En iyi Vs atanlar...[Anket]

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
xSagopaKajmerx
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: En iyi Vs atanlar...[Anket]

Mesaj gönderen xSagopaKajmerx »

abuzeddin yazdı: Şuan çarımdaki itemler çalındı ve blok yemiştir. Eğer blok açılırsa solucan itemlerim bile olmadan atabiliriz ws ;)
İksir konusuna gelince ise o zamanki attığımız wslerdeki hasarların normalin üstündeydi ve arkadaşlarımda ekliydin seni kestiğimde lodos kaleden gelirken mısır çarsı yazıyordu bir müddet peki mısır çarşısında ne yapıyordun? Mısır çarşısına girip çıkmanı İNFERNAL adlı karakterde görüp bölgeye yazmıştı ve tartışmıştık bölgeden.o zaman buna ne diceksin bakalım? ;)

adam sana seni kestim demiyor kesip keslerek tad alınır diyor sen yok iksir yok şu bu diyorsun biraz oyunun tadına bakın kardeşim bu kadar kaptırmayın kendızını
korkusuz1234
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen korkusuz1234 »

xSagopaKajmerx yazdı:
abuzeddin yazdı: Şuan çarımdaki itemler çalındı ve blok yemiştir. Eğer blok açılırsa solucan itemlerim bile olmadan atabiliriz ws ;)
İksir konusuna gelince ise o zamanki attığımız wslerdeki hasarların normalin üstündeydi ve arkadaşlarımda ekliydin seni kestiğimde lodos kaleden gelirken mısır çarsı yazıyordu bir müddet peki mısır çarşısında ne yapıyordun? Mısır çarşısına girip çıkmanı İNFERNAL adlı karakterde görüp bölgeye yazmıştı ve tartışmıştık bölgeden.o zaman buna ne diceksin bakalım? ;)

adam sana seni kestim demiyor kesip keslerek tad alınır diyor sen yok iksir yok şu bu diyorsun biraz oyunun tadına bakın kardeşim bu kadar kaptırmayın kendızını
İNFERNAL ne zaman izlesem vs leri kesiliyorsun aga :mrgreen:

Şifada Elxfatihaa iyiydi savaşçılarlada güzel vs atıyodu,

savaşçı:SAVAŞsanatı , büyücü:büyüfix , şifacı:Elxfatiha
NEYMAR // NEYMARxBÜYÜ //
infernall1
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen infernall1 »

korkusuz1234 yazdı:
xSagopaKajmerx yazdı:

İNFERNAL ne zaman izlesem vs leri kesiliyorsun aga :mrgreen:

Şifada Elxfatihaa iyiydi savaşçılarlada güzel vs atıyodu,

savaşçı:SAVAŞsanatı , büyücü:büyüfix , şifacı:Elxfatiha

Dostum benı kesen cok savascı yok sen öle dıyosan kıme kesılmısım isim söle Hep demişin ben kıme kesılıp kesılmıcemi iyi bilirim sen rahat ol benı tanıyan arkadaslarım biliyor gücümü
infernall1
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen infernall1 »

xSagopaKajmerx yazdı:

Benı karıstırmayın bu konularla yazdıysam dogrudur yazdıklarımın arkasında hep olmusumdur.
desperadosxblade
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen desperadosxblade »

Zamanında En iyi Büyücü vsci tartışmasız----AVATARXX di
Kullanıcı avatarı
13022534910
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen 13022534910 »

Afrodisyak yazdı:
13022534910 yazdı:
Afrodisyak yazdı:
13022534910 yazdı:onu bunu bilmem daha yeniyim burda ama en iyi büyücü GüNüNDoĞuŞu'Dur Şifacıda İse Fıkrım yok. Savascıd Ise Snucunuca Yenı Geldıgımde Daha Durdurmalı vS yı bıle bılmeden bılmezken ılk vs de NeoWiN Sunucudakı Ilk En Yuksek Maksa Sayıb Arkadasınızı 5.2 Lık Bır Sonucla Yendım Sonra Ben Iyıyım Dıyen TeQSiLaH aRKADASINIZI Ise 5 .1 Lık Bır Sonucla Yendım Ardından Benı az zorlayan yorgunDEMOKRAT :D ama karsımda herkes hva cıva ben en ıyıyım dıen savascıyı beklerım Savascımda Iddıalıyım karsıma cıkanı dograr gecerım affetmem :D

Beni doğrar mısın lütfen ?

dograrım sinan rahat ol blokeli şuan yanlız karakterim ne sine atıoruz söyle bakayım ? :!: :?: :lol:

Tamam kral sensin.Şimdi vs ücretini belirle.200 M - 300 M ?

Bıcak ayak eldıven zırhın olmasına ragmen 200 . 300 de deil 5 vs atıcaz 5 e ulasan alacak 2 kısıde yerde kalırsa skora gemcıyecek önce sonra yatan farkı yok yanı. vs bası 200 m sıne 1 mılyarına yanı her vs de verılşecek para kım keserse o alacak parayı dıer turlu haksızlık olacak calınacak falan veyada bırısıne 1 mılyar vercez bılındık tanıdık bır kısıye . sonrasında 5 e ulasan kısı parayı alacak yenı len kısıde özür dileyecek yennenden okeymi şekerim ? ;) :roll: :!: :?: :mrgreen:
gün gelir belki sana yalvardığım gibi yalvarırsın bana ozaman bende kabul etmem inan

[^_^ÖmeR^_^]
Kullanıcı avatarı
Afrodisyak
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Karargah

Mesaj gönderen Afrodisyak »

13022534910 yazdı:
Afrodisyak yazdı:
13022534910 yazdı:
Afrodisyak yazdı:
13022534910 yazdı:onu bunu bilmem daha yeniyim burda ama en iyi büyücü GüNüNDoĞuŞu'Dur Şifacıda İse Fıkrım yok. Savascıd Ise Snucunuca Yenı Geldıgımde Daha Durdurmalı vS yı bıle bılmeden bılmezken ılk vs de NeoWiN Sunucudakı Ilk En Yuksek Maksa Sayıb Arkadasınızı 5.2 Lık Bır Sonucla Yendım Sonra Ben Iyıyım Dıyen TeQSiLaH aRKADASINIZI Ise 5 .1 Lık Bır Sonucla Yendım Ardından Benı az zorlayan yorgunDEMOKRAT :D ama karsımda herkes hva cıva ben en ıyıyım dıen savascıyı beklerım Savascımda Iddıalıyım karsıma cıkanı dograr gecerım affetmem :D

Beni doğrar mısın lütfen ?

dograrım sinan rahat ol blokeli şuan yanlız karakterim ne sine atıoruz söyle bakayım ? :!: :?: :lol:

Tamam kral sensin.Şimdi vs ücretini belirle.200 M - 300 M ?

Bıcak ayak eldıven zırhın olmasına ragmen 200 . 300 de deil 5 vs atıcaz 5 e ulasan alacak 2 kısıde yerde kalırsa skora gemcıyecek önce sonra yatan farkı yok yanı. vs bası 200 m sıne 1 mılyarına yanı her vs de verılşecek para kım keserse o alacak parayı dıer turlu haksızlık olacak calınacak falan veyada bırısıne 1 mılyar vercez bılındık tanıdık bır kısıye . sonrasında 5 e ulasan kısı parayı alacak yenı len kısıde özür dileyecek yennenden okeymi şekerim ? ;) :roll: :!: :?: :mrgreen:

İyi hoşta neyine güveniyorsun anlamadım :) Blöf mü yapıyorsun :)
xAFRODİZYAKx - IIAfrodizYaKII - IxAfrodizYaKxI
Kullanıcı avatarı
13022534910
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen 13022534910 »

Blöf falan ettıgım yok sen rahat ol benı kımse devıremes blokem acılsın beklıorum 1 mlyarına ;) ;)
gün gelir belki sana yalvardığım gibi yalvarırsın bana ozaman bende kabul etmem inan

[^_^ÖmeR^_^]
Kullanıcı avatarı
ozaerdenn
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen ozaerdenn »

13022534910 yazdı:Blöf falan ettıgım yok sen rahat ol benı kımse devıremes blokem acılsın beklıorum 1 mlyarına ;) ;)
1 milyarın var mı?
pırasasapı
Kullanıcı avatarı
SoLo
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen SoLo »

Beni kimse deviremez diyorsun :D Nereden biliyorsun ? Oyunda bulunan herkesle ws attın mı ? Zihin gelmemesi halinde seni deviremeyecek büyücü yoktur (sağlam ve tecrübeli büyücü) diyorum.
Son gün geldiğinde , Bizde oyunumuzu oynayacağız
İki Ters , Bir Düz

๘۩ஜॐ๑๘۩ஜ๘๘۩¤ۣۜ๘۩ஜ๘۩ஜ
~~ FaunTLeRoy ~~
๘۩ஜॐ๑๘۩ஜ๘๘۩¤ۣۜ๘۩ஜ๘۩ஜ

Resim