General Hakir Mikroçip

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Re: General Hakir Mikroçip

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Bak ben 54 te bıraktım mesela fiyatların düşüşünü bekliyorum savaşçımla girip maden çekiyorum daha mantıklı şu an Hakir kaçmıyor ki olduğu yerde duruyor aynı zamanda fazlaca büyücü tank ve şifacı gücü gerektiriyor o yüzden sabır 😊
Kullanıcı avatarı
VoLKaNNuRi
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: New World Order

Mesaj gönderen VoLKaNNuRi »

Endişeni anlıyorum kardeşim ama her şey daha taze. O yüzden düşündüğün şeyin çok zor veya imkansız olmadığını zaman geçtikçe anlayacaksın.
Kullanıcı avatarı
KRoNicK
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Revenge Of Nobility

Mesaj gönderen KRoNicK »

Dostum daha karaköy geleli 3 hafta olmuş sen mikro çip düşmesi zor diyorsun,en kolay örnek gaffar, yukarıda arkadaşında dediği gibi hem bir süre sonra taktiksel ve güç anlamında neticeye yaklaşıldığı zaman o zaman bölge ve klan kanalından toplu mikro çip satılır diye pmler görürsün
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Karkaroff yazdı: 18 Mar 2018 05:11 Çemberlitaş geldiği zaman değil Gaffardan Hidrojen düşürmek, Gaffar’ı kesmek 6 ay gibi bir süre almıştı.Geldiği günün ertesinde kesilen bir boss ve düşen materyale imkansız demek ne kadar gerçekçi?
+999
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Ya siz nasıl mahluksunuz anlamadım ya.
Kolay gelir zor olsun dersiniz. Zor yaparlar bu sefer ağlıyorsunuz.
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

Karkaroff yazdı: 18 Mar 2018 05:11 Çemberlitaş geldiği zaman değil Gaffardan Hidrojen düşürmek, Gaffar’ı kesmek 6 ay gibi bir süre almıştı.Geldiği günün ertesinde kesilen bir boss ve düşen materyale imkansız demek ne kadar gerçekçi?
Şu yoruma katılarak , Karaköy güncellemesine zor diyenlere istinaden onların adına yazıyorum.
Aslında Gelen güncelleme ve şuanki drop oranları normal ,
güncelleme daha taze olduğu için kimsede materyal yok , zırh ve silah üretilmiyor. Üreteninde cebinden çıkıyor materyal parası çıkmıyor sanmayın , bunun yanında fiyatlar çok pahalı diyenler var , sabredereniz biraz piyasa düşecek zaten kendiliğinden , üretilebilir yani.

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
kral243416
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: CAMPION LEAGUE

Mesaj gönderen kral243416 »

2025 te fulleriz üstümüzü merak etmeyin
İKV CANDIR GERİSİ HEYECANDIR
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen besiktasask »

Hakir kolay kesiliyor arkadaşlar, sorun etrafındaki slotların çok olması ve en az 2 seferde kesilememesi. Ama diğer kullanıcıların dediklerine katılıyorum. Hasarlar arttıkça etraftaki slotlar artık sorun olmayacak ve zaten kesimi kolay olan hakir daha seri kesilecektir.
Resim
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen scorper »

ercangs1991 yazdı: 18 Mar 2018 04:56 Arkadaşlar ben teşkilatta 11yıldır oynayan beta oyuncusuyum şuana kadar General hakir 1 sefer kesildi oda denenmek 4 gurupla bildiğim kadarıyla oda mikroçip atmadı asalar malumunuz üzerine düşmeyip üretilcek dendi böyle bir yaratık için bile 3 4 gurup topladık diyelim misalki kestik her kesişte mikroçip atmıyor attı diyelim 1 asa için 10tane istemek ne demek kaç yılda set tmmlıcaz veya tmmlamadan oyun bırakcaz biz zorlaştırın dedik ama bu imkansıza yakın birşey olmuş siz ne diyorsunuz arkadaşlar okuyanlara Teşekkür ederim
Anlatmak istediğim yüzde yüzü bu bi çare getirin oyunu maffettimizz
Kullanıcı avatarı
kralgs
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen kralgs »

Maxitec yazdı: 18 Mar 2018 04:59 Banada mikroçip sayısı fazla geldi.En azından sadece mikroçip de düzeltme yapılabilir.15 tur komiser felan kesmişimdir genel olarak 1 tane kara barut attı hakir gibi bir boss da 10 tane mikroçip toplamak zor.
Hakir ı 3-4 kesimde mutlaka 1 yada 2 mikrocip atar kestikten sonra düşürmek zor değil :grinning:
Resim
  • Kralgs/Legendofwizard/Mahsen/Ölürümtürkiyemm/Sinoplu
  • cCcxTüRKiYeMxcCc/kralgsIV/MoNTeCaRLo/Legendofattack/ Gsxkralgsx/Devletbahçelii/Kralqs
  • öLüRüMTüRKiYeM/Legendofhealer/Kurosakihigo/Lastxottoman/Şifaimahsen/Fakedoctor/Turkishcommand