Karaköy İçin ( Evet/Hayır ) oylaması NOT = bizim için degil geliştiriciler için oylarınızı yazınız

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Milliyet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Re: Karaköy İçin ( Evet/Hayır ) oylaması NOT = bizim için degil geliştiriciler için oylarınızı yazınız

Mesaj gönderen Milliyet »

Bence evet. Nedeni ise; İnsanlar üstlerini dizince savaş için Eminönü veya Meteor Bölgesini tercih edicekler ve İKV Ekibin de daha sonraları yapacağı farklı turnuva, etkinlik vs oyun biraz daha heyecan alır.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün ASKERİ
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Re: Karaköy İçin ( Evet/Hayır ) oylaması NOT = bizim için degil geliştiriciler için oylarınızı yazınız

Mesaj gönderen yun1010 »

Bence hayır. Çünkü keyfimin canı öyle
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

Evet arkadaslar memnun olun haritanin bir sucu yok, oyuncu sayisi fazla olsaydi cok guzel bir harita orasi, Karakoy Beta’yi hatirlayin
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
ghoul
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ghoul »

Geliştiriciler için yazın demişsin. Bu bölgeyi getirenlerdeki defansa kimse dayanamaz kardeşim. Oyum hayır.
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

noctiluca yazdı: 25 Haz 2018 01:23 Evet arkadaslar memnun olun haritanin bir sucu yok, oyuncu sayisi fazla olsaydi cok guzel bir harita orasi, Karakoy Beta’yi hatirlayin
Mesele harita degil mesele oyundan keyif almak ama alamıyoruz işte biz oyunu oynamak istedikçe malumunuz geliştiriciler birşey yapmamak üzere konumlandırılmış gibi davranmaktan sıkılmıyorlar
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen cepni »

Rezalet
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
heiseb
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen heiseb »

yüzde yüz kendi yorumumu yapacagim ve elestiriye kapali.

su an 39 seviye sunucusu bile acilsa oyundan o eski tadi alabilecegimizi dusunmuyorum. degisen tek sey oyun degil, oyuncular da degisti. eski oyuncularin buyuk bi cogunlugun bu oyuna cocuk yasta basladigini dusunuyorum, o eski zamanlarin hatrina oynamaya devam ediyorlardir. en azindan ben oyleyim. 39 seviye zamanindaki halimle su anki halim cok farkli, insanlara yanasmam cok farklı. ben kendi adima 39 seviye sunucusunun da su anki sunuculardan cok farkli olmayacagini dusunuyorum. oyundan o eski tadin alinmasi icin her yas grubundan kalabalik bir grubun oyuna geri donmesi, baslamasi gerektigini dusunuyorum. tamam anladim oyunu seviyorsunuz ve onu bu halde gormek istemiyorsunuz. o halde sikayetlerini buraya degil surekli olarak gelistirici ekibe bildirin. gelistirici ekibi sikistirin, aglamayan bebege meme vermezlermis. ayrica surekli olarak foruma oyunu kotuleyici konular acildikca diger insanlarin da dusuncelerini etkliyorsunuz. etkilenmiyorum diyen birisi varsa yalan soyluyor ya da insan degil.

karakoy hakkındaki fikrim ise bence guzel.

elestiriye ve alintilanmaya kapali post.
heiseb
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen heiseb »

heiseb yazdı: 25 Haz 2018 21:23 yüzde yüz kendi yorumumu yapacagim ve elestiriye kapali.

su an 39 seviye sunucusu bile acilsa oyundan o eski tadi alabilecegimizi dusunmuyorum. degisen tek sey oyun degil, oyuncular da degisti. eski oyuncularin buyuk bi cogunlugun bu oyuna cocuk yasta basladigini dusunuyorum, o eski zamanlarin hatrina oynamaya devam ediyorlardir. en azindan ben oyleyim. 39 seviye zamanindaki halimle su anki halim cok farkli, insanlara yanasmam cok farklı. ben kendi adima 39 seviye sunucusunun da su anki sunuculardan cok farkli olmayacagini dusunuyorum. oyundan o eski tadin alinmasi icin her yas grubundan kalabalik bir grubun oyuna geri donmesi, baslamasi gerektigini dusunuyorum. tamam anladim oyunu seviyorsunuz ve onu bu halde gormek istemiyorsunuz. o halde sikayetlerini buraya degil surekli olarak gelistirici ekibe bildirin. gelistirici ekibi sikistirin, aglamayan bebege meme vermezlermis. ayrica surekli olarak foruma oyunu kotuleyici konular acildikca diger insanlarin da dusuncelerini etkliyorsunuz. etkilenmiyorum diyen birisi varsa yalan soyluyor ya da insan degil.

karakoy hakkındaki fikrim ise bence guzel.

elestiriye ve alintilanmaya kapali post.
bos yapmisim sadece
Kullanıcı avatarı
TANRIKUTLUG
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Anadolu Akıncıları

Mesaj gönderen TANRIKUTLUG »

Evet lakin pazarlama konusunda yine yerlerde.
Resim