Oyun Geri Sarma

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
gymk41041
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Oyun Geri Sarma

Mesaj gönderen gymk41041 »

Ben yaklaşık 5 sene önce oyunu bırakan ve geçtiğimiz günlerde geri başlayan bir oyuncuyum. 3 günde hesabımı zar zor 44.seviyeye getirip plus pakete harcama yapıp kasılmaya devam ediyordum. Taaki oyun geri sarana kadar. 11 12 saatlik emeğimi ve 2 seviyemi silinmiş halde buldum. Zaten oyuna yeni oyuncu gelmiyor gelenlerde benim gibi oyunun özlemine dayanamayıp geri baslayanlar. Grup görevleri öylece duruyor cünkü oyunda gecirdiğim süre boyunca 6 kisiyi yan yana göremiyorum. Bütün bunların üzerine birde 2 3 günde bir oyunu geri sarıyorsunuz ben ve benim gibi tek basına sıfırdan kasılmaya calısan dostlarımı zora sokuyorsunuz. Bu gidişat ne olur bilmiyorum ama ortada verilen bir emek var ve yazık ediliyor.
ichbinaltindal
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Oyun Geri Sarma

Mesaj gönderen ichbinaltindal »

Katılıyorum kardeşim, herkesin biraz özenli davranmaları lazım, yönetimdeki kişilerin oyuncuların seviyesine inerek dertlerini dinlemesi çözüm üretmesi veya en azından çözüm yolu belirtmesi gerekiyor, eğer çözüm üretemeyeceklerse de söylenilsin bizde akçe alma zahmetine girmeyelim
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü

Re: Oyun Geri Sarma

Mesaj gönderen therose »

Lütfen ilgili ekipler bu sorunun çözümünü bulana dek her seviye aldığınızda Escape(ESC) çıkış ile oyununuzu kaydedin.
Yaşadığınız sıkıntıları sadece siz yeni başlayanlar değil biz oyunu neredeyse bitirmeye yüz tutmuş neferler bile yaşıyoruz.
Hatta korkumuzdan her ticarette çıkış ile çıkıp tekrar giriyoruz.
Keyifli oyunlar olsun.