Alışverişler Hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
russiaN
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Alışverişler Hakkında

Mesaj gönderen russiaN » 09 Eki 2019 15:06

Merhaba Arkadaslar Her Alışveriş Sonrasında Acaba Aldığımız Maden Kopya Mı Diye Kendisine Soran Oluyor Mu Hiç Acaba Bugün Ceza Alırmıyım Acaba Alışveriş Sonrası Şeklinde Düşünen Oluyor Mu İnsan İster İstemez Düşünüyor O Kadar Emek Bir Üretim Yapma Pahasına Suçsuz Olduğunuz Yere Gitmesi İnsana Koyuyor Tabiki Kasten Ve Bilerek Yapanlar Hak Ediyor Ama Çözümler Geliştirilmesi Gerekiyor Alısverise Korkar Hale Geldik
Konu Hakkında Düşüncelerinizi Belirtirseniz Sevinirim Herkeze Sağlıklı Günler Dilerim

BlueGate
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka

Re: Alışverişler Hakkında

Mesaj gönderen BlueGate » 09 Eki 2019 18:12

russiaN yazdı:
09 Eki 2019 15:06
Merhaba Arkadaslar Her Alışveriş Sonrasında Acaba Aldığımız Maden Kopya Mı Diye Kendisine Soran Oluyor Mu Hiç Acaba Bugün Ceza Alırmıyım Acaba Alışveriş Sonrası Şeklinde Düşünen Oluyor Mu İnsan İster İstemez Düşünüyor O Kadar Emek Bir Üretim Yapma Pahasına Suçsuz Olduğunuz Yere Gitmesi İnsana Koyuyor Tabiki Kasten Ve Bilerek Yapanlar Hak Ediyor Ama Çözümler Geliştirilmesi Gerekiyor Alısverise Korkar Hale Geldik
Konu Hakkında Düşüncelerinizi Belirtirseniz Sevinirim Herkeze Sağlıklı Günler Dilerim
Yaptığınız alışverişlerinizde print screen almanız bu gibi aksiliklerde işinizi kolaylaştıracaktır. Piyasanın çok altında satılan madenlerden yüklü miktarda almaz iseniz böyle bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Örneğin 200 m'lik madeni 100 m'den satan kişiden kar etme amacıyla satın alınan maden vb materyallerde sorun çıkma olasılığı çok yüksek çıkabilir.

zikirmatik
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Alışverişler Hakkında

Mesaj gönderen zikirmatik » 10 Eki 2019 18:24

konu hakkındaki düşüncelerimizi belirtince ahievran siliyor. kendisi düşünce emicilerden olduğu için ona düşünerek yaklaşamıyoruz. ha biraz yönetim yalakalığı veya da boş muhabbet yapmamı istersen bişeyler yazayım ama bu pek kıymetli moderatör kardeşimiz ve düşünenlerden eksilterek yanına aldığı müritleri sayesinde forumda aklı başında insan sayısı bir elin parmağını geçmiyor. onlara denk gelirsen güzel cevaplar alabilirsin. bol şanslar.

Not: diğer mesajlarımı mecburen başka hesaptan atmak zorunda kalıcam, yabancı sanmayın. görüşmek üzere ;)

“Genel Etkileşim” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir