bırakın ... Boş ...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ballibaba58
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

bırakın ... Boş ...

Mesaj gönderen ballibaba58 »

Bırakın oyunu ; hem paraniza yazık hem zamanımıza ...
Gizlenmiş İçerikGöster
Şu anda bu imzayı okurken hayatından çaldığım 10 saniyenin farkına daha yeni vardın :)
HezarfenCelebi
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Re: bırakın ... Boş ...

Mesaj gönderen HezarfenCelebi »

Bir dakika oyunu silip sana dönücem.
Büyük meclisin kürsüsünden milletime söz verdim.Hatay'ı alacağım.Milletim benim dediğime inanır.Sözümü yerine getirmezsem milletimin huzuruna çıkamam.Yerimde kalamam.Ben şimdiye kadar yenilmedim,yenilmem.Yenilirsem bir dakika yaşayamam.
Kullanıcı avatarı
carnec23
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen carnec23 »

Oyun Oynamak Zevk Meselesidir ;)
...
Kullanıcı avatarı
ballibaba58
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen ballibaba58 »

bırakmayan bırakmasın ... 2 kuruş beyniniz varsa bırakın , silin ...
Gizlenmiş İçerikGöster
Şu anda bu imzayı okurken hayatından çaldığım 10 saniyenin farkına daha yeni vardın :)
Kullanıcı avatarı
NODIE
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen NODIE »

Ben bir şeyi yaparken ya da söylerken hep insanları düşünürüm, onların kaderini nasıl etkliler bu yaptığım şey ya da söylediğim söz derim. Şu anda insanlara bir emir cümlesiyle oyunu bırakın diyorsunuz, hatta eğer bırakmazlarsa onlara hakaret niteliğinde bir lafla ithaf ediyorsunuz. Ama hiç düşündünüz mü? Ya biri sizin sözünüze uyup oyunu bıraksa daha sonra oyunun başında olacağı vakitte dışarı çıksa ve başına bir şey gelse. Belki size şu an bu bir uç fikir gibi gelebilir ama bütün kazalar bağlantılı olaylardan ibarettir, lütfen sadece kendi kişisel yorumunuzu belirtip gerisini insanlara bırakın, "2 kuruş beyniniz varsa" diye hitap etmeyin, şurada Türk oyunlarına değer veren Türk oyun piyasasına destek olmaya çalışan aynı ülkenin çocuğuyuz, kardeşleriz; lütfen ama lütfen bir anlık sinirinizi ya da yargılarınızı öznel şekilde belirtip gerisini oyunculara bırakın. Kimseyi aşağılar nitelikle sözler yazmayın. Oyunu hepimiz zevk almak için oynuyoruz, foruma girince bu konuyu gören adamı da zevkinden etmek ayıp. Ayrıca bu oyun zaman kaybı falan da değil, burada edindiğim çoğu dostluğu reelde devam ettirdiklerim dahil olmak ve olmamak üzere normal hayatta arasam bulamazdım. Ettiğim sohbetlerde arkadaşlarımdan dinlediğim güzel hikâyeleri ağabeylerimden duyduğum güzel tecrübeleri başkasından duyamazdım. Burada hayatıma yeni şeyler katacak çok insan tanıdım. Tabii ki 24 saat bilgisayar başında oturup, sağlığımızdan olmak normal değil oyun içinde bile uyarıyor bu nedenle; ama İKV hepimizin dönüp dolaşıp geleceği kürkçü dükkanıdır yani ben öyle görüyorum. Buradan aldığımız keyfi başka yerden almamız mümkün değil... Bunlar benim kişisel kanaatimdir katılmıyor olabilirsiniz saygım sonsuzdur. Ama lütfen yazıma yorum yaparken saygı çerçevesinde olmasına dikkat edin, çünkü bana saygısızlık edilse dahi ben kötü karşılık vermem, tam tersine kendimden önce karşıdaki insanı düşünürüm, onun kalbinin kırılmasını ya da bana karşı nefretle dolmasını istemem. İyi oyunlar ve forumlar dilerim. ;)
Kullanıcı avatarı
harkonen
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Slytherin
İletişim:

Mesaj gönderen harkonen »

yagızım desteğe yaz bi neden yedinki ban :(
LastTimeLord
BlackWell

DAR AĞACINDA OLSAK BİLE SON SÖZÜMÜZ

FENERBAHÇE

Resim

Resim

ADAMIN DİBİSİN
Joule
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Joule »

harkonen yazdı:yagızım desteğe yaz bi neden yedinki ban :(
Diyecek bir Şey Yok oyunu Bırakmayanlar İKV de Dostluk arıyorsa Durumlar vahim Şu Oyuna bu kadar tapmayın.
DAİREONÜÇ
Oksit

KUKLACI
[2008---?]
EVCILSAYKO
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen EVCILSAYKO »

NODIE yazdı:Ben bir şeyi yaparken ya da söylerken hep insanları düşünürüm, onların kaderini nasıl etkliler bu yaptığım şey ya da söylediğim söz derim. Şu anda insanlara bir emir cümlesiyle oyunu bırakın diyorsunuz, hatta eğer bırakmazlarsa onlara hakaret niteliğinde bir lafla ithaf ediyorsunuz. Ama hiç düşündünüz mü? Ya biri sizin sözünüze uyup oyunu bıraksa daha sonra oyunun başında olacağı vakitte dışarı çıksa ve başına bir şey gelse. Belki size şu an bu bir uç fikir gibi gelebilir ama bütün kazalar bağlantılı olaylardan ibarettir, lütfen sadece kendi kişisel yorumunuzu belirtip gerisini insanlara bırakın, "2 kuruş beyniniz varsa" diye hitap etmeyin, şurada Türk oyunlarına değer veren Türk oyun piyasasına destek olmaya çalışan aynı ülkenin çocuğuyuz, kardeşleriz; lütfen ama lütfen bir anlık sinirinizi ya da yargılarınızı öznel şekilde belirtip gerisini oyunculara bırakın. Kimseyi aşağılar nitelikle sözler yazmayın. Oyunu hepimiz zevk almak için oynuyoruz, foruma girince bu konuyu gören adamı da zevkinden etmek ayıp. Ayrıca bu oyun zaman kaybı falan da değil, burada edindiğim çoğu dostluğu reelde devam ettirdiklerim dahil olmak ve olmamak üzere normal hayatta arasam bulamazdım. Ettiğim sohbetlerde arkadaşlarımdan dinlediğim güzel hikâyeleri ağabeylerimden duyduğum güzel tecrübeleri başkasından duyamazdım. Burada hayatıma yeni şeyler katacak çok insan tanıdım. Tabii ki 24 saat bilgisayar başında oturup, sağlığımızdan olmak normal değil oyun içinde bile uyarıyor bu nedenle; ama İKV hepimizin dönüp dolaşıp geleceği kürkçü dükkanıdır yani ben öyle görüyorum. Buradan aldığımız keyfi başka yerden almamız mümkün değil... Bunlar benim kişisel kanaatimdir katılmıyor olabilirsiniz saygım sonsuzdur. Ama lütfen yazıma yorum yaparken saygı çerçevesinde olmasına dikkat edin, çünkü bana saygısızlık edilse dahi ben kötü karşılık vermem, tam tersine kendimden önce karşıdaki insanı düşünürüm, onun kalbinin kırılmasını ya da bana karşı nefretle dolmasını istemem. İyi oyunlar ve forumlar dilerim. ;)
Hepsini okuyamadım fakat kader ve kazadan bahsetmişsiniz kardeşim, kader değişmez.. eğer oyunu bırakacaksa zaten bu kaderinde vardır bu arkadaşımız vesile olur sadece.. yani kaderden bi adım öteye gidemessin arkadaşın yorumunu okuyup bırakan kaderiyle bırakır zaten ve arkadaşımız sadece kendini yeteri kadar ifade edememiş keşke sebep ve sonuçlarıyla söyleseydi.. doğrumu yanlışmı biz karar verirdik birden böyle söyleyince emir kipiyle hoş olmuyor tabiki :)
İkv mini etek gibidir,çok şeyi gösterir ama asıl göstermesi gereken şeyi göstermez.

Resim

2006 - 2011
Kullanıcı avatarı
Forumkral
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Forumkral »

NODIE yazdı:Ben bir şeyi yaparken ya da söylerken hep insanları düşünürüm, onların kaderini nasıl etkliler bu yaptığım şey ya da söylediğim söz derim. Şu anda insanlara bir emir cümlesiyle oyunu bırakın diyorsunuz, hatta eğer bırakmazlarsa onlara hakaret niteliğinde bir lafla ithaf ediyorsunuz. Ama hiç düşündünüz mü? Ya biri sizin sözünüze uyup oyunu bıraksa daha sonra oyunun başında olacağı vakitte dışarı çıksa ve başına bir şey gelse. Belki size şu an bu bir uç fikir gibi gelebilir ama bütün kazalar bağlantılı olaylardan ibarettir, lütfen sadece kendi kişisel yorumunuzu belirtip gerisini insanlara bırakın, "2 kuruş beyniniz varsa" diye hitap etmeyin, şurada Türk oyunlarına değer veren Türk oyun piyasasına destek olmaya çalışan aynı ülkenin çocuğuyuz, kardeşleriz; lütfen ama lütfen bir anlık sinirinizi ya da yargılarınızı öznel şekilde belirtip gerisini oyunculara bırakın. Kimseyi aşağılar nitelikle sözler yazmayın. Oyunu hepimiz zevk almak için oynuyoruz, foruma girince bu konuyu gören adamı da zevkinden etmek ayıp. Ayrıca bu oyun zaman kaybı falan da değil, burada edindiğim çoğu dostluğu reelde devam ettirdiklerim dahil olmak ve olmamak üzere normal hayatta arasam bulamazdım. Ettiğim sohbetlerde arkadaşlarımdan dinlediğim güzel hikâyeleri ağabeylerimden duyduğum güzel tecrübeleri başkasından duyamazdım. Burada hayatıma yeni şeyler katacak çok insan tanıdım. Tabii ki 24 saat bilgisayar başında oturup, sağlığımızdan olmak normal değil oyun içinde bile uyarıyor bu nedenle; ama İKV hepimizin dönüp dolaşıp geleceği kürkçü dükkanıdır yani ben öyle görüyorum. Buradan aldığımız keyfi başka yerden almamız mümkün değil... Bunlar benim kişisel kanaatimdir katılmıyor olabilirsiniz saygım sonsuzdur. Ama lütfen yazıma yorum yaparken saygı çerçevesinde olmasına dikkat edin, çünkü bana saygısızlık edilse dahi ben kötü karşılık vermem, tam tersine kendimden önce karşıdaki insanı düşünürüm, onun kalbinin kırılmasını ya da bana karşı nefretle dolmasını istemem. İyi oyunlar ve forumlar dilerim. ;)
Arkadaşlar bu yazıyı boşuna okumayın tipik rehber takımı üyesi cevabı oyunu öv yönetimi öv amaç yetkililerin gözüne girip yönetim içinde yükselmek.Şu forumda yalakalık yapan rehberleri gm yapında forumda kurtulak
Sabırlı insanın öfkesinden kork
Bacon
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ARZLODOS »

ballibaba58 yazdı:bırakmayan bırakmasın ... 2 kuruş beyniniz varsa bırakın , silin ...

ya benim 1 kuruşluk beynim var ben ne yapam bırakammı bırakmıyammı karar veremedim.

Ananmısın babanmısın sanane isteyen oynar isteyen oynamaz Burda oynamasa oynayacak oyalacak elbet bir başka bir yere gider.

Vakitler geçmiyor İnternet Online oyunlar tapmak için yapılmamış kendi hüneri beceri leri ile bir yerlere gelmek için bir caba vardır bir oyun insanı manyakta yapar dahide yapar onu kullanmayı bilmek mesele.

Her oynayan taparcasına oynuyorsa bir sorun vardır ama stres zevk dostluk yeneği ortaya çıkarmak için bu oyun için degil tüm oyunlar için gecerli.

Sen oyunu bırakın diyon ya bende sana interneti bırak hatta hatatında internet ile bir yere girme neme lazım yıl 2012 bundan 10 sene önce modermlerle bağlanıyorduk bu sayfalar yüklenmiyor sinir krizleri geçiyorduk hay senin gibi ttnetin diye isyan edyorduk simdki geldiğiniz nokta online oyunlar çığ gibi buyuyor görmediğiniz tipte insanlar huylar ve efsane olanlar.

Bırakın bu oyunu hangi oyuna devam edek oz aman hiç oyun oynama dersen bende ananmısın babammı sanane derim.
Bırakın bu oyunu pc başında obez olmayı bırakın sağlığınız bozuluyor.
Ben inanmıyorum pc başında olan bir kişinin sağlığının bozuldugunu gözlerinin bozuldugunu benim bir gözüm görmediği halde gözümde ufacık bir sorun oluşmadı benim pc başında bir yere gitme gibi bir sansımda yok askerde bile bir tuvaleti ofis yaptılar beni oraya koydular günün 12 saati burdasın diye ve hiç bir sekilde şikayet etmedim bir yerde sikayet ettim dedim burası çok sıcak 1 hafta sonra albay klima taktırdı o küçük yere o kilimanın altında 12 saat sonra halen ben şikayetci omadım. Geceleri serin diye oraya gidip yatıyordum sabah erkenden ictimaya katılıp gene ordadım yani o küçük ve bilgisarar klima benim hayatım oldu bir yazıcı vardın çok yer kaplıyordun hareket edmiyordum başcavuşum sağolsun onu farketti ve yeni cıkan oz amanlar lazer bir yazıcı aldı ufaktın ama çok iyidin. yerimi açtı mecburduk o küçücük yerde çalışimaya çünkü yerimiz yoktun.

Bırakın bu oyunu demek insan hürriyetine aykırı ya internete girmeeycen ya oyun oynamayacan herkesin zevk yada begenecegi bir durum.

Bu oyun olmasa muhakkak başka bir oyuna dalış yapacagız kuskusuz.

Adaletli bir oyun olması ve hakların yenilmediği bir oyun cıkana kadar oyunlara devam yada internete devam ya internete girmişin ha bir oyuna dalıp gitmişin bari interneti gezmek bu oyunu oynamaktan daha tehlikeli malum bir yere bağlanmak bence iyidir.

Oyun dışında interneti gezmeni isterim sadece internet gez 1 ay sonra tekrar yaz. Görmediğin kadar kötülük seni orda beklyor olacak yada snei yoldan çıkaracak tehlikeler seni orda bekliyecek.

Bir 12 yaşındaki bir çocuk pcsini açar ve interneti dolaşmadan bu oyunu açar ve carını kesmeye yada onu büyütmeye başlar hemde öyle bir hıs yapmıstırki elinde tüm imkanlar var çünkü bir hedefi vardır buyumek buyumek günün 8 saatini internetin en büyük tehlikelerinden kendini uzak tutmustur

Oyun online oyunlar yok diyelim internette bu hayli iyi (dahada iyi olacak) 12 yaşındaki bir çocuk pc yi açtı internet gezecek o mu tehlikeli yoksa herhangi bir pnline oyuna girip oyunun hallerini ve buyumenin yollarını aramakmı.

Ben soyleyem 8 saat online oyun oynamıyan bir çocugun interneti dolşaması kadar tehlikeli birşey göremiyom.
Ya internete hiç girmesin olur oda olur neden olmasın oyalanacak nimetimiz boldur sart degildir.
A R Z L O D O S