1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Çemberlitaşı aylardır yapamayanlara tavsiyeler(Savaşçı için)

Gönderilme zamanı: 28 Haz 2019 16:59
gönderen Lorry
Çemberlitaş bölgesi her ne kadar da 49level bölgesi olsa da yapılan güncellemelerle gün geçtikçe zorlaşan ve yeni oyunculara kan kusturan bir bölge.

Öncelikle Savaşçı için gerekli itemleri ,iksirlerden ve yetenek puanından bahsedeyim

Karaköy itemi olan tankçı tipi tek efsun eşyalar savaşçı için yeterli olacaktır ayrıca 45 level element direnci veren gözlük zorunlu eşyadır . Buz ve elektirik direncini 600 yapmak için gözük zorunludur . Ayrıca düşük level zırh iksiri lazımdır 75/75 zırhı tamamlamak için ve meteorit etkisini azaltmak içindir.

Grubunuzda kudret iksiri olmadan yardım etmeye gelen arkadaşlar olacağından en az 45 levellik 25 iksir gereklidir ,
Tek şifa veya büyü şifası az olan 2 şifa girildiğinde en azından onların yükünü azaltmak için en az 10tane 45levellik can iksiri gereklidir

Tank için mutlaka ayı gerekli denilse de kanatmaya 15 sarsılmaza 1 puan vererek de görevi yapabilirsiniz. Kanatma Yol savaşçısı ve Semiha kesiminde kullanılmaktadır.

Girişteki semiha kesiminde özellikle Akılsız Teşkilat Uşakları dedikten sonra büyücülere dönüp vurduğunda nara ile veya kışkırtma ile savaşçı hemen semihayı üstüne alması gerekmektedir .

Korteksler içinde zihin toplama unutulmalıdır ayrıca Semiha’nın oyuncuyu zihinleyip kendine çektiğinde de savaşçının takım arkadaşına zihin toplama yapması gerekmektedir .

Savaşçının diğer zihin toplama yapması gereken yer “daha ruh taşlarından bile anlamıyorsunuz “ yazısıyla gelen Gaffarın büyüsünü bozmak için kullanmanız gerekmektedir .

Bu bilgiler yeterli olacaktır cogunlukla yakın çevremden gelen sorular üzerine böyle bir paylaşımda bulundum. Umarım oyuna yeni başlayan arkadaşlarımıza faydalı olur

Jukkola ve SABBAH loncasına selamlar

Atlamış veya unutmuş olduğun yerleri eklerseniz sevinirim iyi oyunlar.

Re: Çemberlitaşı aylardır yapamayanlara tavsiyeler(Savaşçı için)

Gönderilme zamanı: 28 Haz 2019 21:10
gönderen Skull
Tanıdık yoksa bu dediklerinle bile zor.

Re: Çemberlitaşı aylardır yapamayanlara tavsiyeler(Savaşçı için)

Gönderilme zamanı: 28 Haz 2019 21:48
gönderen Lorry
Bahsedilen iksir ve item için hesaplama göre yaklaşık 150m gibi para lazım , 3 tane dev ana parfümü veya 3 tane phileptos tılsımı kasarak bu parayı kazanabilirsiniz . Ayrıca büyük holde peptik salgı ve diğer madenlerden de oldukça iyi para kasabilirsiniz . Eminönü madenlerinden koni çiçeği ve koyu mavi lapis çok kolay düşen madenlerden bunlar yaklaşık 10-15 m ediyor tane bu şekilde de para kasabilirsiniz