(Karaköy) için isyanlar haklıydı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

(Karaköy) için isyanlar haklıydı

Mesaj gönderen Markzuncher »

Çemberlitaş geldigi zamanlarda güneş asalarla girdigimiz ( tılsım vb şeylerde yoktu ) baktık ki gaffar kesilecek gibi ugraştık kestik kısa bir zaman sonra asalar düşürdük zırhlar düşürdük parlattık daha güçlendik yıllar geçti tılsımlar geldi üretmeye çalıştık ürettik ve keşfettik yeni güncellemeye açık bölge dediler akıllardaki düşünceler oyuncular tek başına hareket edecekti diye düşünülüyordu zira öyle olmadı yine grup getirdiler yine bildiklerini okudular herşeyin bir sonu vardır ya ugraşmak istemiyorlar ya da boşvermişler geliştiriciler bunlardan ötesi yıllarca ugraştıgımız düşürmeye çalıştıgımız asalarımız zırhlarımız ceketlerimizi çöp ettiler güncelleme dedigimiz zaman biz yeni level istememiştik sadece yeni bölge istemiştik yeni şeyler görmek istemiştik 49 level olarak devam etseydik keşke 49 levele yapsalardı keşke yeni bölgeyi sadece itemler yeni olsaydı bölge yeni olsaydı 59 level demek yıllarımızın çöp olması demekti biz bunun farkına vardıgımızda iş işten geçmişti boşa kürek çekiyoruz oyunu bırakmak istemedikçe oyundan soguyoruz karaköy bize birşey göstermedi sadece daha çok zorluk getirdi daha çok yıllar istedi bu oyundan gördüklerimizi bir kenara bırakın bu geliştiriciler ne yıllarını harcadılar çemberlitaş için ne de zorluk çektiler birşeyden anladıkları yok oyuncularından anladıkları yok üretimle gelen isyanlar haklıydı kimse kimseyi suçlamasın bu oyunun sonunu getiren o sistemin başında oturanlardır.
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: (Karaköy) için isyanlar haklıydı

Mesaj gönderen asgsdga »

Yok abi Oğuz Atay halt yemiş bizim forum kullanıcılarının yanında. Valla sizi bıraksak 76 değil 176 sayfa noktalama işareti kullanmadan yazabilirsiniz.

Neyse, görüşlerine katılıyorum. Umarım düzenleme falan yaparlar.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Evet seviye işi bence de çok saçma oldu, sanki çok şey yapmışlar gibi görünsün diye bunu yaptıklarını düşünüyorum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
heiseb
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen heiseb »

çok yerinde oldu her şey. çemberlitaş itemlerinin çöp olmasına bayılıyorum. iyi ki zamanında tüm setlerimi fullemişim. hiç pişman değilim. asalar hariç hepsini işportacıya sattım. yarasın.
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

heiseb yazdı: 23 Haz 2018 21:05 çok yerinde oldu her şey. çemberlitaş itemlerinin çöp olmasına bayılıyorum. iyi ki zamanında tüm setlerimi fullemişim. hiç pişman değilim. asalar hariç hepsini işportacıya sattım. yarasın.
Düşüncelerinin...
Kullanıcı avatarı
knees2faces
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım
Lonca: Gondor
İletişim:

Mesaj gönderen knees2faces »

Markzuncher yazdı: 23 Haz 2018 18:15 Çemberlitaş geldigi zamanlarda güneş asalarla girdigimiz ( tılsım vb şeylerde yoktu ) baktık ki gaffar kesilecek gibi ugraştık kestik kısa bir zaman sonra asalar düşürdük zırhlar düşürdük parlattık daha güçlendik yıllar geçti tılsımlar geldi üretmeye çalıştık ürettik ve keşfettik yeni güncellemeye açık bölge dediler akıllardaki düşünceler oyuncular tek başına hareket edecekti diye düşünülüyordu zira öyle olmadı yine grup getirdiler yine bildiklerini okudular herşeyin bir sonu vardır ya ugraşmak istemiyorlar ya da boşvermişler geliştiriciler bunlardan ötesi yıllarca ugraştıgımız düşürmeye çalıştıgımız asalarımız zırhlarımız ceketlerimizi çöp ettiler güncelleme dedigimiz zaman biz yeni level istememiştik sadece yeni bölge istemiştik yeni şeyler görmek istemiştik 49 level olarak devam etseydik keşke 49 levele yapsalardı keşke yeni bölgeyi sadece itemler yeni olsaydı bölge yeni olsaydı 59 level demek yıllarımızın çöp olması demekti biz bunun farkına vardıgımızda iş işten geçmişti boşa kürek çekiyoruz oyunu bırakmak istemedikçe oyundan soguyoruz karaköy bize birşey göstermedi sadece daha çok zorluk getirdi daha çok yıllar istedi bu oyundan gördüklerimizi bir kenara bırakın bu geliştiriciler ne yıllarını harcadılar çemberlitaş için ne de zorluk çektiler birşeyden anladıkları yok oyuncularından anladıkları yok üretimle gelen isyanlar haklıydı kimse kimseyi suçlamasın bu oyunun sonunu getiren o sistemin başında oturanlardır.
Güncelleme gelmez niye gelmedi,güncelleme gelir neden böyle güncelleme geldi oyun kötüye gidiyor! diyenlerdensin sende . Sızlanmanın bi faydası yok yani önümüze konan bu ya oynayamaya devam ederiz ya da bırakırız. (bos kaçırma gibi olaylar bezdirici ona bende kabulum ama elden bişey gelmiyor bu işi yapanlar uslanmıyor.)
There is good guys and there is bad guys in this world and make no mistake about it ladies and gentlemen, ım a bad bad man.
heiseb
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen heiseb »

Markzuncher yazdı: 23 Haz 2018 21:20
heiseb yazdı: 23 Haz 2018 21:05 çok yerinde oldu her şey. çemberlitaş itemlerinin çöp olmasına bayılıyorum. iyi ki zamanında tüm setlerimi fullemişim. hiç pişman değilim. asalar hariç hepsini işportacıya sattım. yarasın.
Düşüncelerinin...
SEFAAM OLSUNNNNNN
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Oyun birkaç loncanın tekeline geçmiş sunucuda kalanlarda onlara yamanmaya çalışıyor. Sentetik ipek ve mikroçip piyasasını istedikleri gibi ayarlıyolar. Biz grup bölgesi değil bireysel bölge istedik şaka gibi bireysel bölge getirdik dediler ama bu sefer 2 gruba hatta loncaya muhtaçsın. Bir türlü anlaşamadık adamlarla. Ara sokaklarda o kadar çok slot var kesen yok ne anladım ben bu işten bölgenin yarısı bomboş. Bu tip sorunlar var ama hakkaten getirdi kaçtılar. Biraz gözlem yapıp ona göre ayar çekseler keşke. Oyunda insanları tutamıyorlar. Güncelleme ile o kadar adam geldiki ama hepsi gelip çarlarını 59 yapıp gittiler tıpkı benim loncam gibi. Loncanız yoksa boşa oyunda sürünmeyin derim.
Kullanıcı avatarı
TANRIKUTLUG
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Anadolu Akıncıları

Mesaj gönderen TANRIKUTLUG »

Karaköy diğer bölgelere nazaran kısa kesilip atılmış. Harita küçük, itemler az sayıda, efsun çeşitliliği yok. Emin olmamakla beraber iç mekanlara girince Karaköy bölge kanalından tamamen kopuyorsunuz. Çok ama saçma bu sistem mesela.İç mekanlar oyuncu topluluğu oluşturacak kadar büyük değil çünkü.
Her ne kadar ibre eksi yönde olsa da Karaköy'e eklenti-ler geleceğini umuyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Nerull ve gorgar oylama yapsın karaköyden kim memnun diye %90 ı memnun degil olacaktır sonuç net