İZ BIRAKAN EÖ OYUNCULARI

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
mmtozgr
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

İZ BIRAKAN EÖ OYUNCULARI

Mesaj gönderen mmtozgr »

Bu başlıkta eski günlerdeki oyun tarzlarıyla davranışlarıyla fark yaratan efsane eö oyuncularını anımsayalım istedim.Herkes aklında kadlığınca 1 kişiyi ve kısaca hikayesini yazsın biraz nostalji iyi gelecektir.
Krakter adı:justxplay
Eminönünün en sıradışı savaşçısıydı balıkçı ve uçak wslerinde kimsenin ws atmak istemediği biriydi sebebi üstü betadan kalma etinpalpa maginot olması ve defansif dövüşü 15 olan gördüğüm tek kişiydi çok ıskalardı ama karşısındaki çok daha fazla ıskalardı ilk kanatmayı karşıdan bekler kudreti tükenirse kanatma atmaz böylece üstünde dikkat asla bırakmazdı sunucunun değişik oyuncularındandı 49 leveller gelince yanlıs hatırlamıyorsam 42 levele kadar kasıp oyunu bırakmıştı.
Kendine neden oyunu neden bırakacağını sorduğumda sıkıldım eski arkadaşlar bırakıyor diye bırakıyorum demişti sanırım oyunu bırakmasının nedenleri arasında yeni gelen ağır ve sert vuruşun tüm sistemini çökertmeside vardı.
crazybuyu
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: İZ BIRAKAN EÖ OYUNCULARI

Mesaj gönderen crazybuyu »

Ah be güzel kardeşim ah madem böyle bi liste yaptın sana ozaman söyleyim bak :

Şifacı: EşrefPaşaHOSPİTAL adlı bi arkadaşımız vardı ikv tarihinin gelmiş geçmiş en iyi şifacısıdır kendisi bilen bilir kendisinin sobeenin adamı olduğuda söyleniyordu ama ne kadar doğru bılemıyorum Eşref okadar güçlüydüki bilmeyenler için anlatayım karşısında durabilecek tek bir şifacı bile yoktu eminönünde konfeçyüs falan abi dedikleriniz eşrefle kıyaslanamazdı bile eskiden eşref 6 savaşçının arasına dalıp ben lodosken istediği adamı kesip çıkardı oradan elindede bir epesi vardı ozamanlar çok iyi hatırlıyorum Avcılarşifayı hiç sevmezdi 6 savaşçının büyücülerin arasından ben denk gelmiştim gelip Avcılarşifayı kesmişti orada :) o gün bu gündür herkes söylerdi eşref diye ama bu kadar iyi olcağını tahmin etmezdim gerçekten :)
Savaşçı: XaQuaLandX vardı refik kardeşim kendisi balıkçıya nam saldı adeta :D adam her gün sabahtan akşama kadar vs atıyordu eminönünün en güçlü savaşçısıydı bence kimse kesemezdi onu gerçekten iyi savaşçıydı
Büyücü: Büyücü olarak aklımda eskilerden kalan fazla yok ama şimdikilerden bir tercih yapacak olursak zVzForce derim
xSeRGeYx - Ayazwow - Crazybüyü
Suskunluğum asaletimdendir.Lakin her söze söylenecek bir cevabım var.Önce lafa bakarım lafmı diye ; Sonra söyleyene bakarım adammı diye
Kullanıcı avatarı
KRaLeX
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen KRaLeX »

Bu Kadar Mı saydınız :D

EşrefpaşaHospital yani Alicanın çarı 39 levellerin ortalarına doğru çalınmıştı onun yerine konfücyüs yani Alper Abi en güçlü şifacıdır diyorum.Gerek kişiliği gerek playerliğiyle kalite adam :D

Büyücülerin en güçlüsü kızılyangın idi.Şimdi büyücü geçinenlerin çoğu onu tanımaz yada onun zamanında daha çıraklık derecesindeydi.Dün gibi hatırlarım arzların önde gelen büyücüsü edda ya tek atmışlığı vardır.

Savaşçıların en güçlüsü Skulking idi.Geçmişi parlak olmasa bile geriden gelip PvP kazanan tek onu gördüm :mrgreen: ve bu sistem hep işledi.İster sToPnOn olsun İster Batboybattle(Sirkots) olsun, İster SavaşSANATI olsun İster ogezen olsun hepsi bu arkadaşın önünde eğilirlerdi.Sonradan oda ban yedi zaten.

Resim
Resim
Resim
İstanbul Kıyamet Vakti Çözümleme Ekibi
Kullanıcı avatarı
Forumkral
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Forumkral »

KRaLeX yazdı:

EşrefpaşaHospital yani Alicanın çarı 39 levellerin ortalarına doğru çalınmıştı onun yerine konfücyüs yani Alper Abi en güçlü şifacıdır diyorum.Gerek kişiliği gerek playerliğiyle kalite adam :D

Büyücülerin en güçlüsü kızılyangın idi.Şimdi büyücü geçinenlerin çoğu onu tanımaz yada onun zamanında daha çıraklık derecesindeydi.Dün gibi hatırlarım arzların önde gelen büyücüsü edda ya tek atmışlığı vardır.

Savaşçıların en güçlüsü Skulking idi.Geçmişi parlak olmasa bile geriden gelip PvP kazanan tek onu gördüm :mrgreen: ve bu sistem hep işledi.İster sToPnOn olsun İster Batboybattle(Sirkots) olsun, İster SavaşSANATI olsun İster ogezen olsun hepsi bu arkadaşın önünde eğilirlerdi.Sonradan oda ban yedi zaten.

Eski sunucumda hatırladığım kadarıyla konfüçyüsü ws de yenen yoktu 39 zamanın eşrefpaşahospital i övmüş yukardaki arkadaş eşrefpaşa konfüçyüs ü hiç yenemedi
Kızılyangın en son meranda görmüştüm şimdi oynuyormu bilmiyorum
Sabırlı insanın öfkesinden kork
Bacon
Kullanıcı avatarı
Wizardx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Wizardx »

Ben bu oyunu bıraka bıraka uzun süredir oynuyorum ve e.ö sunucu benim idolüm BaTTaLxGaZi
vorssanter
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen vorssanter »

[quote="KRaLeX"]

EŞREFPAŞALININ MYNETTEN TORPİLLİ OLDUĞUNU BİLMEYEN YOK CİNS CİNS CEKETLERİ VARDI GİYERDİ KARNI GÖRÜNMEZDİ.EN İYİ ŞİFACI KONFÜÇYÜSTÜ BENCE.
Kullanıcı avatarı
Afrodisyak
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Karargah

Mesaj gönderen Afrodisyak »

Büyücü olarak Stigmata diyebilirim.
xAFRODİZYAKx - IIAfrodizYaKII - IxAfrodizYaKxI
Kullanıcı avatarı
Dangerousss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Hayat Bana Güzel

Mesaj gönderen Dangerousss »

:ugeek: Eminönü'nü terk etmiş bir oyuncu olarak unutamayacağım isimler. , Serserin ,Iceberg , altınkalp , ALIA , XXEFSANEXX , XxXxXUrTrXxXxX , GOLGEII(Kavga etmiş ve anlaşamamış olsak da büyüğüm.),GANDALF, öldürür, Aygncnlxbüyü (Zibidi) :lol: ,(Ceylan ablamı nasıl unutabilirim ki ) Yavruceylanım , Çokxünlüxbirisi(JİGY) , Kızılyangın , Gerilla , konfüçyüs , Afrodizyak (Sinan kardeşim) , s"TOP"kınq :D , YaKuZA-ZüNTiKaM (Ömer abi) ve son olarak kendimin Eminönunden geldiğini asla ve asla unutmayacağım [DANGEROUS] :ugeek:

:ugeek: İsmini saymadığım üzerimde hakkı geçen her kım var ise kusurumuza bakmasn insan hafızası her şeyi hatırlayamıyor.Kavga edip kalp kırdığım bir çok arkadaş mevcuttur muhakkak lakin hata tek taraflı değildir hatamız varsa affola benden yana herşey helal olsun İyisi ile kötüsü ile Eminönü bir tane değerini bilin lütfen ;)
Resim
-Arz !
Resim
-Keseriz anam :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Afrodisyak
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Karargah

Mesaj gönderen Afrodisyak »

Dangerousss yazdı: :ugeek: Eminönü'nü terk etmiş bir oyuncu olarak unutamayacağım isimler. , Serserin ,Iceberg , altınkalp , ALIA , XXEFSANEXX , XxXxXUrTrXxXxX , GOLGEII(Kavga etmiş ve anlaşamamış olsak da büyüğüm.),GANDALF, öldürür, Aygncnlxbüyü (Zibidi) :lol: ,(Ceylan ablamı nasıl unutabilirim ki ) Yavruceylanım , Çokxünlüxbirisi(JİGY) , Kızılyangın , Gerilla , konfüçyüs , Afrodizyak (Sinan kardeşim) , s"TOP"kınq :D , YaKuZA-ZüNTiKaM (Ömer abi) ve son olarak kendimin Eminönunden geldiğini asla ve asla unutmayacağım [DANGEROUS] :ugeek:

:ugeek: İsmini saymadığım üzerimde hakkı geçen her kım var ise kusurumuza bakmasn insan hafızası her şeyi hatırlayamıyor.Kavga edip kalp kırdığım bir çok arkadaş mevcuttur muhakkak lakin hata tek taraflı değildir hatamız varsa affola benden yana herşey helal olsun İyisi ile kötüsü ile Eminönü bir tane değerini bilin lütfen ;)
Teşekkür ederim =) .Bu sunucunun eskilerindensin.Keşke sunucu değiştirmeseydin.İki klanda da yeni oyuncular çoğunlukta.
xAFRODİZYAKx - IIAfrodizYaKII - IxAfrodizYaKxI
Kullanıcı avatarı
Dangerousss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Hayat Bana Güzel

Mesaj gönderen Dangerousss »

Afrodisyak yazdı:
Dangerousss yazdı: :ugeek: Eminönü'nü terk etmiş bir oyuncu olarak unutamayacağım isimler. , Serserin ,Iceberg , altınkalp , ALIA , XXEFSANEXX , XxXxXUrTrXxXxX , GOLGEII(Kavga etmiş ve anlaşamamış olsak da büyüğüm.),GANDALF, öldürür, Aygncnlxbüyü (Zibidi) :lol: ,(Ceylan ablamı nasıl unutabilirim ki ) Yavruceylanım , Çokxünlüxbirisi(JİGY) , Kızılyangın , Gerilla , konfüçyüs , Afrodizyak (Sinan kardeşim) , s"TOP"kınq :D , YaKuZA-ZüNTiKaM (Ömer abi) ve son olarak kendimin Eminönunden geldiğini asla ve asla unutmayacağım [DANGEROUS] :ugeek:

Teşekkür ederim =) .Bu sunucunun eskilerindensin.Keşke sunucu değiştirmeseydin.İki klanda da yeni oyuncular çoğunlukta.
Eyw sinan sağolasın oyun eskisi gibi sarmıyor herkesin şikayetçi olduğu konulardan biriside bu Tılsım sunucusunda yakın çevremden eş dost kardeşim var Biraz değişiklik her iki taraf içinde iyi oluyor :D
Resim
-Arz !
Resim
-Keseriz anam :D
Resim