Plussuzlar Yarını bekledi gene giremiyor

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
CINARBEY
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kudret

Re: Plussuzlar Yarını bekledi gene giremiyor

Mesaj gönderen CINARBEY »

dedee66 yazdı: 22 Şub 2018 13:04 NE PLUSUNDAN BAHSEDİYORSUN KARDEŞİM BU OYUNA 5 YIL PLUS ALAN ADAMIM BEN ŞUAN TEST SUNUCUSU BU PLUS OLMAMALI 5YIL HER HANGİ BİR AKTİVİTE/BÖLGE/PAKET/GÜNCELLEME GELMEYEN Bİ OYUNDAN BAHSEDİYORUZ OYUN GELİNCE ALIRIZ ŞİMDİ NEDEN BEN 3 GÜNLÜK ŞEY İÇİN PLUS PAKETİ ÇEKİCEM BİZİMDE GİRMEYE HAKKIMIZ VAR SONUÇTA BİZDE MERAK EDİYORUZ SADECE 15 DAKİKA OYNADIM OYUNDAN HATA VERDİ PLUSLULARIN GİRMESİ İÇİN
Sonuna kadar katılıyorum kardeşim. Çalışan insan var çalışmayan insan var parası olan var parası olmayan var lakin bunların ortak noktası bu oyuna gönülden bağlı olan çıktıgı günden beri oyunu bırakmayan ve güncelleme geleceği günü sabırsızlıkla bekleyen arkadaşlar var. Lakin görüyoruzki plussuz bi halt olmuyo bende test serverin geldiği gündne beri girmeye çalışıyom gece bile denedim giremedim bu oyuna gönül veren diğer akadaşlara yazık değilmi kim bilir ne kadar sürecek test ve sırf bir girebilmek için plus almak israf değilmi. Kim bilir test bittiğinde ne zaman gelecek , hemen gelecekse amenna lakin belkide kaç ay beklicek giremeyen arkadaşlar . Oyunden yalandan yere plussuzlara laf atanlar adam akıllı konuşsuz klavye babalıgı yapmasın yalandan.
HAK İSTEYENİN HAKKI VERİLİR , BAŞ KALDIRANIN BAŞI KESİLİR.
SULTAN II.ABDÜLHAMİT HAN

Savaşçı = IıÇINARBEYıI
Büyü = Gufur
Şifa = Aktarcıbası
Resim
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen dedee66 »

CINARBEY yazdı: 22 Şub 2018 13:14
dedee66 yazdı: 22 Şub 2018 13:04 NE PLUSUNDAN BAHSEDİYORSUN KARDEŞİM BU OYUNA 5 YIL PLUS ALAN ADAMIM BEN ŞUAN TEST SUNUCUSU BU PLUS OLMAMALI 5YIL HER HANGİ BİR AKTİVİTE/BÖLGE/PAKET/GÜNCELLEME GELMEYEN Bİ OYUNDAN BAHSEDİYORUZ OYUN GELİNCE ALIRIZ ŞİMDİ NEDEN BEN 3 GÜNLÜK ŞEY İÇİN PLUS PAKETİ ÇEKİCEM BİZİMDE GİRMEYE HAKKIMIZ VAR SONUÇTA BİZDE MERAK EDİYORUZ SADECE 15 DAKİKA OYNADIM OYUNDAN HATA VERDİ PLUSLULARIN GİRMESİ İÇİN
Sonuna kadar katılıyorum kardeşim. Çalışan insan var çalışmayan insan var parası olan var parası olmayan var lakin bunların ortak noktası bu oyuna gönülden bağlı olan çıktıgı günden beri oyunu bırakmayan ve güncelleme geleceği günü sabırsızlıkla bekleyen arkadaşlar var. Lakin görüyoruzki plussuz bi halt olmuyo bende test serverin geldiği gündne beri girmeye çalışıyom gece bile denedim giremedim bu oyuna gönül veren diğer akadaşlara yazık değilmi kim bilir ne kadar sürecek test ve sırf bir girebilmek için plus almak israf değilmi. Kim bilir test bittiğinde ne zaman gelecek , hemen gelecekse amenna lakin belkide kaç ay beklicek giremeyen arkadaşlar . Oyunden yalandan yere plussuzlara laf atanlar adam akıllı konuşsuz klavye babalıgı yapmasın yalandan.
neden alam arkadaşım yani söyle bana neden alam bu test için yani çar silincek gitcek ben oyuna girmiyorum zaten karaköy gelince geri dönerim 2010'dan 2015 e kadar plus aldım ben bu oyunda 10 tane parlak asa tüm çarlarda +5 kasa erişimi lonca lisansı lonca pasaportu bunun 10 lira ile 20 lira ile alakası yok istesem 3 aylık alırım şimdi de neden alam yani durduk yere oyun başlayınca almak varkene millet iyice tartışmaya çevirdi bu işi ağzı olan konuşuyor bu kadar basit
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
CINARBEY
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kudret

Mesaj gönderen CINARBEY »

dedee66 yazdı: 22 Şub 2018 13:17
CINARBEY yazdı: 22 Şub 2018 13:14
neden alam arkadaşım yani söyle bana neden alam bu test için yani çar silincek gitcek ben oyuna girmiyorum zaten karaköy gelince geri dönerim 2010'dan 2015 e kadar plus aldım ben bu oyunda 10 tane parlak asa tüm çarlarda +5 kasa erişimi lonca lisansı lonca pasaportu bunun 10 lira ile 20 lira ile alakası yok istesem 3 aylık alırım şimdi de neden alam yani durduk yere oyun başlayınca almak varkene millet iyice tartışmaya çevirdi bu işi ağzı olan konuşuyor bu kadar basit
Oyunda eskisi gibi adam kalmamış kardeşim ağzı olan boş lakırdı ediyo .
HAK İSTEYENİN HAKKI VERİLİR , BAŞ KALDIRANIN BAŞI KESİLİR.
SULTAN II.ABDÜLHAMİT HAN

Savaşçı = IıÇINARBEYıI
Büyü = Gufur
Şifa = Aktarcıbası
Resim
Warror
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen Warror »

Plussuz girmek gerçekten çok zor, girilse bile kısa zamanda düşme ihtimali var. Kısacası plus yoksa test Sunucusunda​ oynamak imkansız demek gibi bir şey. Sunucularda malûm kapasite var ve tüm sunucularda burada olduğuna göre herşey ortadadır. Sınırsız kapasite yada çok yüksek kapasite arttırımı gibi bir uygulama olsaydı tâbi ki çok iyi olurdu. Yada Alternatif test sunucusu açılabilirdi bazı arkadaşlarımızın dediği gibi test 1, test 2, test 3 gibi. Gelinen noktaya baktığımızda durum bundan ibarettir. Bende dün akşam giremediğim için plus almak zorunda kaldım.
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Sabah 09:00'da girebilmiştim.Ama bu saatlerde sunucuya plus olmadan girmek imkansız.Hem girdiniz kritik hata aldığınızda tekrar girme şansınız olmuyor.Bir ara ikinci bir sunucu açıldı dediler ama kapandı.Plus almayı da düşündüm ama son anda vazgeçtim çünkü sadece sunucuya girmek için almış olacaktım.Ve playstorede 1500 , 2000 akçe seçenekleri yok.1 aylık plus için 1180 akçe istiyor ama ben en az 2500 almak zorunda kalıyorum.Neyse ya zaten bölgeyi göstermek için alacaktım sonra çok fazla oynamadığım için paraya yazık olur deyip vazgeçtim.Biraz girip bakabildiğim için kendimi şanslı hissediyorum.Ama çokta kasmıyorum.
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen scorper »

Serinplay yazdı: 22 Şub 2018 13:43 Sabah 09:00'da girebilmiştim.Ama bu saatlerde sunucuya plus olmadan girmek imkansız.Hem girdiniz kritik hata aldığınızda tekrar girme şansınız olmuyor.Bir ara ikinci bir sunucu açıldı dediler ama kapandı.Plus almayı da düşündüm ama son anda vazgeçtim çünkü sadece sunucuya girmek için almış olacaktım.Ve playstorede 1500 , 2000 akçe seçenekleri yok.1 aylık plus için 1180 akçe istiyor ama ben en az 2500 almak zorunda kalıyorum.Neyse ya zaten bölgeyi göstermek için alacaktım sonra çok fazla oynamadığım için paraya yazık olur deyip vazgeçtim.Biraz girip bakabildiğim için kendimi şanslı hissediyorum.Ama çokta kasmıyorum.
Bende çok kasmıyorum kardeşim ama insanlar dünden beri bi umut merak ediyorlar yani 2.ci bi server açmak çok zor olmamalı diye düşünüyorum yöneticiler için. Paramı gelcek diye bekliyorlar diye düşünmeye başladım isteseler 3 4 server koyuverirler çokmu zor yani bence bilerek yani merak ettik artık