Çift arttırıcı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: Çift arttırıcı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Madenler hep aynı süreyle çıkmıyor.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

dorukkerem1976 yazdı: 28 Kas 2017 15:06 Arkadaşlar hem loncadaki lokman artırıcı hemde şahsi artırıcı birleşiyormu ? 3 saat madende kaldığımızı var sayarsak ikiside %60 olsa 3 saat hasılat ne olur teşekkürler...
Birleşir. Hasılat'ın oynadığı sunucuya, piyasasına, doluluğuna göre değişir. Ancak günde ortalama 15-20M kazanırsın.

Ayrıca maden süreleri 15 dakikadır. İki dakika erken; iki dakika geç de çıkabilir.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Hocam özelime ulaşabilirmisin maden hakkında önemli bir kaç konu varda.
Lahza yazdı: 28 Kas 2017 18:45 Bahsettiğin durumu çok yaptım, zamanında tek karakter savaşçı oynardım ve oyundaki para getirim tamamıyla madendi, öncelikle madenlerin yenilenme süresi 15 dakika diye biliyorum ben lakin sapma olabiliyor, bazen sonra çektiğin maden daha önce çıkıyor falan süreleri değişiyor, ayrıyeten bu konuda sana net bir tutar belirtmemiz saçma olur, ortalama 3 saat demişsin, 3 saatlik tutarda mutlaka yonca çıkacaktır ama bu saat diliminde hiç ganoderma çekemediğinde olacaktır, öyle 5 10 arası ganoderma çekemezsin hiç zannetmiyorum, ayrıyeten şuanki piyasada madenler satılmıyor, satılması için düşük fiyat biçmen gerekir, adanın oyuncu kalabalıklığına ve senin şansına göre değişir tamamen ne kadar saf maden düşürebileceğin. Yani demek istediğim ilk gün bir bakmışsın 4 Gano 6 yonca falan, ikinci gün bir bakmışsın 1 Gano 2 yonca vs. Bunun net bir tutarı olamaz. Şahsi kanaatim 20m civarı tutarında saf maden çekersin. Bol şanslar dilerim.
TETRADOX