Fuarda başıma gelen ibretlik olay

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
CARMENTA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Dönüşüm

Fuarda başıma gelen ibretlik olay

Mesaj gönderen CARMENTA »

Bugün fuardaki "Labirentten Kaçış" etkinliğine alındım. Başla komutu geldiğinde oyuna girer girmez kritik hata uyarısı alıp oyundan düştüm.Bu sırada diğerleri yetenekleri dağıtmış ve başlamıştı.Kimseyi durdurmadan aradan geçen 1 2 dk gibi bi sürede tekrar hesaba giriş yaptılar.Fakat oturur oturmaz birisi çıkışı zaten bulmuştu.Ben ağzım yüzüm diyene kadar adam şampiyon ilan edildi şaheseri aldı vesaire sonra Gm Atx e durumu anlattım. Verdiği cevap : "Olsun" oldu.Ben bu güne kadar yönetimi eleştirenlere hiç anlam verememiş, hatta yönetimi forumdaki iletilerimle de kendimle korumuştum. Neyse Olsun, bir oyuncu daha kaybetmek size zarar vermez.O gün yaklaşık 150 tl lik akçe alıcaktım ondan da vazgeçtim. Bana bile şu oyunun adaletinden şüphe ettirdiniz size helal olsun aldığım plus paketler ve akçeler. Hadi sağlıcakla kalın.
Resim
Kullanıcı avatarı
mutevazi23
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: Megaloman

Re: Fuarda başıma gelen ibretlik olay

Mesaj gönderen mutevazi23 »

CARMENTA yazdı:Bugün fuardaki "Labirentten Kaçış" etkinliğine alındım. Başla komutu geldiğinde oyuna girer girmez kritik hata uyarısı alıp oyundan düştüm.Bu sırada diğerleri yetenekleri dağıtmış ve başlamıştı.Kimseyi durdurmadan aradan geçen 1 2 dk gibi bi sürede tekrar hesaba giriş yaptılar.Fakat oturur oturmaz birisi çıkışı zaten bulmuştu.Ben ağzım yüzüm diyene kadar adam şampiyon ilan edildi şaheseri aldı vesaire sonra Gm Atx e durumu anlattım. Verdiği cevap : "Olsun" oldu.Ben bu güne kadar yönetimi eleştirenlere hiç anlam verememiş, hatta yönetimi forumdaki iletilerimle de kendimle korumuştum. Neyse Olsun, bir oyuncu daha kaybetmek size zarar vermez.O gün yaklaşık 150 tl lik akçe alıcaktım ondan da vazgeçtim. Bana bile şu oyunun adaletinden şüphe ettirdiniz size helal olsun aldığım plus paketler ve akçeler. Hadi sağlıcakla kalın.
Boyle bi durum benimde basima gelse onunda bununda hatta ve hatta swnin basina bile gelse (atx yerinde oldugunu farz edersek ) elinden yapacak hic bir sey glmz zira o cikisi bulanin senin dusmnle alakasi olmadigi icin onun hakkini yiyip yarisi bastan baslatamazlardi

kb go bb
Sunucu : Eminönü
Karakter : HaSSicThere
Sınıfı : Büyücü

Karakter : ĞusuL
Sınıfı : Şifacı

Karakter : UsuL
Sınıfı : Savaşçı
Kullanıcı avatarı
CARMENTA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

mutevazi23 yazdı:Boyle bi durum benimde basima gelse onunda bununda hatta ve hatta swnin basina bile gelse (atx yerinde oldugunu farz edersek ) elinden yapacak hic bir sey glmz zira o cikisi bulanin senin dusmnle alakasi olmadigi icin onun hakkini yiyip yarisi bastan baslatamazlardi

kb go bb
Zaten benim derdim etkinliği iptal edip etmemeleri değil en azından bir sonraki etkinliğe tekrar alabilirlerdi.Verilen ödül akçe olsa inan umurumda olmazdı.Fakat şaheser bu sonuçta, şimdi üretmek istesem rahat 1 2 ayımı alır bu olaydan sonra bırak ona uğraşmak oyunu oynayacak hevesim kalmadı açıkçası.
Resim
Kullanıcı avatarı
KaraXHayalet
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen KaraXHayalet »

Gm Atx e durumu anlattım. Verdiği cevap : "Olsun"

Hiç güleceğim yoktu kardeş :lol:
Kullanıcı avatarı
Forumkral
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Re: Fuarda başıma gelen ibretlik olay bu

Mesaj gönderen Forumkral »

KaraXHayalet yazdı:Gm Atx e durumu anlattım. Verdiği cevap : "Olsun"

Birinin hakkı yenmiş bu komik mi ?
Sabırlı insanın öfkesinden kork
Bacon
Kullanıcı avatarı
CARMENTA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

KaraXHayalet yazdı:Gm Atx e durumu anlattım. Verdiği cevap : "Olsun"

ben de ''bu konuda bir şey eksik'' diyordum tam.
Resim
Kullanıcı avatarı
KaraXHayalet
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Mesaj gönderen KaraXHayalet »

Kardeş verdiği cevap eğer hakkikaten doğruysa vay bu oyunu oynayanın haline ona gülüyorum :D
Kullanıcı avatarı
VBMaSTeR
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Seyr-i Beka
İletişim:

Mesaj gönderen VBMaSTeR »

mutevazi23 yazdı:
CARMENTA yazdı:Bugün fuardaki "Labirentten Kaçış" etkinliğine alındım. Başla komutu geldiğinde oyuna girer girmez kritik hata uyarısı alıp oyundan düştüm.Bu sırada diğerleri yetenekleri dağıtmış ve başlamıştı.Kimseyi durdurmadan aradan geçen 1 2 dk gibi bi sürede tekrar hesaba giriş yaptılar.Fakat oturur oturmaz birisi çıkışı zaten bulmuştu.Ben ağzım yüzüm diyene kadar adam şampiyon ilan edildi şaheseri aldı vesaire sonra Gm Atx e durumu anlattım. Verdiği cevap : "Olsun" oldu.Ben bu güne kadar yönetimi eleştirenlere hiç anlam verememiş, hatta yönetimi forumdaki iletilerimle de kendimle korumuştum. Neyse Olsun, bir oyuncu daha kaybetmek size zarar vermez.O gün yaklaşık 150 tl lik akçe alıcaktım ondan da vazgeçtim. Bana bile şu oyunun adaletinden şüphe ettirdiniz size helal olsun aldığım plus paketler ve akçeler. Hadi sağlıcakla kalın.
Boyle bi durum benimde basima gelse onunda bununda hatta ve hatta swnin basina bile gelse (atx yerinde oldugunu farz edersek ) elinden yapacak hic bir sey glmz zira o cikisi bulanin senin dusmnle alakasi olmadigi icin onun hakkini yiyip yarisi bastan baslatamazlardi

kb go bb
Benim gözümün önünde oldu böyle bir olay. Başlar başlamaz oyun hatası çıktı ve o arkadaş yarışamadı. Bu durumda hemen etkinlik baştan başlatılabilirdi. Böylece kimsenin hakkı yenmemiş olurdu.
VBMaSTeR - BuRRaQ

I will be Lodos Forever, Hopefully together....
Kullanıcı avatarı
CARMENTA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Stantta toplasan 20 kişi yoktu zaten. Bir de Pazar günü olacak ! Her sene gidiyordum artık gitmeyeceğim.Kendi aralarında eğlenirler artık Gangnam Style falan.
Resim
Kullanıcı avatarı
Bourne
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen Bourne »

Arkadaşım ibretlik lafına çok takmışın sen ikidir bu kelimeyle konu açıyorsun.Bu anlattığından ne ibret alanabilinirki ? Yarışırken oyundan düşmüşün bu nedenle diğer arkadaş kazanmış.Fuar standında herkese özel hasasiyet gösterme durumu olamıyorki bizde fuara gidiyoruz.Şahsen benim etkinliğe katılma şansım bile olmadı.Sen yanlış şeye küsmüşsün bence şansına küsecektin.
Eleştirmek elmas işçiliğine benzer.Yanlış bir dokunuşun bedeli paha biçilemez.

Bourne Üçlemesi: İdentity,Supremacy,Ultimatum.
İyi Seyirler !