Madem Böyle Gidecek

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ZoneIX
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Madem Böyle Gidecek

Mesaj gönderen ZoneIX »

Oyunda kimse birbirine yardım etmiyosa oyuna yeni başlıycaklar bu yorumun altına gelsin ayın tam 25 inde oyuna tekrar başlayalım yardım etmek isteyenlerde yazsınlar
BOŞ
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Re: Madem Böyle Gidecek

Mesaj gönderen Karkaroff »

Tutmaz
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

Bu daha önce Teşkilat sunucusunda denendi ve tutmadı. Grup dağıldı. Eminönü sunucusunda başla başlayacaksan. Yardım edenler çıkıyor.
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Şöyle ciddi ciddi aklı başında insanlar toplanıp bir şeyler yapmaya çalışsa koşulsuz şartsız elimden gelen yardımı yapmayı canı gönülden istiyorum fakat, bir kaç defa denk geldiğim kadarıyla içlerinden bir ikisi diğerlerinden sıyrılıp deyim yerindeyse kabuğundan çıkmadan uçmak istiyor. Onları gördükçe de benim hevesim kırılıyor. Emek vererek ilerlemek isteyen arkadaşlara yardımcı olmak isterim. Diğerleri bildiği yoldan devam etsinler.
Kullanıcı avatarı
ZoneIX
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ZoneIX »

SeRRuh yazdı: 19 Kas 2018 16:04 Şöyle ciddi ciddi aklı başında insanlar toplanıp bir şeyler yapmaya çalışsa koşulsuz şartsız elimden gelen yardımı yapmayı canı gönülden istiyorum fakat, bir kaç defa denk geldiğim kadarıyla içlerinden bir ikisi diğerlerinden sıyrılıp deyim yerindeyse kabuğundan çıkmadan uçmak istiyor. Onları gördükçe de benim hevesim kırılıyor. Emek vererek ilerlemek isteyen arkadaşlara yardımcı olmak isterim. Diğerleri bildiği yoldan devam etsinler.
Abi benim eminönünde 49 level büyücü duruyo öyle item dizcek kimseyi bulamadığım için hep birlikte toplanıp bişeyler yapalım dedim ben zaten dizili olsam herkese yardım ederim :D yardım edicek varsa başlarım ben
BOŞ
Kullanıcı avatarı
ZoneIX
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ZoneIX »

Eğer birileri yardım ederse başlarım
BOŞ