Eminönü Sunucusu Dolu.

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
SepyaChc
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Row

Eminönü Sunucusu Dolu.

Mesaj gönderen SepyaChc »

Eminönü sunucusu bakıma mı girdi? 1 saattir bekliyorum fakat launcher kısmında gözükmüyor.
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Re: Eminönü Sunucusu Dolu.

Mesaj gönderen CHAPPIE »

"Kopyayla Mücadele" adı altında her Cumartesi gecesi Eminönü ve Beyazköşk sunucuları kapatılmaktadır.
Kullanıcı avatarı
SepyaChc
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Row

Mesaj gönderen SepyaChc »

Aaaa öyle mi bilmiyordum. Peki ne zaman açılır?
Kullanıcı avatarı
Lexoqe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Lord Of Light

Mesaj gönderen Lexoqe »

Sabaha kadar mı sürüyor bu işlem? Ayrıca kopya ile mücadele kısmı adil oluyor mu? Alış veriş yaptım o kadar. Bono aldım. Bunlar kopya ise suçlu ben mi oluyorum ?
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Sabaha sunucular açılır. Alışveriş yaparken şüphelendiğiniz kişileri ss alın. Ceza alırsanız itiraz eder kopyanın kimden geldiğini göstermiş olursunuz.
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

CHAPPIE yazdı: 08 Eyl 2019 02:19 Sabaha sunucular açılır. Alışveriş yaparken şüphelendiğiniz kişileri ss alın. Ceza alırsanız itiraz eder kopyanın kimden geldiğini göstermiş olursunuz.
Alışveriş logları tutuluyor. Ss almak ya da almamak mesele değil. Farklı hesaplar yapılıyor ve bazen sistem otomatik yakaladı falan diye üzeri maalesef kapatılıyor. 100 kişiden 70 tanesi kopyacı ise 30 tanesi mağdur. Ama bunu ayırt edebilecek ne bir sistem ne de vicdan maalesef yok.
Kullanıcı avatarı
GENJORI
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Dikduranlar Sertvuranlar

Mesaj gönderen GENJORI »

İKV nin Her hali güzel ... Hiç bir oyunda İKV nin tad verici ortamı bulunmaz. SABREDİN ... Şahsen oyunda düşmanımızı arar olsak da , Herşey güzel olacak bence... AKÇE Alalım DESTEK verelim. OYUNUMUZ GÜZEL HERKES EL ELE
snapdragon
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen snapdragon »

GENJORI yazdı: 14 Ara 2019 11:32 İKV nin Her hali güzel ... Hiç bir oyunda İKV nin tad verici ortamı bulunmaz. SABREDİN ... Şahsen oyunda düşmanımızı arar olsak da , Herşey güzel olacak bence... AKÇE Alalım DESTEK verelim. OYUNUMUZ GÜZEL HERKES EL ELE
Sen al kardeş biz almıyoruz. Mesajını okuyunca hem güldüm hem sinirlendim. Dalga mı geçiyorsun?
Şu an oyundan tat alan, güzel bulan, akçe çekmeye devam eden kaç kişi var acaba? Muhtemelen bir tek sen kaldın.
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

snapdragon yazdı: 21 Ara 2019 03:54
GENJORI yazdı: 14 Ara 2019 11:32 İKV nin Her hali güzel ... Hiç bir oyunda İKV nin tad verici ortamı bulunmaz. SABREDİN ... Şahsen oyunda düşmanımızı arar olsak da , Herşey güzel olacak bence... AKÇE Alalım DESTEK verelim. OYUNUMUZ GÜZEL HERKES EL ELE
Sen al kardeş biz almıyoruz. Mesajını okuyunca hem güldüm hem sinirlendim. Dalga mı geçiyorsun?
Şu an oyundan tat alan, güzel bulan, akçe çekmeye devam eden kaç kişi var acaba? Muhtemelen bir tek sen kaldın.
Sanmıyorum halen severek oynayan tandıklarım var. Demekki sizin için oyun değişmiş.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Lorry
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: SABBAH

Mesaj gönderen Lorry »

snapdragon yazdı: 21 Ara 2019 03:54
3x 5500 akçe aldım , Bu oyunu hala seven var geri dönmek isteyen çok kişi var bende 9 yılın ardından geri dönenlerden biriyim . Oyuna biraz destek olsa herkes güncelleme de gelir oyun içi problemlerde çözülür ama siz beleşçiliğe alışmıssınız para vermeden düdüğü çalmayı bekliyorsunuz alt tarafı bir yılda maximum 100lira para vereceksiniz bakıyorum da ona da siddetle karşı çıkanlar var oynamayın oyunu o zaman