En iyi Vs atanlar...[Anket]

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
abuzeddin
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Academy Of War

Re: En iyi Vs atanlar...[Anket]

Mesaj gönderen abuzeddin »

ozaerdenn yazdı:
13022534910 yazdı:Blöf falan ettıgım yok sen rahat ol benı kımse devıremes blokem acılsın beklıorum 1 mlyarına ;) ;)
1 milyarın var mı?
2 milyardan fazla parası vardır. milleti benim üstümden dolandırdı. Yoksa nerde bulucak o kadar parayı muhattap olmayın şunla.
Yine yeniden KROSPOWER Yine yeniden.
infernall1
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen infernall1 »

korkusuz1234 yazdı:
xSagopaKajmerx yazdı:
abuzeddin yazdı: Şuan çarımdaki itemler çalındı ve blok yemiştir. Eğer blok açılırsa solucan itemlerim bile olmadan atabiliriz ws ;)
İksir konusuna gelince ise o zamanki attığımız wslerdeki hasarların normalin üstündeydi ve arkadaşlarımda ekliydin seni kestiğimde lodos kaleden gelirken mısır çarsı yazıyordu bir müddet peki mısır çarşısında ne yapıyordun? Mısır çarşısına girip çıkmanı İNFERNAL adlı karakterde görüp bölgeye yazmıştı ve tartışmıştık bölgeden.o zaman buna ne diceksin bakalım? ;)

adam sana seni kestim demiyor kesip keslerek tad alınır diyor sen yok iksir yok şu bu diyorsun biraz oyunun tadına bakın kardeşim bu kadar kaptırmayın kendızını
İNFERNAL ne zaman izlesem vs leri kesiliyorsun aga :mrgreen:

Şifada Elxfatihaa iyiydi savaşçılarlada güzel vs atıyodu,

savaşçı:SAVAŞsanatı , büyücü:büyüfix , şifacı:Elxfatiha

Bak koca sunucuda benı kesen 7 kisiden fazla bul 7 bile yoktur belkı bulabilirsen cek fotonu koy foruma sana 100 m bukadar kisi icinde diyorum. Yazdın sifacı Elxfatiha sifacılarla atıyor diger kisilere digecem bise yok tanıyorum.Ben işe savascılarla atan en iyi sifacılardan biriyim savascılarla ws atan sunucuda cok azdır.
Kullanıcı avatarı
Gezimehmet34
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Gezimehmet34 »

ws işi arada tecrübe arada şanş oluyo en iyi ws atan die bişey ondan dolayı olmaz :)
BAYRAMPAŞALIM
BAYRAMPAŞALIMII
BAYRAMPAŞALIMaşk
bayrampaşalmBANK
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Konuyu Kişisel tartışmaya çevirmeyelim Lütfen! varsa konu hakkında fikirleriniz ankete katılarak yazabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Neowin
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Neowin »

13022534910 yazdı:onu bunu bilmem daha yeniyim burda ama en iyi büyücü GüNüNDoĞuŞu'Dur Şifacıda İse Fıkrım yok. Savascıd Ise Snucunuca Yenı Geldıgımde Daha Durdurmalı vS yı bıle bılmeden bılmezken ılk vs de NeoWiN Sunucudakı Ilk En Yuksek Maksa Sayıb Arkadasınızı 5.2 Lık Bır Sonucla Yendım Sonra Ben Iyıyım Dıyen TeQSiLaH aRKADASINIZI Ise 5 .1 Lık Bır Sonucla Yendım Ardından Benı az zorlayan yorgunDEMOKRAT :D ama karsımda herkes hva cıva ben en ıyıyım dıen savascıyı beklerım Savascımda Iddıalıyım karsıma cıkanı dograr gecerım affetmem :D

ömer uzun zamandır oyna gırmıyordum foruma felanda hatta oynu bıraktım bıle dene bılır sen teşkilattan gelmıstın yanlıs hatırlamıyorsam ve deparlı ws teklif etmiştinki bizim burda hiç oyle ws atmadgmızdan 0-2 one gecmıstın ve bolgeden ahkam kesmeye baslamıstın bende sabret menzıl dısı hatası oluyor demıstım cok guzel depar hatasnı kulanıyordun fakat 5-2 bana yenılmekten kurtulamadın ve 20 m paranı almıstım hatta baya bı gec getırmıstın oyundan dustum ayagına yatarak suan yurttan baglanıyorum unıverste okudugum ıcın ama dersenkı ben senı yendım eve donunce ws fotolarını atarım ;) oyunda yenılıp forumda yendım demekle olmuyor soyleyım
NeoWIN
Kullanıcı avatarı
Mancybugra
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Mancybugra »

Bu konu onlarca kereyi geçdi yüz küsür defa açıldı sanırım. Hep dediğim gibi En iyi Vs atan oyuncular sürekli değişir çünkü oyun sürekli değişim içerisinde. Ama kimler geldi kimler geçdi. Eski handan Balıkçı uçak derken bir değişim geldi meteorda yapmaya başladık sonra sivri geldi sürekli değişti. En iyi değiL En sağlam oyunculardan birkaçını yazmak istiyorum aklımda kalanlardan..Aklıma çok kişi geliyorda isimleri aklıma gelmiyor:D kusura bakmasınlar kalanlar...
Kinqdom
Mavibere
Shahmat
Aeor
Xfenerlixmet
Evranuzbey
lalalalala
savaşSANATI
Darkclout

Mancy
Bir gün geri dönmek umuduyla...
infernooo
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen infernooo »

:) komik... sadece klawye erkekliği bu sanırım lafta kalanlar diye adlandırmak gerekiyor sizi:) Ben İnferno ve ben günlerce gerek Lodos olsun gerekse arz olsun parasına yada zevk içi bir çok kez ws atan dedim ama bakıyorumda baya ws ci varmıs ve ben görmemişim bunları yada kafalarını yerden kaldıramadılar ne dersiniz...Savaşsanatı okudum bir cok kez ben kaç kere kestiğimi unuttum onu :) sayamadım daha doğrusu. Ben kralım diyen herkesle attım ama her defasında bir bahane buldular 39 lwl den beri ws atarım ve en iyisiyim demiyorum ama sadece iddialıyım ws konusunda. Eğer varsa gerçektn en iyi olmadığını düşünen aksine iddialı olduğunu düşünen mütevazi arkadaşlarım beklerim başımın üstünde yerleri var. Beni eminönünde genelde tanırlar özellikle lodos arkadaşlarım, varsa ws de ben İnfernoyu şu kadar skorla kestim yendim geldi gönderdim diyen buyurusun yazsın. Ama çıkacağını da sanmıyorum . Şimdi madem konuya yorum yazdık en iyiler demiyelim ama en iddialılardan bir kaç kişi yazayım aklıma gelen.

Savaşçı: İnferno,Afrodizyazk,Yorgundemokrat
Büyücü: XOKEANOSX,HOPDEDİKS,HARPOCRATES
Şifacı: KAsvet,Konfüçyus
Kullanıcı avatarı
Afrodisyak
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Karargah

Mesaj gönderen Afrodisyak »

infernooo yazdı::) komik... sadece klawye erkekliği bu sanırım lafta kalanlar diye adlandırmak gerekiyor sizi:) Ben İnferno ve ben günlerce gerek Lodos olsun gerekse arz olsun parasına yada zevk içi bir çok kez ws atan dedim ama bakıyorumda baya ws ci varmıs ve ben görmemişim bunları yada kafalarını yerden kaldıramadılar ne dersiniz...Savaşsanatı okudum bir cok kez ben kaç kere kestiğimi unuttum onu :) sayamadım daha doğrusu. Ben kralım diyen herkesle attım ama her defasında bir bahane buldular 39 lwl den beri ws atarım ve en iyisiyim demiyorum ama sadece iddialıyım ws konusunda. Eğer varsa gerçektn en iyi olmadığını düşünen aksine iddialı olduğunu düşünen mütevazi arkadaşlarım beklerim başımın üstünde yerleri var. Beni eminönünde genelde tanırlar özellikle lodos arkadaşlarım, varsa ws de ben İnfernoyu şu kadar skorla kestim yendim geldi gönderdim diyen buyurusun yazsın. Ama çıkacağını da sanmıyorum . Şimdi madem konuya yorum yazdık en iyiler demiyelim ama en iddialılardan bir kaç kişi yazayım aklıma gelen.

Savaşçı: İnferno,Afrodizyazk,Yorgundemokrat
Büyücü: XOKEANOSX,HOPDEDİKS,HARPOCRATES
Şifacı: KAsvet,Konfüçyus
Dostum setin tam değilken bile favorimdin biliyorsun :)
xAFRODİZYAKx - IIAfrodizYaKII - IxAfrodizYaKxI
infernooo
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen infernooo »

Eyw sinan :) bu yazılanlar oyunda yok sadece okurken biraz o zoruma gitti yazma gereği duydum konuşanların hiç biri oyunda gözükmüyor ve her ws yazdığımda kimse olmuyor :) Oyunda tüm savaşçıları yenmişimdir :D sinan'ıda yendim fakat biraz muamma :D genede her defasında yenemediğim tek savaşçıdır. Geri kalanı teferruat :)
Kullanıcı avatarı
FaTiHFaTSaLi
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen FaTiHFaTSaLi »

SeRRuh yazdı:
devrimingunu yazdı:
SeRRuh yazdı:
devrimingunu yazdı:Böyle saçma sapan konuları açmaktaki amacı anlayamıyorum:D saçma bir konu klasik saçma oyun genelinde ws turnuvası olmadığı sürece mantığı yok bu konuların
Konu belki sana göre saçma olabilir fakat forumda onlarca saçma konu var her saçma konuya bu şekilde yorum yapıyormusun yoksa bu yorum,konu sahibinin benim olmam ile alakalı mı ? Oyun genelinde Vs turnuvasına ne gerek var insanlar iyi gördüklerini bu konuda paylaşabilir ve bir rekabet ortamı yaratmış olurlar aynı zamanda sosyal bir paylaşımda bulunmuş olurlar bence o kadar da saçma degil...
xSagopaKajmerx yazdı:
devrimingunu yazdı:Böyle saçma sapan konuları açmaktaki amacı anlayamıyorum:D saçma bir konu klasik saçma oyun genelinde ws turnuvası olmadığı sürece mantığı yok bu konuların
katılıyorum arkadaşa.herkez kendı arkadaşını yazacaktır tabii ki böyle konuya gerek yok yani
Madem böyle bir konuya gerek yok sizden ricam gerek olan konuyu açmanız. Merakla bekliyorum !!
Saçma sapan olan her konuya saçma sapan derim.Ayrıca konunun sahibinin sen olmanla ne alakası var anlayamadım biz senle bir şeyleri paylaştık(çemberlitaşa bereber girmek gibi). Bu yorumu yazman bana karşı ayıp oldu.Senin bu yorumu yazarken kafandan geçenleri bilmek isterim ne yaptımda böyle bir saçmalık kafanda oluştu.İnsanlar düşüncelerini her yerde yazar çizer benden önceki yorumlardan birisinede "bunu söylemek senin haddine değil." yazmıştın .Benim hakkımda böyle düşünceler geçiyorsa sana karşı bir kinim varsa ilk önce bunun sebebini yazarsan sevinirim.Ona göre yazdığın şeyleri bir daha okuman gerekebilir, ya da ben yapmadığım bana yakışmayan hareketleri yapmam gerekecekki yazdıklarını hak edebileyim.
Gerek olan konuyu her zaman dile getirdim konularda açtım bunun içinde Eminönü sunucusunda eski konulara bakman lazım.Sanırım eminönü genel sohbet bölümünü fazla iyi takip edemiyorsun.
Seninde söyledigin gibi " insanlar düşüncelerini her yerde yazar çizer " fakat "Bu yorumu yazman bana karşı ayıp oldu." diyerek çelişiyorsun benim amacım bir şeyleri paylaşmaktır asla birilerini kırmak veya tartışma çıkarmak degil Çemberlitaş'a girdigimiz sürede beni azda olsa tanıma imkanı buldun eğer beni bu şekilde tanımışsan inan beni üzersin.
"bunu söylemek senin haddine değil" demedim sadece üstüne düşmeyecegini söyledim benden istedigin şeyi bende senden rica ediyorum lütfen tekrar gözden geçir.
Rebornthebest yazdı:
SeRRuh yazdı:En iyi diye birşeyin olmadıgını söylemek sana düşmez lakin aksini düşünen 3 5 kişi var seninde gördügün gibi diger sunucularda oldugu gibi bu sunucuda da Rekabet olması gerekiyor
Böyle konular açarak milletten seni yazmasınımı bekliyorsun gerçekten gülünç :lol:
Öyle bir amacım olsa açıkca belirtirdim eğer belirttiklerimden böyle bir amaç çıkarıyorsan beyin işlevinde bir arıza söz konusu olabilir birilerini tanımadan yanlış yorumlar yapmamayı bilmen gerekiyor
Saçma konu açarak en iyi belirlenicekse direk seni yazalım konu kapanır belki :P
FaTıHFaTSaLı - xLORDMASTx - Lordmastxx - IIIHELLSINGIII

Resim