İstanbul Kiyamet Vakti Soundtrack programi !!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

İstanbul Kiyamet Vakti Soundtrack programi !!

Mesaj gönderen noctiluca »

Yeniden herkese merhaba arkadaslar İKV Maden Bolgeleri programina yogun ilginize cok tesekkur ediyorum 😊 ikv ile ilgili istek programlarinizla ilgili bir forum basligi acmistim cogu kisi oyunici muziklerini(soundtrackleri) dinleyebilecegi bir programin yoklugunu dile getirmisti final sinavlarimin bitmesinin ardindan bunun uzerinde calismaya basladim ve nihayet programi bitirdim. Programda İstanbul Kiyamet Vakti nin butun muzikleri yer aliyor ve masaustunuzden ulasabiliyorsunuz 40 soundtrackin bulundugu bu programin boyutu da oldukca az, bu nokta onemli cunku hem bilgisayarinizda cok yer kaplamiyor hem bilgisayarinizin performansini etkilememis oluyor😊 Umarim programdan memnun kalirsiniz kalacaginizdan eminim😊

Programin İNDİRME LİNKİNİ ve program hakkinda AYRİNTİ icin : BILDIRENSOFT
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: İstanbul Kiyamet Vakti Soundtrack programi !!

Mesaj gönderen BayTerapi »

noctiluca yazdı: 25 Haz 2017 03:44 Yeniden herkese merhaba arkadaslar İKV Maden Bolgeleri programina yogun ilginize cok tesekkur ediyorum 😊 ikv ile ilgili istek programlarinizla ilgili bir forum basligi acmistim cogu kisi oyunici muziklerini(soundtrackleri) dinleyebilecegi bir programin yoklugunu dile getirmisti final sinavlarimin bitmesinin ardindan bunun uzerinde calismaya basladim ve nihayet programi bitirdim. Programda İstanbul Kiyamet Vakti nin butun muzikleri yer aliyor ve masaustunuzden ulasabiliyorsunuz 40 soundtrackin bulundugu bu programin boyutu da oldukca az, bu nokta onemli cunku hem bilgisayarinizda cok yer kaplamiyor hem bilgisayarinizin performansini etkilememis oluyor😊 Umarim programdan memnun kalirsiniz kalacaginizdan eminim😊

Eline sağlık hocam, böyle bir program şarttı.
kedi
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
İletişim:

BayTerapi yazdı: 25 Haz 2017 10:55
noctiluca yazdı: 25 Haz 2017 03:44 Yeniden herkese merhaba arkadaslar İKV Maden Bolgeleri programina yogun ilginize cok tesekkur ediyorum 😊 ikv ile ilgili istek programlarinizla ilgili bir forum basligi acmistim cogu kisi oyunici muziklerini(soundtrackleri) dinleyebilecegi bir programin yoklugunu dile getirmisti final sinavlarimin bitmesinin ardindan bunun uzerinde calismaya basladim ve nihayet programi bitirdim. Programda İstanbul Kiyamet Vakti nin butun muzikleri yer aliyor ve masaustunuzden ulasabiliyorsunuz 40 soundtrackin bulundugu bu programin boyutu da oldukca az, bu nokta onemli cunku hem bilgisayarinizda cok yer kaplamiyor hem bilgisayarinizin performansini etkilememis oluyor😊 Umarim programdan memnun kalirsiniz kalacaginizdan eminim😊

Eline sağlık hocam, böyle bir program şarttı.
Rica ederim iyi dinlemeler 😊
Resim

Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
İletişim:

Guncelleme haberi cikti diye programa kimse bakmiyor mu 😅
Resim

Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Konuyu uplayalım da emek boşa gitmesin :)
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
İletişim:

Cok tesekkur ederim hocam ya bahtsizlik mi sansmi desek artik :D
Resim

Nerull
Legendary Developer
İletişim:

Mesaj gönderen Nerull »

Hazırladığınız program müzikleri nereden alıyor arkadaşlar?
Kullanıcı avatarı
ASALAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: HİTAP

Mesaj gönderen ASALAK »

Nerull yazdı: 28 Haz 2017 13:29 Hazırladığınız program müzikleri nereden alıyor arkadaşlar?
aptallığıma verin :grinning: cümleyi tam anlayamadım :') :grinning: ''hazırlanan program müzikleri bizden alıyor'' mu diyorsunuz yoksa soru mu soruyorsunuz :D :') :') :')

ben size isterseniz başka müzik ithaf edeyim https://www.youtube.com/watch?v=0AqIxGorypo
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

ASALAK yazdı: 28 Haz 2017 16:25
Nerull yazdı: 28 Haz 2017 13:29 Hazırladığınız program müzikleri nereden alıyor arkadaşlar?
cümleyi tam anlayamadım :') :grinning: ''hazırlanan program müzikleri bizden alıyor'' mu diyorsunuz yoksa soru mu soruyorsunuz :D :') :') :')
Programın müzikleri internetten mi oynattığını yoksa kendi dosyalarının içinde mi barındırdığını sormuş olmalı.
Kullanıcı avatarı
ASALAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: HİTAP

Mesaj gönderen ASALAK »

Serinplay yazdı: 28 Haz 2017 16:32
ASALAK yazdı: 28 Haz 2017 16:25
cümleyi tam anlayamadım :') :grinning: ''hazırlanan program müzikleri bizden alıyor'' mu diyorsunuz yoksa soru mu soruyorsunuz :D :') :') :')
Programın müzikleri internetten mi oynattığını yoksa kendi dosyalarının içinde mi barındırdığını sormuş olmalı.

bence de :') ilk bakışta insan başka türlü algılıyor :grin: sadece küçük bir espri yaptım ortam şenlensin :grin: