ÇEMBERLİTAŞ GÖREVLERİNİ YAPAMIYORUM

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
UluBilge
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

ÇEMBERLİTAŞ GÖREVLERİNİ YAPAMIYORUM

Mesaj gönderen UluBilge »

Öncelikle herkese merhaba.

Büyücü karakterim var ve m1'imde var ama Çemberlitaş görevlerini hala yapabilmiş değilim. Yardımcı olabilecek lonca veya arkadaşlar var mı ? Gerçekten şu görevler çok canımı sıkıyor kimse de yardımcı olmuyor :(
ALOAZRAİL ALoAzraiL ALooAZRAİL Sebüktegin Aprınçortigin TEVEKKÜL ITEVEKKÜLI Orduluxbüyücü

Eminönü 2008 - ....
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Re: ÇEMBERLİTAŞ GÖREVLERİNİ YAPAMIYORUM

Mesaj gönderen Esadullah »

Aynı sorunu yaşan bir arkadaşın konusuna göz at istersen: viewtopic.php?f=4&t=149333&start=10#p1198456
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
SnooW
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen SnooW »

Yahu anlamıyorum sizi. Zaten karaköye girebiliyorsun. Git 59 ol gbz kes büyük büyücü kes hakir kes hiç bir şey kesemedin kraliçe kes üstünü full kritik fizik yap işte. Sadece komisere giremezsin görevler olmadan onda da gruptakilerden rica edip çar falan değişip itemini yine kasarsın kardeşim.
Kullanıcı avatarı
UluBilge
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos

Mesaj gönderen UluBilge »

SnooW yazdı: 07 Ağu 2018 09:40 Yahu anlamıyorum sizi. Zaten karaköye girebiliyorsun. Git 59 ol gbz kes büyük büyücü kes hakir kes hiç bir şey kesemedin kraliçe kes üstünü full kritik fizik yap işte. Sadece komisere giremezsin görevler olmadan onda da gruptakilerden rica edip çar falan değişip itemini yine kasarsın kardeşim.
Arkadaşım bir akıllı sensin zaten. Diyelim ki Karaköye aynı Çt, Miğrat ve Sığınaklar gibi grup bölgeleri geldi ve Karaköy görevlerini istiyor girebilmek için o zaman ne yapacaksın söyler misin ? Bu oyun görev üzerine kurulu sadece level bazlı bakmayı bırakın artık !
ALOAZRAİL ALoAzraiL ALooAZRAİL Sebüktegin Aprınçortigin TEVEKKÜL ITEVEKKÜLI Orduluxbüyücü

Eminönü 2008 - ....
SnooW
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen SnooW »

Senin anlayışınla bu adam oyun oynamak isterse karaköye girmeden 6 ay çemberliye 600 dirençle kesecek tank arayıp oyunu bırakması lazım