İKV Nefer Projesi Hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Re: İKV Nefer Projesi Hk.

Mesaj gönderen Furkaaaaann »

Muhteşem olmuş eline sağlık .
Kullanıcı avatarı
aydineray
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Türk Harekat Timi

Mesaj gönderen aydineray »

movie yazdı: 13 Ara 2017 17:47 Profesyonel bir siteye benziyor tebrikler.
theazula yazdı: 13 Ara 2017 17:52 Hayran kaldım tasarıma falan eğer platformu kullanan oyuncu sayısı fazlaca olursa baya iş görür elinize saglık :+1:
mahmutcaan yazdı: 13 Ara 2017 17:56 Çok iyi ellerine sağlık
turkoxHAMSTER yazdı: 13 Ara 2017 18:16 Eline sağlık. Süper bir çalışma olmuş.
Windowss yazdı: 13 Ara 2017 18:29 Tasarımı çok güzel. profesyonel bir çalışmaya benziyor eline sağlık O:-)
Ukde yazdı: 13 Ara 2017 18:29 Gerçekten harikulade bir proje olmuş emeğinize sağlık..

Bu projede bir çok insanın işini kolaylaştıracak eylemler ve eğilimler bulunmakta çalışmalarınızda başarılar dilerim..
Yafp yazdı: 13 Ara 2017 18:49 :+1: :+1: :+1: :+1: :+1:
MobilSorun78 yazdı: 13 Ara 2017 18:50 Ellerine sağlık, beklemedeyim.
Respected yazdı: 13 Ara 2017 18:52 Göz alıcı ve mükemmel bir tasarım olmuş. Umarım gereken ilgiyi görür ve hak ettiği makama ulaşır. Tebrikler..
XxxChesTeRxxX yazdı: 13 Ara 2017 19:14 Tasarım güzel olmuş eline sağlık.
Naveran yazdı: 13 Ara 2017 19:21 Gayet başarılı bir çalışma olmuş. Eline sağlık :relaxed:
SPIEGLEIN yazdı: 13 Ara 2017 19:30 Merhaba O:-)

Güzel tasarım ve güzel bir şeyler koymuşsunuz ortaya daha öncede belirtmiştim.

Pazar sistemi işleyişi sağlam gibi gözüküyor. Tekrardan tebrikler.
yun1010 yazdı: 13 Ara 2017 22:04 İkv nin web sitesinden daha çekici gözüküyor.
Lahza yazdı: 13 Ara 2017 22:36 Eline emeğine sağlık, böyle bir çalışmaya saygı duymak düşer bizlere, tebrikler.
Furkaaaaann yazdı: 13 Ara 2017 22:42 Muhteşem olmuş eline sağlık .
Beğenmenize sevindim, değerli yorumlarınız için her birinize teşekkürü borç bilirim.
NaudiR yazdı: 13 Ara 2017 18:00 Tasarım ve içerik gayet güzel eline sağlık.

Yalnız oyuncuların profil resimlerinin, satışta olan materyaller gibi yuvarlak şekil içerisinde olması biraz karmaşık gösteriyor içeriği. O kısma bir düzenleme gelirse daha iyi olur diye düşünüyorum.
Haklısınız, materyaller ile karıştırılma ihtimali var, gerekli düzenlemeyi yapacağım. Öneriniz ve yorumunuz için teşekkür ederim.
MOTUN yazdı: 13 Ara 2017 20:14 Tasarım güzel bir de site üzerinde görmek lazım. En kısa sürede bitirirsin umarım. :) Ben de bir proje üzerinde çalışıyorum ama sen hızlı davranmışsın. Bazı şeyler benzer ama seninki daha güzel olmuş. :)
Teşekkür ederim, pek vakit ayıramıyorum ama en kısa sürede yetiştirmeye çalışacağım. Projenizi görmeyi ve tanıtmayı çok isterim, başarılar dilerim.
muhammetali395 yazdı: 13 Ara 2017 22:10
Naveran yazdı: 13 Ara 2017 19:21 Gayet başarılı bir çalışma olmuş. Eline sağlık :relaxed:
Ttnet telif hakkı ihlali falan der mi ki ?
Logo ve resmi duyurularla ilgili bir ibare "hizmet kullanım sözleşmesi"nde ve sayfanın en altında yer alacak. Logo kısmına özgün bir logo gelecek tabi ki Türk Telekom orjinal logonun üzerine düzenleme yapmama izin verirse daha hoş olur. Onun haricinde malesef resmi sitede grafik çalışmalarının temiz hali olmadığından dolayı direk o grafikleri kullanamadım. Galeri sayfasında bulunan görseller ile arkaplan süslemeleri yaptım. Bunların kullanımından dolayı da bir sorun olacağını sanmıyorum. Elbette yayın öncesi yöneticiler aracılığıyla izinlerini almak isterim.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Ek olarak, proje içerisinde olmasını istediğiniz, hatalı gördüğünüz kısımlar da varsa lütfen belirtin. Oyun içerisinde sizi zor durumda bırakan kısımları elimden geldiğince bu serviste iyileştirmeye çalışıyorum.
Beyazköşk: Raun, Raunn, Raunxşifa, Bagatur

Eminönü: Raun

Projeler: IKVNefer (Durduruldu) - IKVNefer Mobil (Durduruldu)
MOTUN
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MOTUN »

aydineray yazdı: 13 Ara 2017 23:21
MOTUN yazdı: 13 Ara 2017 20:14 Tasarım güzel bir de site üzerinde görmek lazım. En kısa sürede bitirirsin umarım. :) Ben de bir proje üzerinde çalışıyorum ama sen hızlı davranmışsın. Bazı şeyler benzer ama seninki daha güzel olmuş. :)
Teşekkür ederim, pek vakit ayıramıyorum ama en kısa sürede yetiştirmeye çalışacağım. Projenizi görmeyi ve tanıtmayı çok isterim, başarılar dilerim.
Teşekkürler, bitirir bitirmez burada paylaşacağım. Önerilere gelecek olursak iki öneride bulunabilirim.
Pazar sayfasındaki ilanlara 'collapse' özelliği tanıyabilir ve notları orada gösterebilirsin.
Etkinlikler için sayfa oluşturup detay içeriğini forumdan çekebilirsin.

EK olarak;
Olumsuz olaylar ile karşılaşmamak için üyelikleri TC Kimlik Numarası ile doğrulamanı öneririm.
Resim
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen zeynel55 »

Gör bunları eyy Nerull :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Nixita
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Lonca: PersPektiF
İletişim:

Mesaj gönderen Nixita »

ellerine sağlık güzel çalışma olmuş...
Resim
Nefes almak değil nefes olmak mesele ( Nefesim olur musun? )
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Adamlik kosemizde bu gun
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Hocam öncelikle tasarımlarınız bir şaheser! Sizi tebrik ederim. Bitmesini dört gözle bekliyor olacağız.

Wiki kısmını görünce göz bebeklerim normalden iki kat büyüdü. En çok beklediğim şey bu. Naçiz fikrimi dikkate alırsanız, bu kısma çok yoğunlaşmanızı öneririm. O:-)
Resim
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen GWYNBLEIDD »

Başarılar dilerim, güzel çalışma. Wiki yazılımı ile ilgili bir şeye dikkat çekmek istiyorum. Önceden yapılmış bir wiki çalışması vardı fakat eklenen bilgiler ziyaretçiler tarafından düzenlenip suistimal edilebiliyordu. Kullanacağın yazılımı seçerken bu hususa dikkat etmeni ve çeşitli varyasyonlar denemeni öneririm. Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
Ostankino
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ittihat Ve Terakki
İletişim:

Mesaj gönderen Ostankino »

Başarılar, umarım güzel olur
Senior Software Engineer
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

muhammetali395 yazdı: 13 Ara 2017 22:10
Ttnet telif hakkı ihlali falan der mi ki ?
Logo ve resmi duyurularla ilgili bir ibare "hizmet kullanım sözleşmesi"nde ve sayfanın en altında yer alacak. Logo kısmına özgün bir logo gelecek tabi ki Türk Telekom orjinal logonun üzerine düzenleme yapmama izin verirse daha hoş olur. Onun haricinde malesef resmi sitede grafik çalışmalarının temiz hali olmadığından dolayı direk o grafikleri kullanamadım. Galeri sayfasında bulunan görseller ile arkaplan süslemeleri yaptım. Bunların kullanımından dolayı da bir sorun olacağını sanmıyorum. Elbette yayın öncesi yöneticiler aracılığıyla izinlerini almak isterim.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Ek olarak, proje içerisinde olmasını istediğiniz, hatalı gördüğünüz kısımlar da varsa lütfen belirtin. Oyun içerisinde sizi zor durumda bırakan kısımları elimden geldiğince bu serviste iyileştirmeye çalışıyorum.

Herşeye ceza veriyorlar bakmadan etmeden ondan dedim buna da ceza vs olur mu diye .
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".