KP

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Re: KP

Mesaj gönderen 0LIVERA »

ARZLODOS yazdı:Kendinde 980kp var + karşındakinde 253 kp var = kaç kp gelir ?

aldıgın kişinin leveli esit veya buyukse.

pluslusan 23-26 kp2 varsa 46*52
plususzsan 7 kp gelir

15 kp düşer tam karizma üstünden

1 level 15
2 level 30
3 level 45
4 level 60
5 level 75
6 level 90

7 levelde 3 cün biri

Zekana Hayranım Lvl Vermedi. Buda 49 Lvl Karakterlerle Yada Aynı Lvl'de Karakterle Kp Kastığı Anlamına Gelir Çocuk
Sen COK Zekisin Çok.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

SweetJustice yazdı:Tam kp almak istiyorsan kendi kp nin 1400 lü bişiler olması gerekiyor
+1500 kp olduğu zaman tam kp gelir.

1500klan parası yoksa eksikli gelir.
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ARZLODOS »

0LIVERA yazdı:
Zekana Hayranım Lvl Vermedi. Buda 49 Lvl Karakterlerle Yada Aynı Lvl'de Karakterle Kp Kastığı Anlamına Gelir Çocuk
Sen COK Zekisin Çok.
Ben seni anlamamak sen var yol git otur çay iç demlen.

49 levelden aşagı dogru sıralma yapmıştın ben
48 level
47 level
46 level
45 level 44 level
43 de seyinkini görür
42 de sen bir hiçsin
Çocuk velet ayıp oluyor ama ha İkvden emekli oalcam neydese. Kpde sdkmi yarıştıracan benle.
Ve ayrıca 980 kpli birinin 252 kpden aldıgı rakamlardın tam puan karizma hesapları değil.
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 0LIVERA »

ARZLODOS yazdı:
0LIVERA yazdı:
Sen COK Zekisin Çok.

48 level
47 level
46 level
45 level 44 level
43 de seyinkini görür
42 de sen bir hiçsin
Çocuk velet ayıp oluyor ama ha İkvden emekli oalcam neydese. Kpde sdkmi yarıştıracan benle.
Ve ayrıca 980 kpli birinin 252 kpden aldıgı rakamlardın tam puan karizma hesapları değil.
Bak cocuk bu oyunda 3 savascı 1 sıfacı marasel yaptım 2 de 3 yıldız. Yesıl ve mor buyu
Ha burası atıp tutanların yerı savascımıda sıfacı ve buyuculerımıde sancak ve tılsımda gırer gosterırım tamam mı herseyı bılen tek sen degılsın.
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi

0LIVERA yazdı:
ARZLODOS yazdı:
0LIVERA yazdı:
Sen COK Zekisin Çok.

48 level
47 level
46 level
45 level 44 level
43 de seyinkini görür
42 de sen bir hiçsin
Bak cocuk bu oyunda 3 savascı 1 sıfacı marasel yaptım 2 de 3 yıldız. Yesıl ve mor buyu
Ha burası atıp tutanların yerı savascımıda sıfacı ve buyuculerımıde sancak ve tılsımda gırer gosterırım tamam mı herseyı bılen tek sen degılsın.
Kardeş iyi hoş tamam anladık 3 maresel yapmısın tebrik ederim. ama cocuk felan deme da sonra aslını öğrenirsin üzülürsün.Bir arkad aş adım adım level evel kp miktarlaırnı yazmıştın.
Sancak ve tılsıma girmene gerek yok. Maresal kılıç her neyse kaç milyon kpde oluyorsa oluyorda Kılıçlarımı yarıştıracagız.
Maalesef benim kılıç carım yok. Elvelden bir 35-45 tane var diye hatırlıyorum. -Adlarını unuttum.
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 0LIVERA »

ARZLODOS yazdı:
0LIVERA yazdı:
ARZLODOS yazdı:
0LIVERA yazdı:
Sen COK Zekisin Çok.

48 level
47 level
46 level
45 level 44 level
43 de seyinkini görür
42 de sen bir hiçsin
Kardeş iyi hoş tamam anladık 3 maresel yapmısın tebrik ederim. ama cocuk felan deme da sonra aslını öğrenirsin üzülürsün.Bir arkad aş adım adım level evel kp miktarlaırnı yazmıştın.
Sancak ve tılsıma girmene gerek yok. Maresal kılıç her neyse kaç milyon kpde oluyorsa oluyorda Kılıçlarımı yarıştıracagız.
Maalesef benim kılıç carım yok. Elvelden bir 35-45 tane var diye hatırlıyorum. -Adlarını unuttum.

O Zaman Bana Karşı Saygılı Olmayı Öğren Bu Güne Kadar Ben Size Karşı Ters Bir Yazı Yazmadım Bi Konu Önce Ne Yazdığını Hatırlıyorsun.
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi

Tamam konu sahibine gelirken

önce oyunu öğren sonra konu aç dalgamı geçiyon 26 levelim 330 kp var 33 kp geliyor kp oranlarını bilmeden ne diye kp işlerine giriyon da bak burda birbirmizi yedik.

1521 tam puan kp alman içindir esit level yada büyük levelin tam karizması varsa 100 alırsın.
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
IIxBURHANxII
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Kutsalyol

Mesaj gönderen IIxBURHANxII »

ARZLODOS yazdı:Tamam konu sahibine gelirken

önce oyunu öğren sonra konu aç dalgamı geçiyon 26 levelim 330 kp var 33 kp geliyor kp oranlarını bilmeden ne diye kp işlerine giriyon da bak burda birbirmizi yedik.

1521 tam puan kp alman içindir esit level yada büyük levelin tam karizması varsa 100 alırsın.
Adam sizlerden yardım istemiş. Ne diyorsun adamada oyunu öğren diye? Adammı dedi birbirinizi yiyin diye madem yardımcı olmayacaksın laf kalabalığı yapma.
[IIxBURHANxII]
[Danılyenn]
[Burhanşifa]

2 Ters 1 Düz
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi

IIxBURHANxII yazdı:
ARZLODOS yazdı:Tamam konu sahibine gelirken

Adam sizlerden yardım istemiş. Ne diyorsun adamada oyunu öğren diye? Adammı dedi birbirinizi yiyin diye madem yardımcı olmayacaksın laf kalabalığı yapma.
Biz adama yardım için degil serruh bir soru sormuş onu cevaplandırdık sanki konu sahibinin çok umrumdadında simdi 100 kp alıyor 10 defa daha kp alsadın buraya konu açma gereği duymayacaktın onu demek istedik.

2 düz bir ters te ben başladım örgüye.
Bazı içerkler silindiği için neden buralara geldiğini anlamamış olablirsin sorun yok no problem diger konulara bakalaım.
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Klan: Lodos
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen wonka »

0LIVERA yazdı: Bak cocuk bu oyunda 3 savascı 1 sıfacı marasel yaptım 2 de 3 yıldız. Yesıl ve mor buyu
Tartıştığın adam binlerce mareşal yaptı teşkilat sunucusuna onu ne yapıcaz :lol:
WONKA
WANCHOPE
GINSENG
Kilitli