi bende görünmüyor - yine kritik hata veriyor. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara bilgi olması için söylüyorum. Yönlendirmeniz dogrultusunda Destek Takımı'na gerekli bilgileri ileteceğim.
GeCeDuSu
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Gecenin Aydınlığı

Mesaj gönderen GeCeDuSu »

Ben hep http://download.istanbuloyun.com/Ikvdownloader.exe linkindeki downloader indirip kurdum oyunu. En son dün fark eder mi emin olamasam da Kurulum dosyasını tek parça halinde indirmek için tıklayın. (1250 MB) yazan http://download.istanbuloyun.com/istanbulkur4_1.exe linkinden indirdim oyunu öyle kurdum ve sorun çözüldü.

Hala aynı sorunla uğraşan arkadaşlar varsa yardımı olur belki...
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen Rasenganm »

Şu konuyu bi hoplatayım, son yorumda ki arkadaşın tavsiyesi işe yarıyor mu deneyen varsa söylesin mobilden oynuyorum ona göre indiricem paketimden. Oyunda para kasmam gerek, item yapmam gerek fakat hole girdiğimde her 2dkde bir kritik hata geliyor. Bölgelerde vs gelse önemli değil 1 kere oluyor uzun süre gelmiyor ama holde dakika bası hata hata hata bunu çözmem gerek. Çözümü varsa bilen anlatsın şimdiden teşekkür ederim
Resim
Kullanıcı avatarı
ForGaDDaRLorD
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Lodos
Lonca: Old Brothers

Mesaj gönderen ForGaDDaRLorD »

Öncelikle merhaba

Oyun açıkken ctrl+alt+delete yaptığınızda işlemler bölümünden istanbul.exe'ye sağ tıklayıp öncelik ata ardından gerçek zamanlı çalıştır derseniz kritik hata gözle görülecek derecede azalır.

İyi forumlar.

Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Rasenganm »

ForGaDDaRLorD yazdı:Öncelikle merhaba

Oyun açıkken ctrl+alt+delete yaptığınızda işlemler bölümünden istanbul.exe'ye sağ tıklayıp öncelik ata ardından gerçek zamanlı çalıştır derseniz kritik hata gözle görülecek derecede azalır.

İyi forumlar.

çok teşekkür ederim bunu ilk defa duydum çok sağol. ilk fırsatta deneyeceğim
Resim