Eminönü Sunucusu İlk Full Bıçak Sırtı Set..

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Re: Eminönü Sunucusu İlk Full Bıçak Sırtı Set..

Mesaj gönderen SeRRuh »

XCEZAX yazdı: 10 Mar 2018 17:32 Oyunda ki tek vasfı,vizyonu boss kaçırmak,iftiralaf atmak,yalanlar konuşmak olan birisi tecrübeden bahsetmesin.Önce bir öz eleştiri yapmak lazım bu kadar insan neden bizi sevmiyor diye.Diğer başlıklarınıza eski sunucularınızdan oyuncuların neler yazdıklarını okudum.Bizimle baş etmek için biraz daha oyuncu alın loncalarınıza.

Ben asla böyle bir durumu tutup kimsenin yüzüne vurmazdım fakat oyun hırsınız,bu sunucuda varlık koyma hırsınız sizlerin insani duygularınızı o kadar köreltmiş ki bana bile bunu yaptırdınız.
Bu güzelim konunun kişisel tartışmaya dönmesini istemiyorum,bundan sonra herkes ne ekerse onu biçer.

Saygılar..
Boss kaçırmak için deli gibi naralar atan, sadece bizim değil kendi klanından lodosların dahi bossunu kaçıran ceza, maval okuyor. Geldiğim sunucuda da senin gibi yalan yanlış konuşan insan çoktu şimdi sen de onlardan birisin. Rekabet ortamı nedir bilmezsin. İki farklı klan tabii ki boss kesimlerinde bir birine engel olabilir hatta aynı klandaki farklı loncalar da rekabet için bu tür kesimlerde engel olabilir. Yıllarca lodos sayısı arz sayısından hep 5 kat fazla savaştık biz isyan etmedik neden sayılar eşit değil diye siz de hiç sorgulamadınız neden çoğunluk tarafta olduğunuzu bu nedenle şimdi 10 kişiyle 100 kişiyi nasıl meşgul ediyorsak yeri geldiğinde rüzgar terse esecektir :) Sizin gibi pasif oyuncular savaş nedir bilmediği için bu hazımsızlıklarınızı normal karşılıyoruz. Zaman geçtikçe öğreteceğiz. Ya seve seve ya da seve seve öğreneceksiniz savaşmayı >:)

Loncaya alım yaptığımızı duyunca neden bu kadar şaşırdınız neden bu kadar konu büyüdü anlamıyorum desem gerçekten yalan olur. Gayet iyi anlıyorum sebebini keza 10 kişiyle siz lodosları 100 kişi olana kadar bastırıyoruz. Sayıca bizden 10 kat fazla olana kadar elinizden bir şey gelmiyor. Eee haliyle 10 kişi bunları yapıyorsa sizlere üye alımlarını açmış bir ütopia 50 kişiyle neler yapmaz değil mi? Ürküyorsunuz, titreyeceksiniz!

Sevgiler :*
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Re: Eminönü Sunucusu İlk Full Bıçak Sırtı Set..

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Merhabalar;

Konu tartışmaya dönüştüğü için kilitlenmiştir. Tartışma taraftarlarının tutumunu sürdürmesi halinde forum kuralları gereğince hesaplarına cezai işlem uygulanacaktır. İlaveten daha önce de Kadim Hidra gibi zor kesilen Şef Yaratıkların kesimlerinde kesime bilerek engel olan oyunculara nasıl müdahale ediyorsak, sizlerin de bildirmesi üzerine oyuncularımıza elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz SeRRuh, bilginize.

İyi forumlar.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli